Ідеальний тон для обличчя ;)

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем pravovuk, 22 Січень 2010.

  1. Nal4otka

    Nal4otka Well-Known Member

    @Naama підкажіть, будь ласка, де такий можна купити?)

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  2. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Я брала на мейк апі.
     
  3. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    купила собі Bourjois Healthy mix, ніби підходить, принаймі немає ефекту маски, і тон підійшов, купила по акції
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Поділіться відгуками про тональні креми Буржуа...
    Зараз в процесі підбору нового тонального. Колись давно користувалась Лореаль Люміа, допоки він не зник з полиць. Зараз бачу на Мейкапі він продається. Але на оф. сайті Лореалю цього тонального немає серед продуктів. От думаю як це можна пояснити?
    Придивляюсь до Буржуа тепер.
     
  5. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    я дуже задоволена що його взяла, але в мене тип шкіри- комбінована, взяла бо йшла на весілля, а на дорогу грошей бракувало, то тоналка добре трималася не потекла . Вони є в просторі і дц, можете собі затестити , походити. Я так зробила, намазала трохи лице, вийшла на вулицю, при денному світлі подивилася чи колір добре підійшов, через пів години вернулася і купила)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Дівчата, прошу поради, бо нині розгубилась.
    Мала я тоналку від Лореаль Альянс Перфект. Впринципі на щодень мені була добра, навіть більше схожа на ВВ, чи СС, ніж на тональний крем, легка, добре адаптувалася до кольору шкіри, не було до кінця дня відчуття важкості. Єдине "але", я користала її в холодну пору року, не маю уяви як вона себе буде поводити, коли засвітить сонечко, чи буде триматися, чи не потече?
    Чи користав хтось Лореалівську в теплішу пору року? Цікаво як вона себе поводить.
    Сьогодні мені продавець порадила натомість Буржуа, але боюсь, щоб не була завжка, чи підійде на щодень?
    Думаю, чи повторити Лореаль, чи все таки ризикнути на Буржуа?:girl_in_dreams: В мене суха шкіра і дуже важливо, щоб тональний не був важким і не пересушував..
    Як думаєте, не заважка вона буде на щодень? Бо на свята і на кожен день трохи різні засоби напевно треба..
     
    Останнє редагування: 17 Лютий 2017
  7. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Користуюсь нею і на щодень, не заважка, лице виглядає природньо . Але в мене комбінована шкіра, то мені люкс, там ще є від буржуа ще легша по текстурі , знайду фотку то кину
    --- дописи об"єднано, 17 Лютий 2017 ---
    В мене тональний такий tonalnaja-osnova-bourjois-radiance-reveal-healthy-mix-foundation-20161228123053.jpg а є ще а є ще тнальний крем- гель, мені здається він більше на бб схожий, на мейк ап є відгуки , почитайте tonalnyj-krem-gel-bourjois-healthy-mix-serum-17145-20150509141754.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    О, я на такий власне звернула увагу.)
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @jalla , а ВВ чи СС креми не хочете спробувати? Чи у вас проблемна шкіра? Мені чомусь здається, що тональний на щодень, то хіба в в кого якісь явні проблеми зі шкірою, але може то просто звичка
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я мала, користала, але між власне Лореалем вищезгаданою тоналкою та СС і ВВ я суттєвої різниці не бачу, навіть декотрі СС та ВВ є значно важчі, ніж цей тонак, просто СС та ВВ є більш функціональні.
    Тому власне задумуюсь чи Буржуа буде настільки ж легкий і не відчутний...
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В мене зараз ВВ від Гарнєр, то досить плотний, і покриття в нього таке матове
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я мала такий антивіковий, ще давніше писала про нього негативний відгук.
    Він реально був заважкий і нічого не маскував (маю біля очей в теплу пору трошки пігментації), тільки тон давав.
    Віддала мамі- мама в захваті.)
    Напевно все дуже і дуже індивідуально.:)
     
  13. Online

    Online Well-Known Member

    Dior Nude. Непомітний, на обличчі виглядає природньо і при тому чудово приховує синці від недосипання та інші недоліки. На вік 30+ супер, бо не підкреслює зморшки. Дорого, так. Але він того вартий. І вистачає надовго.
     
  14. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Дівчатка, порадьте мені пудру. Дуже довгий час користувалася ось такою від Буржуа, поки її не зняли з в-ва. Вона мені була чудова, добре приховувала недоліки, матувала [​IMG]
    Потім я перейшла на ось цю [​IMG] Вона теж ніби нічого. Купувала її вже кілька разів, проте мені підкреслює "шелушіння" і не так адаптується до кольору шкіри, одним словом якась мені надто помітна.
    Хочу попробувати щось нове. Поділіться досвідом