Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 9 Березень 2010.

  1. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Я також ходжу 2 рази в тиждень на шейпінг, тому іноді мені важко робити вправи кожен день.
    Впринципі, за 2 тижні схудла на 1,5 кг, але не знаю чи від вправ, чи від шейпінгу. Але я і надалі залишатимуся з вами і постараюся кожен день виконувати всі вправи.
     
  2. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Дівчата, хто займається ще якимось спортом, то не варто себе перенавантажувати. Займайтеся у вільні від тренувань дні. Бо то дійсно заважко. Якщо ще перші 2 тижні можна суміщати то далі не дасте ради. Третій тиждень вправ з мене всі соки випиває я після них вся мокра як з під душу..
     
  3. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Жаль,але довелось на 5 днів перервати тренування,так як почались місячні і я в цей час себе дуже погано почуваю:girl_cray:
    Так що завтра,з новими силами за вправи:girl_in_dreams:
     
  4. dudja

    dudja New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Я також до вас усіх приєднаюся, прочитала всі відгуки, скачала книжку, ознайомлюся і буду починати (правда не знаю коли знайти час на себе:girl_in_love:). Так як усі налаштовані дуже оптимістично, то потрібно і себе заставити, щоб мати гарні ножки:girl_spruce_up: Як почну робити, обовязково поділюся враженнями.
     
  5. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Махамак як там в вас справи? На третій тиждень перейшли?
    Читала в відгуках що найважче перейти рівень третього тижня чисто психологічно. До того часу можуть спрацювати відмовки і лінь, а далі вже інтузіазм зростає. Не можу сказати що інтузіазму мені брак, результати радують, але холєра важко. Певно зроблю собі завтра перерву.
    P.S. 4 день вправ по заду.
     
  6. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Чесно скажу - я ото троха халявила - вихідні то не були дома, а пізно ввечері якось то не час для спорту.
    Вчора собі в хаті дала такої фізкультури (мила, прала, варила)що ледь до ліжка доповзла. Одним словом - пішли відмовки. Так що сьогодні продовжу ще другий тиждень і до кінця цього тижня думаю теж, що б повернути ритм. Одним словом відстала я від лідерів, але із дистанції я не зійду:p
     
  7. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Consuelo а в вас як там справи?
    Бачу нас троє залишилось :sad:
     
  8. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    я ще з Вами! але випадково вийшло два дні перерви(((( з тим навчанням і курсовою так засиджувалась, що геть навіть їсти часу не мала.... нині буду надолужувати!
    єдине що зауважила, що з кожним разом важче вправи даються. Тобто розтяжка легше, а вправи - важче.
     
  9. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Ага.. і в мене так.. я вчора вночі займалася.. діти голову закрутили за цілий день, навіть часу не було.. то з мене двадцятий під зійшов поки закінчила вправи.. але як закінчила то слово "Єсс!" вирвалося на пів хати.
    Мені чесно кажучи про 4 тиждень думати страшно. Там вже не просто треба вистояти рахуючи до 10 в пешій позиції, а зробити 10 раз пліє, такі короткі присідання, коли ви вже опустилися найнижче.. ну і третя позиція там вже з м"ячиком..
     
  10. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    я ще переживаю, чи добре все роблю. Бо в перший день, коли я ще була бе мячика, ноги боліли і навіть сідниці боліли. А коли почала робити повноцінний курс - то тіки бока від розтяжки болять і все. Це нормально?
     
  11. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    нормально..потім будуть більше боліти.
    В мене від першого тижня боліли спочатку, потім пройшло.. тепер болять кожен день і не відпускає.. хіба тільки після тренувань то не болять ноги.. а зранку ледве з ліжка встаю..
     
  12. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    І мені приходиться перервати вправи, бо "жіночі дні"..
    Не знаю, чи вірно я робила, але займалася кожного дня. Навантаження на м*язи особливо було відчутним перших пару днів.. Якось потім легше значно, вже є "силовий фундамент", котрий дозволяє виконувати заняття вже не з такими мУками, як то було перші 2-3 дні..
    От думаю тільки над таким: після місячних починати з того, на чому закінчила, чи пару днів ще попереднього тижня вправ виконати..
    п.с. Результат в мене таки проявився і в похуданні )) Але дивно - чомусь схудла в талії - хоча там я не проти худнути:girl_haha:
     
  13. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Значить нас четверо :)
    В талії худнеться в першу чергу в наслідок вправ з розминки (нахили в сторони з зігнутими руками). До речі кому треба збільшити ефективність цієї вправи, тобто ще більше нагрузити талію, робіть цю вправу з рівними руками і коли нахиляєтеся в сторону то руки мають бути паралельно підлозі. Ноги повинні стояти разом і не згинатися. Потрібно слідкувати що тіло не згиналося вперед а тільки вбік. Потім коли робите розтяжку в шпагаті і нахиляєтеся по черзі до кожної тоги, то це розтяжка не стільки на ногу як на косі м'язи пресу тобто талію.
     
  14. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Я вже знову з вами. Після перерви набагато легше даються вправи.

    Ще хочу зауважити - у кого нема відчуттів втоми чи болю - перевіряйте правильність виконання вправ, бо якісь відчуття в мязах повиннібути. Зазвичай, людина прагне до комфорту і виконує вправи так як зручно, а не так, як правильно. Навіть якщо є стаж у тренуваннях, відчуття натанутьсті мяза має бути.
     
  15. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Ура! Нас п'ятеро!
    P.S. Поскільки в мене нині перева з ногами, я тут знайшла комплекс для живота :) на 6 тижнів. Зараз спробую як воно їсться, якщо добре піде то можливо буду робити день ноги день прес, щоб відпочинок для мязів був.

    ---------- Додано в 18:12 ---------- Попередній допис був написаний в 17:03 ----------

    Файно пішло. Але я не зовсім розумію з повторами. ЦИтую весь комплекс
    Те що жирним виділено поясніть:)
     
  16. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Можливо,
    це означає 3-4 підходи по 8 разів, тобто 24 - 32 рази. А потім 5 підходів по 8, тобто 40 разів.
     
  17. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Вчора та сьогодні 5 та 6 день 2 тижня. Думала що за відпочинок вибилась із ритму, але ні - розтяжка пішла на ура, а от з позиціями було тяжкувато - ноги сьогодні болять троха.
    Мія, якщо неважко - киньте силку на вправи для пресу, а то відчуваю, що ногам добре, а от животові капець як бракує навантаження.(чи той комплекс то і є весь, який тут розміщений) І по собі відчуваю що могла б робити більше.
    Доречі скористалась порадою робити нахили із приямими руками - так краще - сьогодні відчула мязи пресу косі - і так добре мені аж ну.
     
  18. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Я процитувала весь комплекс. Він розроблений бодібілдером якимось відомим. ВОни знаються на рельєфних животах. От вирішила робити його. Оскільки в мене тільки два місяці піля пологів (і то вже місячні перші були) то я спробувала тільки один підхід, пішло дуже легко. Там пише починати з двох але якщо ви можете то варто з 3-4. Знаю по своїх попередніх тренуваннях, що важливо не кількість підняття пресу за раз, а власне кількість підходів, щоб мязи розслаблялися і скорочувалися. В цих вправах є витримка по 2 секунди і всього в підході вісім повторів що власне і є найефективнішою методикою.
    Відгуків я не знайшла, тому не можу рекоментувати впевнено. Можете в інтернеті пошукати є дуже багато різних систем для живота.
    P.S. В мене 5 день 3 тиждень.. навіть після перерви було важко страшенно, але м'язи як стальні робляться. Ноги гарнюніі сідниці починають вимальовуватися. А от район "галіфе" поки що зменшився в об'ємі але не в формі:sad: Галіфе ще присутнє. Целюліту теж немає хіба якщо сильно напружувати сідниці то трошки горбики там є, а в розслабленному вигляді нема.
    Вділа нині стрейчові легансі на 3/4 і так перед носом чоловіка прохожу, а він : "Ого які ноги" а я "ага! :)" і щастя...
    А ще сестру бачила нині двоюрідну, то вона теж казала що я ще худша ніж до вагітності аж не звично.. а мені так приємно...
     
  19. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    6 день позаду.. ще завтра позаймаюся і на 4 переходжу. Ура!
    МАХАМАК а ви нині на третій чи завтра?
    P.S. На прес поки що не роблю з нижче цитованої програми. Тільки по три підходи роблю не високе підняття корпусу по 10 разів прямо і так само на кожну сторону (зі зігнутими і розвернутими ногами в бік) косих м'язів.
     
  20. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Я сьогодні зробила ознайомче із третім тижнем - бо шось троха з ногами путаюсь у тих махах, так, що в мене воно ніби у пів сили вийшло, і з вправами на прес теж можна сказати, що ознайомилась. Так що напевно першим разом 3 тижня буду рахувати таки завтрашнє заняття.