Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 9 Березень 2010.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    уууу! классс! в мене так, гарно натягувалось! супер))
    дуже дякую!
    завтра матиму мячик і почну повноцінні заняття!
     
  2. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Звітую про свій перший день : виконання вправ у мене зайняло десь 50-55хвилин, але я собі до того ще додала качання пресу,відчуття неймовірні - я навіть після занять фітнесом,так не відчувала своїх м'язів на ногах,що мене радує:girl_smile:Трішки відчувається втома,але завтра продовжу!За декілька днів виставлю свої " цифрові" результати:girl_smile:
     
  3. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    6 день позаду. Голова вже нині не боліла.. то я неправильно дихала (затримувала дихання сама того не помічаючи).
    Влізла в джинси старі Ура!! Тільки зашпилити не можу.. прес треба ідеальнім робити :sad:
     
  4. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Вчора був мій другий день другого тижня: напевно я знайшла свій ритм - все вдалося і виконалось не скажу що легко, але досить приємно.
    У старі штани ще не влажу, але до кінця курсу - маю на то превелику надіююююю....
    вони мій орієнтир. Бо із замірами в мене щось не дуже складається.
    До речі перенесла заняття на більш пізній час - і мені вони стали даватись легше.
     
  5. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Ура я переходжу завтра на третій тиждень! Тільки що закінчила 7 день вправ і теж досить приємно тренувалася. Дихання дівчата дуже важливу роль відіграє. Коли увагу зміщувати на дихання а не на біль біль в м'язах то він не так виснажує.
    Вітаю всіх новачків хто приєднався а також тих хто продовжує тренуватися. Дівчата в нас все вийде!
     
  6. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Заінтригували ви мене дівчатка:) Теж хочу до вас!
    Маю таку ж проблему - груди і талія виглядають чудово, а от бедра та ноги.... Вже й так на дієті сиджу 3 тижні, а ефекту ніякого:sad: Тому сподіваюся, що мені ці вправи допоможуть стати гарнішою:) Дякую Мії за вправи, завтра ж почну:girl_claping:
     
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Приєднуюсь:girl_cool:
     
  8. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    всьооо! маю мячика!! буду ввечері братися за себе :girl_cool:
     
  9. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    скачала, почитаю на днях і з понеділка доєднаюсь
     
  10. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Вчора був третій день другого тижня.
    Все пройшло пречудово. Хочу запитати - мені чомусь із трьох позицій найважче дається перша, а всі решта то навіть і в задоволення - то так нормально?
    І ота вправа з мячем біля стіни - ну я просто плачу так важко.....
    Сьогодні перерва - продовжу завтра.
    Мія, а Ви кожен тиждень таки по сім робите без перерви?
     
  11. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Перерву роблю десь по середині тобто раз в 3-4 дні і не тільки. Самі вправи роблю з перервами.
    Виходить так махи ногами по 60 раз без перерв + наклони в сторону плюс віджимання + розтяжки + перша позиція 4 рази. Перерва до 30 секунд. Буквально щоб ноги відійшли. Знову перша позиція 2 рази, розтяжка, перша позиція 3 рази, перерва пору секунд знову 3 рази, розтяжка. Друга позиція 4 рази, перерва, 2 рази, розтяжка, 3 рази, перерва, 3 рази, розтяжка. І третя позиція як піде, але рідко виходить одним махом зробити всі шість присідань з зажимом. Вправа з мячиком мені буде подобається перші 15 разів легко йдуть а от вже наступні 15 відчувається навантаження. Після них коли таз піднімаєш в наступній вправі то ноги з внутрішньої сторони теж болять.
    Повинна сказати що коли починаєш робити вправи певного тижня то перерви робиш частіше, хоч і короткі. Згодом вони скорочуються. В книжці пише що ну треба зупинятися і продовжувати.. але треба знати межу яку ви можете подолати. Краще зайвий день потренуватися ніж за раз все зробити а потім на тиждень брати перерву бо ноги не згинаються. В мене був такий досвід з йогою коли.. хотіла себе на вузол з першого разу зав"язати .. так потягнула зв"язки що ноги не розгиналися повноцінно рік..
    P.S. Я теж нині беру перерву.
     
  12. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    я вчора зрбили всі вправи. Ноги себе легше почувають, ніж коли в перший раз робила вправи в неділю (без мяча) - ніц не болить, розтяжка краще давалась (при вправах я мязи відчувала добре, але нині ніц не болить).
     
  13. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    І так дівчата в мене перший день третього тижня. Після одноденної перерви сила в ногах особливо відчувається. Якщо раніше у всіх трьох позиціях боліли ноги спереду то тепер внутрішня сторона в самому верху сильно напружується. Ви знаєте я навіть не знала що там м'язи є..
    Форма ніг продовжує вдосконалюватися і тепер це вже помітно не тільки на колінах а майже по всій довжині, особливо падає мені в око внутрішня сторона ніг, десь по середині між коліном і сідницями.. раніше коли рівно стояла ноги повністю дотикалися одна до одної, а тепер там є проміжок сантиметрів з 3-4.
    Я страшенно задоволена, а це тільки початок третього тижня.. ех красотень буде через місяць!
     
  14. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    А в мене вчора був 4 день 2 тижня. Все ок.
    :umbrage::Ото ще б перестати стільки їсти напевно процес швидше б пішов.
     
  15. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    а в мене вчора був третій день першого тижня - вправи що раз легше даються, правда боки талії болять, то мабуть через розтяжку. І не знаю чому, вчора щось серце швидко билось, може з диханням де збилась..

    ---------- Додано в 08:33 ---------- Попередній допис був написаний в 08:33 ----------

    треба буде в кінці виставити фото "ДО" і "ПІСЛЯ" :girl_cool:
     
  16. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Дівчата хто приєднався пишіть про враження, нам всім цікаво як просувається тренування.
     
  17. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Перший тиждень сумлінно виконувала всі вправи, а другий тиждень - через день. Скажіть, будь-ласка, мені починати вправи третього тижня, чи все таки ще продовжити попередні вправи?
     
  18. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    7 днів одного тижня треба зробити. Так я читала у відгуках тих хто займався і досягнув гарних результатів. Але ви самі вирішуйте.
     
  19. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Я зробила декілька днів перерви. Хожу 3 рази на тиждень на аеробіку, то трошки завелике навантаження для мене. Цифри помінялись тільки у вазі - на початку занять важила 64,6. На сьогодні моя вага 63кг.
     
  20. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    В мене 3 день 3 тиждень.
    Вага 63
    Талія 70 (-6)
    Бедра 96 (-7)
    Ноги 53 (-4)
    Коліна 37 (-3)
    Руки 26 (-2)