Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 9 Березень 2010.

  1. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    дітки далі хворіють, але якось знайшла час вчора зробити вправи - як на диво один день відпочинку пішов дуже на користь, вчора зробила все дуже швидко пішло легко. Думаю сьогодні теж зроблю - ближче до вечора. А завтра вже хочу почати другий тиждень. Вітаю усіх новеньких. Нас все більше урааааааа!!!!!!!!
     
  2. strilo4ka

    strilo4ka New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    я нарешті теж скачала, дякую Мієчці, що на мейл відправила:girl_claping:
    завтра починаю...трохи страшнувато...побажайте мені успіхів:)


    [​IMG]
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    і я хочу приєднатися, а то з тим навчанням геть розкисла :girl_cool::girl_in_dreams:

    ---------- Додано в 14:29 ---------- Попередній допис був написаний в 14:24 ----------

    такс... переглянула... тепер поясніть будь-ласка, перший тиждень я роблю щодня однакові вправи, які прописані для першого тижня?
     
  4. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    strilo4kaБажаю вам терпіння і мужності дойти до 6 тижня і як нагороду стрункі і гарні ніжки!

    Так. В книжці пише що достатньо 2-3 рази на тиждень, але ми всі робимо кожен день. Можна зробити перерву день максимум два, але 7 днів вправ кожного комплексу який зветься тижнем виконати обов"язково.
    P.S. я собі нині зробила перерву бо страшенно боліла голова. Дзеркало починає радувати. Ноги в районі коліна вже "вимальовуються" перед і внутрішня сторона ніг ніг став помітно рельєфним. Сідниці підтягнулися але ще до досконалості, думаю тижня 3-4. Зовнішня і внутрішня частина бедра без змін поки що. Думаю що за 3 тиждень ситуація покращиться, там якраз вправи на "галіфе".
     
  5. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    А в мене от таке питання виникло. Ставати худшою мені не треба - але хотіла б теж займатися цими вправами, щоб підтягнути м*язи ніг та сідниць. Але переживаю, щоб навпаки не схуднути від занять. Чи вартує займатися саме за цим комплексом вправ?:girl_in_dreams:
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    думаю, що вартує :) З того, що я зрозуміла, то це силові заняття від них сильно не схуднете, а власне м"язи підтягнуться і можуть зменшитися об"єми коли є зайве, а коли нема - навпаки м"язи "наростуть" :)
     
  7. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    О, тоді з завтрашнього дня приєднуюся :)
     
  8. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Програма розрахована в першу чергу на розвиток мускулатури. Тобто вправами ви зробите свої м'язи сильнішими підтягнете їх і вони не будуть дряблими. Якщо ви не хочете худнути а тільки надати форму тілу то вам не потрібно дотримуватися дієт і харчуватися як звичайно. Зайвий жир зійде, але форма ваших ніг це не жир а м'язи які не можуть схуднути за 6 тижнів при навантаженні. Це треба "сидіти" на анорексичних дієтах пів року щоб скинути м'язову тканину.. так що ви не хвилюйтеся:) і сміло беріться за роботу:)
     
  9. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    ех... в мене завжди проблеми з "прочитанням" вправ(((
    боюся, що неправильно роблю((

    чим відрізняється "зажим таза" від напруження сідниць?
    і у вправі першого тижня "К стенке!" як це викинути таз? там схема: вверх-вверх - вниз-вниз... ну куди піднімати я розумію, а от як це двічі опускати?

    ну нині буду вважати що зробила оззнайомче заняття, а завтра куплю мячик і буду вже повноцінно займатися!
    дякую!
     
  10. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Зажим тазу це коли ви зажимаєте сідниці, що не можливо зробити без напруження, але напруження сідниць можна зробити не зажимаючи таз. От і сказано що треба зажати таз напружуючи сідниці. Іншими словами вам треба втягнути сідниці напружуючи відповідні м'язи. Виконуючи першу позицію ви такий зажатий таз штовхаєте вверх і фіксуєте рахуючи до 10.
    перші рази завжди важко зрозуміти що від тебе хочуть але потім виконуючи ви зрозумієте як треба. В мене принаймні так було з третьою позицією.
    Коли ви зажимаєте таз, сідниці самі піднімаються на 3-5 см від підлоги, коли сильніше зажмете ще трошки піднімляться, от і виходить вверх-вверх, коли розслабляєте то вони дещо опускаються але ще не торкаються підлоги, тому виходить що розслаблюючи ви робите один "вниз" і опускаючи сідниці на підлогу вже розслабленими, виходить другий "вниз"
     
  11. Milady

    Milady Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Так,дівчатка,я уже перечитала книжечку...завтра з понеділка починаю тренування:girl_smile:мрію про красиві ніжки:girl_tender:
     
  12. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Ледве-ледве виконала комплекс вправ першого тижня.. Не думала, що я в такій поганій фізичній формі.. Зате азарт продовжувати появився неабиякий :girl_smile:
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

     
  14. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    5 день другого тижня позаду. не знаю чому але під час виконання вправ почала боліти голова. Напевно не правильно дихаю і перенапружуюся щоб швидше зробити. Завтра відслідкую цей момент ще раз.
    P.S. ножками любуюся... такі гарнюні начинають робитися.. тільки би головна біль була співпадінням і я змогла дойти до 6 тижня.
    Ассоль мені теж важко дався перший день..
    Доречі дівчата як казала МАХАМАК день перерви дійсно полегшує виконання вправ. Напевно м'язи встигають відновитися.
     
    Останнє редагування: 22 Березень 2010
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    ну власне силові вправи рекомендують робити 2-3 рази в тиждень, бо інакше результати на певному етапі перестають рости
     
  16. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Згідна, але це стосується однакових вправ. В цьому комплексі навантаження зростає.
    Думаю що на 3 тижні можливо перерви будуть не виключеними, там все важкіше ..
    Але так хочеться поскоріше досягти своєї мети.
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    ні це стосується всіх силових навантажень. В силових (класичних) тренуваннях комплекс розтягнутий на тиждень, а займаються все-одно через день.

    Та власне там ж зазначено графік тренувань :girl_wink:
     
  18. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Накінець звітую.
    Вчора в мене був шостий, та останній день першого тижня (вирішила для себе робити так: три дні вправ - перерва - два дні вправ перерва та наступний тиждень).
    Сьогодні перший день другого тижня вправ.
    Ой,ой,ой - я навіть уявляти не хочу шо вони на шостий тиждень понапридумували.
    З 3 позицією розібралась досить швидко (це друга позиція танцювальна тільки на пальчиках). - але зробити це із зажимом тай ще 6 раз - мої ноги колотило вже на третьому......
    Вправа з мячиком - це справжнє катування якесь.
    Одним словом - почалась конкретна праця.
    Хочу підбадьорити тих хто сумнівається - вправи на розтяжку виконуються вже дуже легко і навіть дуже приємно, коли ти відчуваєш як твій мяз розтягується. За минулий тиждень в останній вправі я від ледвого доставання руками до середини ікри вже спокійнісінько дістаю до ступні а до коліна можу доторкнутись носом.....
    І про головне: мій чоловік не знає що я займаюсь цими вправами, роблю їх переважно в день, і якось ше не заходила розмова про них. Вчора ввечері мені заявляє - а шо в тебе з ногами? Вони якійсь інші стали - гарніші чи шо....:girl_cool:
     
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    а я таки застрягла на тому зажимі тазу... в мене просто напружуються сідниці і все. Я не розумію яка різниця між зажимом таза а просто напруженням сідниць :girl_cray:
    через це не люблю вправи з книжок(( але чудово себе почуваю від решти вправ! мязи нині давалися чути)
     
  20. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Ото найкращий критерій ефективності вправ коли чоловік помітив зміни, бо як правило вони нічого не помічають поки не тицьнеш пальцем :)
    Consuelo ви не заморочуйтеся, головне щоб сідниці були добре зажаті/втягнуті при виконанні вправ. Перевірити чи правильно ви це робите можете на розтяжці (коли ви стоїте на одній нозі інша зігнута і майже притиснута до сідниць) коли ви напружуєте сідниці то фронтальна частина зігнутої ноги має сильно розтягуватися. Якщо в вас це так значить зажим ви робите добре.