Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем Мія, 9 Березень 2010.

  1. meros

    meros New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    в мене все життя така проблема, верх худає без проблем, а от сідниці і ноги трорхи проблемаично!
    Вже качаю собі комплекс вправ і до роботи!
    я з вами дівчата!
    враженнями поділюсь пізніше, бо ще не знаю про що йде мова! ;)
     
  2. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    в мене тоже така проблема, от зараз піст то не їм мяса і такого твариного походження взагалі, талі похудала, а ноги тепер виглядають як знаяті з термінатора, велика попа великі ноги, я не знаю буду з завтрашнього дня з вами, і знімлю мірки подивимся, а то одіваю штани бедровик, а з бокі сало вилазе (це мене бісе), або вдягаю якусь кофточку, то талія якась маненька а ноги йой.

    а нема відео на весь курс, ато я собі можу дофантазувати і не так зробити))) тошо кинула Хельга підходе?
     
  3. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Там ще багато відео подібних, думаю потрібно просто підібрати їх по опису.
     
  4. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    По відео то тільки фрагменти. Весь секрет в поступовому збільшенні навантаженні різних груп м'язів що описано в 6 етапах які називаються "перший тиждень" другий і так далі.
    Вправи розраховані на 6 тижнів. Тому краще робити згідно книжки. Там є ілюстрації і на про тязі першого тижня вже буде цілком зрозуміло що робити і як.
    Щодо відповідності етапу вправ і часу їх виконання (тобто 2 тиждень - це тиждень занять по цьому етапу), то згідно того що я читала в інтернеті, не завжди так виходить, бо засвоїти вправи ті що поскладніше не завжди виходить за 7 днів, а до наступного етапу бажано переходити коли попередній освоєний, тобто виконуєте ви цей комплекс нехай не легко, але без "стиснуиіх зубів"
    В 9 дописі я виклала найкращий варіант книжки що знайшла, там є всі ілюстрації.
     
  5. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Перший день занять - я це зробила, головне почати. Не можу сказати, шо було аж надто важко. Трішки нагадало заняття з йоги. Коли читаєш ніби усе зрозуміло, коли починаєш робити - то з деякими вправами було складніше ніж я думала. Але загалом мені сподобалось - думаю це мені підходить і часу йде не багато - десь близько 40-45хвилин потратила на весь комплекс.
     
  6. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    У мене також сьогодні перший день. Щойно зробила вправи. Але, якщо чесно, то мені їх було дуже легко робити, я навіть не втомилася, лише трошки відчула прес. Можливо, це через те, що я ходжу на шейпінг і мої м"язи вже привикли до навантажень.
    Але, загалом, мені сподобалося і я надалі продовжу робити ці вправи.
     
  7. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Мені найважче було той пятий раз з зажимом до десяти дорахувати.. всі ноги теліпало. Але я 9 місяців без спорту прожила до того йогою займалася, розтяжку вроді нічого маю.
    P.S. Шостий день позаду
     
  8. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Другий день позаду. Було набагато важче ніж учора і часу пішло більше - десь коло години. Дуже зранку боліли мязи ніг та сідниць, та й далі болять. Але позитив у тому - що ще ні після яких вправ мене не боліли саме ці мязи - з яким в мене завжд:girl_crazy:и були найбільші проблеми.
     
  9. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    В зв'язку з тим що в неділю ми мали хрестини, сьогодні прийшлося займатися замість неділі. Але перший тиждень по заду.:radist:
    Завтра розпочинаю комплекс другого тижня.
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Дівчата, в мене не працюють торенти і т. п. сайти, можете тут викласти вордівську версію вправ?
     
  11. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Я вордівського не маю, можу вислати на мило в форматі або pdf або djvu
    Сюди теж не викладу, там розмір завеликий
     
  12. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    і в мене не включаються хоч плач
     
  13. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Третій день:girl_smile:Сьогодні вже було зовсім легко. Крепотура пройшла і зробила все швидше - в швидшому темпі все якось лекше, особливо оті позиції по пять раз. Капець якийсь - ноги трусить як після родів:girl_haha:.І постійно заглядати що наступне і як робити вже не треба - війшла в ритм одним словом. Правда результатів поки дуже не помітила, але не розчаровуюсь - я ж більше трьох років нічим не займалась.....
     
  14. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    перший день другого тижня.. перші дві позиції пішли легко, а от третя.. ніяк не врубаюсь як таз можна вверх штовхати з неї?! Ноги теліпає і навідь станок не помагає рівновагу втримати. В кінцевому результаті я якось виконала вправу, маю надію що потім вдосконалю.
    Є в другому тижні така позиція лежачи з м'ячем між ногами.. ну то я вам скажу що м'язи горять просто.
    Все виконала добросовісно і пішло вже біля години часу.
    Дівчата мені страшно думати про комплекс 3-4 тижня... лукаві думки починають відвідувати голову.. але я так просто не здамся.
    Ноги в районі коліна починають отримувати гарну форму:)

    Хельго Ви там як?
     
  15. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Вчора пропустила. Прихворіла. Але сьогодні продовжую, прям зараз. :)


    Більшість вправ подібні до аеробіки на я ку я хожу, але в тому темпі я не завжди встигаю сконцентруватись на правильності виконання.
     
  16. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    А я сьогогодні пропустила, щось погано себе почуваю. Проте після попередніх днів так сідничні м`язи болять, що сісти важко.
    До речі, а в місячні можна робити ці вправи?
     
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Не знаю. Можливо краще зробити перерву.
    Проте в мене наприклад після пологів пройшло трохи більше місяця і коли займалася тільки цими вправами все було ок, а коли спробувала качати прес то відчула біль в матці і вона почала трохи кровоточити :sad:
    Знаю що в йозі не можна робити перевернуті асани під час місячних, а всі решта можна. В цих вправах тазове дно дещо задіяне, то помоєму воно добре впливає.
    Але тут все індивідуально.. є жінки яким нічого не хочеться в ці дні, то навіщо себе насилувати. Потім доженете.
     
  18. Олюнчик

    Олюнчик New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Була б дуже вдячна. Хотілося б займатись також.
     
  19. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    Все залежить як ви себе почуваєте в ці дні. Я себе абсолютно нормально почуваю. Навіть хожу на аеробіку (крім першого дня КД). І не роблю навантаження на прес.
    А ці тазові вправи дещо нагадують вправи Кегеля, отже мають дуже позитивно впливати ще й на внутрішні органи, а не тільки на м"язи. Я покищо роблю перший комплекс вправ і не бачу в них нічого страшного. Ще й канкан танцюю в ці дні.
     
    • мімімі мімімі x 1
  20. strilo4ka

    strilo4ka New Member

    Відповідь: Ідеальна форма ніг, або спроба цього досягнути

    дуже дякую за цю темку! сподіваюся з вашою допомогою позбутися проблеми, яка не дає мені спокійно жити:sad:

    скиньте, будь-лака, бо ніяк не можу закачати:sad:
    напишіть в пп


    [​IMG]