ГВ – ще один дар природи (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем kljysochka, 6 Грудень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Мене трафляє реклама, де рекламують якусь суміш, там де говорять, що мовляв імунітет найкраще підтримує грудне молоко, але як і надалі його підтримувати? Тоді треба суміш таку-то. І дитина там ну відсили рочок з пляшкою, а так тому дитю ну місяців на 8 би дала. І чому раптом грудне молоко тут і надалі підтримувати імунітет не може? Воно кудись тікає? :)
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    не тікає, просто ніхто більше року не годує
     
  3. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    ну та як? більшість лікарів вже сотий раз вам можуть сказати, що воно не корисне, нічого там доброго після року немає, а ви та й не знали. деколи навіть і не віриться що вони нічого від виробників суміші не отримують
     
  4. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    ...ще розкажуть про грудний карієс і онкологічні проблеми від ГВ :girl_devil::girl_feminist:
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    туточки пише, що ГВ знижує ризик серцевих захворювань upd: в мами :).
     
    Останнє редагування: 20 Січень 2011
  6. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Такий тролик :girl_devil: відмітився в Перлах мамочок, аж шкода, що весь "двіжняк" пропустила. Дівчата, скажіть мені - чому всюди потрібно доказувати те, що так природньо, корисно. Система направлена проти людини, орієнтована лише на прибуток, мама з дитиною на ГВ втрачається як платоспроможна одиниця. А слова, що мама повинна бути підтянутою, стрункою, впевненою в собі і т.д. - з опери доктора Комаровського (не важно чим ви годуєте - головне щоб мама була щаслива, тому що щастя передається і т.д.). Повірте, що коли дитина хвора, вся "впевненість" швидко випаровується в лікарняних кабінетах. ГВ - основа, фундамент. Ви тут всі молодці, Ваші перемоги - це кожна дитина на ГВ, мами яких завдяки ДП годують. І за "дійних корівок" спасибі, тварина все ж таки прекрасна, годувальниця, а симпатична яка:give_heart:.
     
  7. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    До народження Софії в мене була постійна тахікардія - не менше 100-110 ударів на хв. Після родів 70 уд/хв. Не знаю чи так вплинули роди, чи успішне ГВ, але проблеми з серцем зникли


    І все пропустила(((. От тепер думаю, а нащо щось комусь доводити? Якщо людина не хоче годувати, або не бажає робити не так як всі, то ти хоч кіл на голові витеши, а нічого їй не доведеш. В нас нація лікарів, кожна перехожа бабка вчить як і що має бути правильно (а правильно тільки так як робила вона).
    Мені подобається як подає інформацію Таня Яремко. Офіційні документи МОЗу і ВООЗу. Читай, роби висновки. Повірте, хто хоче знайти інформацію, той її знайде. А хто краще знає, той і шукати-читати не буде і йому нічого не доведеш.
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    І не тільки. До народження дитини і до ГВ у мене була мастопатія на лівій груді. Лікар сказав вагітніти, народжувати ну і звісно годувати грудьми. У мене була на той час протилежна проблема завагітніти я ніяк не могла. Бог милував, послав малятко і поки що досить успішне ГВ. Нещодавно провірялась. Мастопатію як рукою зняло. Навіть сліду від неї не залишилось.:girl_claping:
     
  9. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Напевно, таки тут місце нашій сьогоднішній історії, бо сміх - це здоров"я, а сміялися ми з того, що сьогодні дочка, розлядаючи мамину цицю, каже на сосок: "О, акий бамбон!"... Зовсім они і не "бамбони" в мене, але Юнці так виглядає. Бо ж з її боку видніше.
     
  10. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    МІЙ син видав, коли я годувала малу: мама вони в тебе таакі засмоктані...:girl_crazy:
     
  11. Soneliya

    Soneliya New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Мій Максимко вже 2 місяці як відлучений від грудей. Вже не проситься до смоктання, але деколи запхне ручку під одяг, знайде, що треба і каже: "О! Цсі! Цсі!" (Ціця) :girl_wink: Солоденький
     
  12. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Ніколи не думала що на Фейсбуці не можн публікувати знимків з ГВ... Ось натрапил на всі забанені знимки - намилувалася і отримала купу задоволення - http://www.tera.ca/photos6.html
     
  14. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Щось мене сьогодны так "порвало". Читала я собі ДП і раптом зрозуміла, що якби не це саме ДП, то я певно ніколи б не годувала свого малого грудьми. Чесно, я можу зрозуміти тих мам, які не годують, бо ті перші місяці ГВ дуже тяжкі: важко фізично і морально, купа реклам на тему дурника-сумішей, педіатри і родичі. Фактично у виборі між "насмоктані груди" і "можливість щось робибити, поки дитина з дурником", між лежанням коло дитини цілодобово і можливістю знову ж щось робити більшість вибере друге, бо повсюди лозунги, що нічим та суміш не гірша, нічого страшного, вона ідентична до вашого молока...
    Оце я зараз сиджу і розумію, що якби я не опинилась колись в правильний час в правильному місці то зараз не було б в мене ніякого ГВ. А завдяки всім дівчатам, які підтримували весь цей час, особливо консультантам і МамаНаті я маю ГВ, яким насолоджуюсь зараз так, як не насолоджувалась нічим і ніколи. Якби, коли малому був місяць і він не злазив з циці, і в мене тумбочка валилась він купи Пуреланів-Бепантенів, бо дико боліли соски, мене не заспокоїли, що вічно так не буде, що буде краще, що буде і на моїй вулиці свято... Певно якби не оце все, я б не витримала. І я дуже рада, що тут не байдужі люди, які по 100 разів не втомлюються допомагати морально і підказувати, бо це дуже важливо в ці перші місяці годування. Отак я сиджу, милуюсь моїм малям коло циці і згадую слова, що ГВ в місяць, це геть не те ГВ, що в півроку... І я дуже рада, що колись мені цю фразу сказали і я перетерпіла все, щоб зараз отримувати цей неймовірний кайф. Не знаю, я така рада чомусь, що хочеться тепер ще комусь допомогти, ще з кимось поділитися, щоб ще чиєсь ГВ було врятоване. Головне щоб ентузіазм консультантів і годуючих мам не вмирав, тоді буде більше щасливих людей))))
     
  15. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    ну та, а ГВ в 6міс. зовсім інше як ГВ в 1 рік і зовсім інше як ГВ в 2,5років.
    Коли наступив переломний момент в годуванні?
     
  16. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Десь в місяців 5. В 4 стало легше по часу, малий менше зависав. А неприємні відчуття зникли десь близько 6 місяця. Зараз навіть хочу, щоб повисів трохи на циці, а я фільм подивилась спокійно, так ні, не хоче вже, нам би повзати тепер). Я так тепер і кажу знайомим, що головне "протриматися" до півроку, а далі вже все буде дуже приємно і ненапряжно.
     
  17. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    А мені з самого початку було приємно і ненапряжно. Чомусь згадалося як я ще в дитинстві розглядала свої соски і думала - де ж ті дірки звідки молоко має текти:)
     
  18. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    А я з вівторка на роботу на півдня. Переживаю за Бодьку, як він буде засинати без циці. Коли йому буде 1рік і 4 міс. я муситиму працювати повний робочий день. На обід прибігатиму погодувати, але чи того буде досить?
     
  19. Klava

    Klava Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Я з восьми місяців на півдня вийшла. То малий, коли я вдома була, спершу їв щогодини. А потім звик до відлучок. Ну і ще спершу на роботі набиралось трохи молока - груди розпирало як додому приїжджала. А десь за місяць ми обоє звикли. Годуємось далі із задоволенням)))

    ---------- Додано в 10:52 ---------- Попередній допис був написаний в 10:51 ----------

    Правда на цілий день я все ще не ризикую. Максимум він без мене був кілька разів по шість годин.
     
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member