ГВ – ще один дар природи (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем kljysochka, 6 Грудень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    З розповідей про пологи
    Підкажіть будь-ласка, то перше прикладання в родзалі має відношення до діатезу чи то в перли треба писати?
     
  2. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    однозначно
    діатез це схильність, швидше за все генетично обумовлена, або набута внаслідок купи різних факторів
     
  3. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    І я впевнена, що вдячних набагато більше ніж незадоволених. Дякую, Вам дівчатка за Вашу роботу:girl_in_love:. Я особисто знайома з Наталочкою (mamaNata) і знаю, як вона переймається проблемами своїх годуючих мамочок. І це не зважаючи на те, що і своїх проблем вистачає (4 діток). І яка вона щаслива коли все вдається :d25:.
    Наталя, спасибі тобі :girl_claping:
     
  4. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Теж таке в Нікітіних читала: в них всі діти мали страшний діатез, а перед народженням останнього їм запропонували прикласти дитину до грудей майже відразу після народження, так вони і зробили - і в тієї дитини діатезу не було взагалі.
     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    маю "дурне" питання...що означає,що я від народження Марка і до нині ніц не можу зцідити з грудей...ну 3-4 ложечки..не більше..."мало":girl_smile: молока чи особливість "грудної" фізіології....бо я, як читаю, що люди сир можуть з свого молока робити,то прозріваю,думаючи про його кількість:girl_impossible:
     
  6. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Уляночка, ось хороша стаття, сама її щойно ще раз перечитала, думаю вона багато пояснить http://www.breastfeeding.org.ua/how/breastworks/breastsize.html
    Багато залежить від індивідуального гормонального фону, є жінки, в яких молоко ще довго підтікає, є такі, які ніколи нічого лишнього не зціджували - і це найкраще, тому що власне тоді, коли груди добре випорожені, виробітка молока найбільша.
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Ну ти знаєш, я тоже від народження малої і до нині не можу похвалитись великими надоями ( максимум це було половинка баночки 180 грамової ), зато як на груди натиснути фонтан бьє на 1,5 метри напевно в 10 струєк. І точно знаю що молоко є бо мала пьє і буває аж взахлоьб, а надоїти ніяк . Да нам впринципі і без потреби. Це я кілька раз лише пробувала і лишилась того ровера.

    ---------- Додано в 00:01 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:54 ----------

    там все зрозуміло написано, але не знаю як в Уляни, в мене наприклад ситуація така що молоко є, ну тобто не те щоб збиране пів дня, ну вот просто є, якщо в цю секунду прикласти малу то вона буде їсти і прям я чую як вона то молоко ковтає тобто воно досить сильним потоком йде. А от якби я не малу приклала а почала зціджувати то чуток би націдила і все, ніяк більше не націдити. І в одну з таких моїх спроб цідитись коли вручну вже нічого не виходило, я приклала малу - пару секунд і молоко знов як зі шлангу чую потекло, бо мала ковтала взахльоб.
    Чи то я неправильно цідилась, чи то організм мудріший і сам добре знав коли це моїї руки а коли це моя дитина.
     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    в мене саме так...
    але такого нема....
     
  9. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    може як погодуєш так довго як я, буде ?

     
  10. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    За виділення молока з грудей відповідає гормон окситоцин - гормон любові і він присутній у всіх проявах любові. Наприклад, думаєте про дитину і вже молоко тече, підходить час годування, тече, дитина тільки притулилась - вже може текти. А на свої руки чи молоковідсмоктувач ви не реагуєте з такою любовю:) тому і не тече. Тільки й всього. В деяких жінок той гормон виділяється легше чи в більшій кількості, тому тече постійно, просто так і можуть багато зцідити в тому числі.
     
    Останнє редагування модератором: 29 Грудень 2010
  11. Nastynya

    Nastynya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    ну я десь до пяти місяців цідила молочко для хлопчика знайомої, то могла за раз з однієї груді 200 грам зцідити, а зараз 3-4 чайні ложки і все, ну зараз і потреби нема.
     
  12. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    У мене виникло питання, , чи дійсно ГМ має лікувальні властивості якщо в дитини нежить чи щось з очима, чи можна використовувати молоко як краплі? Якщо так, то яким чином молоко "лікує"?
     
  13. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Хто може з нім. перкласти?

     
  14. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    А як з двійнятами: хлопчиком і дівчинкою?
     
  15. katkas

    katkas Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    я попросила знайому, як перекладе, то напишу
    я чула про це по радіо, але тільки ось таке, що молоко при гв дівчини є цінніше, кращий імунітет, ніж при гв хлопчика. Моя думка, що то все неправда, хоча досліджень не проводила, але якось воно не логічно.
     
  16. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    не все ще, але поки так, завтра дороблю і підмарафечу, поки не вичитано, але як є


    ---------- Додано в 22:20 ---------- Попередній допис був написаний в 22:17 ----------



    ---------- Додано в 22:32 ---------- Попередній допис був написаний в 22:20 ----------

     
  17. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Дівчата долучайтеся до акції! Бойкотуємо всю продукцію яку виготовляє Нестле!
    [​IMG]

    а ще є це
    WHO breastfeeding recommendations under attack from industry-funded scientists.

    мені дуже шкода що це є на англійській мові (може хтось тут перекладе для всіх, бо я для себе перекладала на онлайн перекладачі)
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2011
  18. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    ой... то може офф... але мені сьогодні снилося, що мої груди після годування стали такі бридкі жирні і погані... як в старої баби...
    то підсвідомі страхи?
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    не знала чи то сюди чи краще в Популяризацію... Зачепило.

    Зараз по ТБ багацько різних реклам сумішей напару з дибільною рекламою еспумізану.
    Так ось, цілком недавно з"явилась ще одна реклама (назви не пам"ятаю - не запам"ятовую просто). Зміст там в стилі "Малюки плачуть, бо болить животик. А от суміш "..." і малюк веселий, Ну і тра-та-та по змісту..." А така ще яскрава, такі малюки гарні...
    Після перегляду реклами Павлусь мені каже "Мама, нам треба купити ось це" (і пальчиком в тєлік). Питаюсь "Навіщо?" - "Щоб Тарасик не хворів і не плакав!"
    ось так реклама "вполювала" на довірливу доброзичливу дитину, а що з іншим людом?? паскудство!
     
  20. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    тої суміші виробник Нестле, якого зараз бойкотують різні організації які підтримують ГВ. Найбільше смішить те що відповідно до законодавства рекламувати суміші 1 ступення заборонено і рекламують 2 і 3. То скажіть чи багато дітей мають проблеми із животиками після 6 місяців? для кого ця реклама?