ГВ – ще один дар природи (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем kljysochka, 6 Грудень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    це є назва теми! а в гілці є багато тем
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

     
  3. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Насправді консультанти ГВ роблять велику справу, я, чесно кажучі, іноді дивуюсь, що в них ще є час і сили писати/відповідати. :) Іноді дійсно краще звернутись безпосередьо до консультанта, або хоча б в ПП написати.
     
  4. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    я просто поражаюся людям!!!!!!!!!!!!є можливість невилазячи з піжами довідатись безкоштовно про все,що цікавить,писати в ПП,у форумі кілька разів,є телефони для контакту-і далі зле!!!!!!!!та колись і мріяти про таке не мош було!!!!!!!
    а це по типу-сам не гам і іншому не дам?!мені не відповіли,то і інших не консультуйте?тут же ніхто нікому нічого не зобов"язаний,і щастя,шо така гілка є,і шо є можливість довідатись не тільки думки мамочок,але і професійних консультантів!!!!!!!!!!!

    ---------- Додано в 14:56 ---------- Попередній допис був написаний в 14:53 ----------

    п.с.звиняйте,то допис не Yaremko,a Bogdanka.
     
  5. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Я на жаль (і мені за це дійсно стидно) не була обізнана в правилах грудного вигодовування і мала необережність запитати раз (не 100) і мені відповіли так, що більше я запитувати не мала бажання. І дякувати Богу я налагодила усе самостйно і ми успішно гамаєи цицю.
    Просто як не мене (це моя дуже суб"єктивна думка), що коли молода мама маючи проблеми з ГВ щось запитає і отримає таку агресивну відповідь, то вона навряд кликне додому консультанта, вона просто наробить помилок і більше запитувати звичайно не буде. Адже я вирішила в користь мого молочка, але багато хто вирішить в іншу користь і піде в магазин за харчуванням. В більшості випадків.
    Ще раз додам. Це моя суб"єктивна думка.
     
  6. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    дівчата,я не хотіла нікого образити!!!!!!!!мені просто здається,що треба зрозуміти- це не гарча лінія,а форум!!!от і все...

    ---------- Додано в 15:14 ---------- Попередній допис був написаний в 15:10 ----------

    ну,а за агресію неможу сказати.........я не зауважувала,але...дуже хочется вірити,що щось не так зрозуміли...
     
  7. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    ви не новачок правда? і як би ви почали із цього допису відповідь була б інша
    а будучи так давно на форумі 24.09.2009 і маючи повнезно дописі починати
    це просто вбиває
     
  8. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Тань, я ще давніше на форумі...і читала/перечитувала сто разів,бо мала негативний досвід з Любчиком,але після того, як мені "допомагали" прикладати Марка активно в пологовому, що ареола і сосок так спухли,що в очах темніло..а після слів ІРІНи-"масажистки" з Мечнікова,що в світлошкірих блондинок ніколи нема молока, я геть опустила руки і в голові змішалося все...закривала очі і подумки "гортала" інет-сторінки,що ти радила читати...але теорію ніяк не могла толком реалізувати на практиці....але взявши себе в руки, подзвонила до Надійки,яка списала мені Наталин телефон і приїхавши додому з пологового, навіть не миючи рук, я видзвонила мамуНату...саме вона в мене вселила віру,що я БУДУ годувати грудьми і все буде ок..Наталя 2 вечори з 18 до 23 сиділа з нами і допомагала...

    я б на форумі не наважилась писати,бо боялась почути "ти чого не читала!"...

     
  9. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Улян ти би почула інше. питання щодо прикладання, малого набору ваги, тріщин сосків, і ще декількох питань вирішуються тільки при індивідуальних зустрічах. І тобі би порадили викликати консультанта.
     
  10. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Є речі які словами важко пояснити, не бачучи мами і дитини. Я звичайно не консультант, і коли в моїх друзів виникли проблеми в пологовому з прикладанням, то я першим ділом теж почала шукати тут на форумі когось з консультантів, хто б міг поїхати і показати. Бо пояснювати щось по телефону в серйозних випадках, не знаючи яке прикладання і в чому конкретно проблема трохи безвідповідально. В результаті дала їм телефон МамаНати, яка і допомогла їм налагодити ГВ.
    Ну і кожна палка має два кінця. Дивно коли пишуть "не маю часу читати", і не припускають, що хтось теж може не мати часу писати одне і теж по колу надцятий раз.
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2010
  11. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

     
  12. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Вся важкість ситуації в тому, що консультант з ГВ не має фізичної можливості кожному розяснювати все починаючи з самих дрібниць, кожного підтримати, впевнити, що все буде добре, кожній мамі знайти правильні слова, щоб вона не падала духом і т.д. Тому ми або коротко відповідаємо, або даємо посилання на відповідну статтю, в якій вже є всі відповіді, тільки прочитати і осмислити. І спробувати на практиці. От коли це все вже проштудійовано і ше виникають питання (які вже не такі розпливчасті типу "дитина відмовилась від груді" чи "як зробити молоко жирнішим"), то конкретні питання можна обговорити, спробувати знайти причину. До речі, коли людина дзвонить по телефону, то набагато легше відчути настрій мами (чи її дійсно треба підтримати, деколи вистачить сказати пару слів всього, щоб вона повірила в себе), відразу виникають дотичні питання, мама теж може вияснити все відразу, що її цікавить. На форумі часто не зрозуміло настрою людини, купу всього не договорюється до кінця, не уточнюється, а це все важливо. І відповідь консультанта теж може трактуватись не так, як це писалось.
     
  13. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    я згідна з Галею на всі 100, бо частіше всього мами пишуть на форумі свої проблеми дуже коротко, і з тих коротких дописів, ви не можете однозначно відповісти, тому що сама жінка може навіть не підозрювати про підводні камені, ми можемо кільки дописів писати з наводящими питаннями, щоб зрозуміти, як там все налагоджено, бо ГВ - це стосунки двох людей - мами і дитини, і зрозуміло що часто, поки не поговориш з мамою, поки не позадаєш купи питань, а як вас то, а як це, а тут як ви робите, то не зрозумієш, що саме потрібно тій мамі в той момент. Якщо дуже потрібна вам допомога і порада консультантів, то напишіть хоча б в приват, або задзвоніть, або прямо звертайтесь на форумі до консультантів, що хочете почути їхню думку, якось так, бо тут відповідають не тільки консультанти, дописують багато жінок.
    Щодо зневаги до питань, хоч я зовсім недавно на Посиденьках, але стараюсь відповідати і допомогти порадою, наскільки це можливо фізично. Якщо вже хтось інший з консультантів відповів, то вже не дописую, якщо не маю що додати. Хоча дуже часто особисто я відповідала на питання, які багато разів вже в темі писалися, і ніколи не нехтувала тим.
    Звичайно, що є правила ГВ, є теорія, і навіть перечитавши всю теорію, жінка може зіштовхнутися з труднощами і нюансами на практиці. Але в таких ситуаціях вже потрібна очна, або хоча б консультація по телефону.
     
  14. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Згідна, що запізно почала цікавитись цією темою. І я поплатилась за це. Тим не менш мене тоді висварили. Але відповіді я так і не отримала. А просто перестала запитувати. Навіщо? Щоб мене знову розкритикували?.
     
  15. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

     
  16. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

     
  17. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    народ!!!!!!!!!а телефони люди внизу нашо пишуть???????"допомога консультанта по гв" і т.д.??таж жеби вам легше було!не сидіти біл компа і чекати.а подзвонити і вирішити проблему!!!!!

    ---------- Додано в 22:24 ---------- Попередній допис був написаний в 22:09 ----------

    якщо чесно,то трохи мені гірко,дівки...я тут недавно,і залишилась,бо дуже мене підкупила дружня атмосфера!а тут на,маєш!!!і прикро за наших консультантів...допомога іншим не завжди вдячна справа,але дуже благородна!!тому,тримайтеся!!!!!!!!всім не вгодиш,і вдячних,думаю,набагато більше ніж незадоволених!і сподіваюсь не махнете рукою,а ще не одній мамочці тут поможете!!!!я як старшого вродила,і мріяти про такі форуми,консультаціі і номери телефонів консультантів не могла,а тут-прошу дуже!дівчатка ,ви молодці!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

     
  19. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    розкажіть дівчата/розрадьте як не нервуватися на допис #83 :girl_cray:
     
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    може то спам? хто ж зна;) :D