ГВ – ще один дар природи (2)

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем kljysochka, 6 Грудень 2010.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    в нас також такі штуки бували, але я пояснила, що так не можна, що мені неприємно і боляче. Тепер ми тільки гладимо і обнімаємо циці.
     
  2. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    я просто не постійна в тому
    треба бути наполегливим
     
  4. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    чи ж не тобі знати, що в нас всі підряд - порадники на всі можливі теми:) ну і для мами/баби я ніякий не консультант, а їх дочка/внучка. І тут ні з якими освітами нічого не зміниться:)
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    то точно, люблю, коли прийду до когось на консультацію, а в ході розмови зайде за ГВ. ы починають рохзказувати шо молоко пропало/втекло/врікли/вкрали/загубили/позичили
    а коли взнають шо саша ше їсть, то питають - як? так довго??? а то нормально?

    ---------- Додано в 21:06 ---------- Попередній допис був написаний в 21:03 ----------

    то точно, люблю, коли прийду до когось на консультацію, а в ході розмови зайде за ГВ. ы починають рохзказувати шо молоко пропало/втекло/врікли/вкрали/загубили/позичили
    а коли взнають шо саша ше їсть, то питають - як? так довго??? а то нормально?
     
  6. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    І в мене був такий період - напевно один - це перед 2,5 роками, це було вночі без перестанку, коли вона починала смоктати через 5-10 хвилин я починала відчувати "шалений" дискомфорт, якесь навіть роздратування, що я не могла терпіти, мені хотілося просто забрати груди, так кілька разів і було. Це було як раз перед тим як як поїхала на навчання. Будучі на навчанні, я не знала, що юуде далі, але всередині себе відчула, що я би ще хотіла її годувати. Коли повернулася (тиждень мене не було) - доця звичайно не забула цицятися, але прикладатися стала значно менше, ще півроку по 3-4 прикладання було в сутки, і ще я з нею почала домовлятися. Наприклад, одну цицю їмо чи дві, або якщо йшли спати (вона вже на той момент, якщо мене не було вдома, могла з кимось заснути), ми домовлялися, що спочатку смокчемо цицю, а потім лягаємо і спимо, і вона просто гладила моє волосся (це ще залишилося на сьогодні - вона любить мене тримати за кінчики волосся, коли засинає). Хоча час від часу все-таки засинала з цицею. Так в 3 роки ми плавно закруглились.
     
  7. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    не на усі питання можна знайти відповіді у ГВ-темах. І крім того, загальна теорія не у всіх однаково працює на практиці, тому індивідуальні поради дуже важливі.

    Та й Богданка, певно, мала на увазі трохи інше - швидше реакції на питання.

    я, наприклад, ще в липні задала кілька питань, котрі мене тоді дуже хвилювали, в сусідній гілці. До тепер ніхто з місцевих консультантів на жодне з них не відповів. Не знаю чому – не знайшли відповіді, забули чи проігнорували.
    я, звісно, не чекала, склавши руки, намагалась знайти відповіді в інших джерелах, та й зараз то вже не актуально – нам майже 8 місяців, ми цицяємось, і ми з того дуже щасливі.
    Наше ГВ з самого початку було не таке, як «книжка пише», - моя друга доня, як і перша, вночі не їсть з народження, нічний інтервал - в середньому мінімум 6-7 годин. Цього разу я довго заморочувалась і переживала з приводу рівня пролактину - кількості молока – відновлення КД (мої питання власне цього і стосувались), тривалий час намагалась привчити її до нічних прикладань, - марно, - то була страшна мука не тільки для нас обох, але й для чоловіка.
    І зараз я щаслива, що скориставшись кількома зовнішніми порадами, прислухавшись до бажання дитини та власної інтуїції, таки припинила виснажливі нічні експерименти, – відсутність нічних прикладань нам абсолютно не шкодить, а навпаки, - маємо міцніші нерви і сон.
     
  8. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    якщо питання стосувалося саме
    то Таня вам дала відповідь, і ви за неї їй подякували.
    Що стосується
    То ми дійсно не маємо на всі питання відповіді, але завжди хочемь допомогти і розрадити. І не завжди можемо вчасно відповісти не тому що ігноруємо, просто не сидимо весь час на ДП, і не щодня можемо заходити. Тут дуже часто навіть не задають питання конкретно до консультантів, тому що це є форум, де спілкуються багато людей, але навіть тоді, ми стараємось відповісти і щось порадити. Зрештою, якщо щось термінове, можна подзвонити, або написати ПП, щоб ваше питання десь не загубилося серед інших дописів.
     
  9. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    на жаль, ні. Можете вернутись і прочитати ще раз - дякувала я тоді заздалегідь, сподіваючись таки отримати відповідь чи лінки/назви літератури для самостійного придбання/опрацювання :girl_wink:

    насправді написала абсолютно без претензій (проблеми реакції?), ви справді робите хорошу і потрібну роботу, а конкретно в моєму випадку ви мені також допомогли - мобілізуватись, більше читати і шукати відповіді і прийняти дистанційне, самостійне рішення.
     
  10. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Напишу про наші нічні годування. Засинаємо виключно біля циці(інакше невміємо,не навчила,не привчила, не пробувала). Мої невеликі спостереження про причини частих пробуджень малого:
    -Перша і основна- емоційний стан мами.Якщо я роздратована, зла і т.п. ,то малий "висів на циці" практично невідриваючись з другої-третьої ночі і так до ранку ,поки не вставали вже з ліжка. Результат: я втомлена,невиспана, знову роздратована, ну і малий не дуже виспаний. Якщо я спокійна,щаслива,то і малий спав спокійніше і не будився часто.
    -Друге місце займають банальні фізіологічні потреби дитини. Будиться, бо хоче попісяти. Багато насмоктав,відповідно хоче через певний час в туалет. Прокинувся значить треба цицю дати,щоб заснув( і так по колу). Тому, ще перед сном стараюсь не давати багато пити кампотів і т.п.
    -Звернула увагу,що якщо малий ситно повечеряв,то і цицю перед сном не так їсть,як просто по звичці "цьмокає" ,щоб заснути і сон без пробуджень "для цицькання" триває довше.
     
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    я можу сказати те саме
    інше питання, що Софію ввечері нагодувати важко. Вона хоче їсти після восьмої раз на 5-7. Тобто Софія раніше 22.00-23.00 не засинає і під'їдає тільки якусь соломку і т.д., а щось суттєве їй дати їсти то проблема.
     
  12. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    я якраз хотіла то сказати
    є в підписах дівчат телефони
    моїй знайомій потрібна була порада, я не шукала і не думала - я дзвонила і тані, і галі. знала б наталю - дзвонила б їй
    деколи дівчата мені телефонують (ті які знають мене з консультації і в оффлайні) - запитують про все - і ГВ, і слінги, і тем-ра, і годування
    я шо знаю і шо впевнена - то підказую
    якшо не впевнена - всім раджу звернутись до консультантів (гв, висаджування тощо)
    якшо питання не нагальне (як у мене тиждень назад) - то написала і чекаю, якби ніхто не відповів, написала б в ПП
     
  13. Azza

    Azza Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Муська повністю з вами згідна, я не вперше переконалась у тому,що стан синочка повністю залежить від мого емоційного стану. Минулих 4-ри дні для мене були повним кошмаром, а чоловік вперто на це ніяк не реагував. В результаті ми свого синочка з трудом ложили спати. Аж нарешті з чоловіком всіли поговорили, як бути далі, я нарешті заспокоїлась і наше чудо спокійно і мирно без проблем вчора заснуло, і вночі лише 1 раз вставав до циці і на ранок в 6. І спав аж до 9. Ще хочу запитати, чи мали ви проблеми дівчата із своїми чудами після Миколая(відвідування, приймання), за 5 хв. після того коли приложила спати збудиася і почав плакати, навіть циця не допомагала, цілий наступний день хотів сам незнати чого, а на вечір і сьогодні нормальний, з чого б це?
     
  14. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    так завжди є - якісь гості, поїздки, шум, купа люду - і дитина неспокійна, погано спить, прокидається
     
  15. Azza

    Azza Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Місяць перед тим було в малого день народження, також було багато гостей але такого не мала. Правда десь на годинку малого залишила у тітки, поїхали з чоловіком на Шувар мого Миколая шукати, може за той час йому дали щось із шоколаду чи це неможливо?
     
  16. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    та де там, дійсно без претензій. Я відповісти повністю на запитання не могла бо не все знаю, а ту відповідь яку мені дали більш досвідченні вас би 100% не задовольнила бо вона не задовольнила мене.
    Чим старшим консультантом я стаю тим більше переконуюся що я маю давати просто мінімально інфи бо люди її не оцінюють і коли вони починають шукати то вони більш цінують цю інформацію а не ту яка подана на блюдечку.

    Догданка ти мене дуууже розчарувала. А ми (консультанти) що тут (на ДП) на роботі щоб на кожне повідомлення відповідати? ми тут просто як волонтери для вас (зауважте безкоштовні!)
    скажіть хтось мені щось заплатив за консультацію??? особисто я можу вимагати щось у того кому заплатила, а тут виходить я нічого не платила але я вимагаю, о тут клас, я за свої зовсім не малі кошти вчуся на консультанта, безкоштовно консультую і тут ще такі заяви! може хтось забув я ще на роботі з повною 200% загрузкою і то вириваюся і ще консультую (хоч сили зовсім не має, а ще в мене є сім'я яка також вимагає часу) Коли були курси для консультантів ніхто не пішов (було багато бажаючих, але більшість не могли фінансово цього сподвигнути, (звичайно були і такі (тільки одна особа) яким просто не вийшло)).
    І так дійсно багато питань для мене дріб'язкові/банальні/не цікаві порівняно із моїми звітами/роботою за яку я отримую реальні гроші, а ще є такі запитання на які просто сил немає відповідати бо вже багато разів відповідала. А ще є такі про які я банально забуваю (це є по ПП і такі на жаль є за що вибачаюсь, але так є бо банально не маю часу)
    Люди я бачу що у вас совістю ні граму немає!
     
  17. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Наталю, були задані три конкретних вузьких питання.
    телефонні дзвінки до місцевих консультантів, в моєму випадку, імхо, нічого б не змінили.



    +100%. Але, Таню, мізерний відсоток свідомих - справді шукатиме, а більшість - просто "заб'є" і наробить невиправних помилок. Тому перша реакція просто мега важлива.
     
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Таня, ти не ображайся і не гнівайся. Не витикай комусь Волонтерство до тої межі волонтерство, поки хтось не починає ним тикати комусь. Багато з цим погодяться. Коли я щось роблю з доброї і невимушеної волі, то я це не афішю і якщо хочу робити то роблю.
    Такщо не хочете краще не робіть ніж відповідайте агресивно. Це недобре.
    Може прост настав час перейти на платну основу? Таня, я вважаю, що ти виконуєш великий кусок роботи, і він має бути оплачуваним. А не так - я волонтер, але ви від мене забагато хочете. І якщо я чогось не знаю, то краще я запитаю, і якщо потрібно, то оплачу отриману послугу. Це називається ринкові відносини.

    ---------- Додано в 11:33 ---------- Попередній допис був написаний в 11:30 ----------

    тоді нащо? нащо ти себе накручуєш? не маєш часу - не роби. Є ж інші, можливо вони б робили. Тебе це станом на сьогодні денервує, може комусь би підійшло більше.
    І я тебе прекрасно розумію, що означає не мати часу. ЦЕ НОРМАЛЬНО.
     
  19. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    Богданка ти хоч розумієш що ти говориш? бо тут не стиковочка. я не маю часу і я не відповідаю а ти що на це говориш?
    платна основа вже давно є (особисто я не виїжджаю на такі виклики бо на роботі, але Наталя виїжджає, колись Галя виїжджала), але в нас як завжди краще тут 100 разів питати/перепитати і довести всіх до бешенства ніж викликати консультанта до дому бо банально не має грошей.
    хто інший? Наталя, Галя? (а я їм що забороняю відповідати? чи ти хочеш щоб хтось із них став модератором гілки? коли вони можуть тоді і відповідають і також на твій допис не відреагували бо мали більш важливі справи). і все бо іншим було не по кишені курси для консультантів
     
    Останнє редагування: 21 Грудень 2010
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи

    це не має сприйматись негативно
    назва гілки ДАР!!!!!