Гра "Анонімний Миколай" - 4

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем terezka, 3 Листопад 2014.

  1. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    а я далі чекаю, чекаю і чекаю.. Миколайко, де ж ти??:girl_flag_of_truce:
     
  2. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    І в мене затишшя(( Але я чееекаююю)))
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    нарешті в мене появився інтернет і відразу прибігла з докладом. Миколайко приходила особисто, точніше приїхала на залізному олені. Ану вгадайте хто:girl_wink:
    чуйка мене не підвела.
    Олесю я зустріла препаскудно. Ще раз перепрошую, мої телефони , як подуріли, всі нараз. Але сподіваюся "головний герой" скомпенсував. Покавували трошки, полялякали. Подарунок класний, величезний, ще й символ року зроблений власноруч. Овечка суперова, буде тепер весь час на самому видному місці - вже зайняла його - біля братика - ослика. Швидко мій Миколайко поїхав, але обіцяв приїхати ще.
    Зараз будемо пити чай. З пивних бокалів:girl_crazy:
     
  4. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Тільки написала і Миколайко мій мені написав смс-ку!!! Уря, уря, я завтра буде з подарунком!!:girl_tender:
     
  5. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    а я нечемна забула написати :girl_blush2: що вчора ще отримала подаруночок :girl_tender:)))
    все мега-класне)))) фото у галерейці ввечері виставлю)))
     
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Короче, вкрали на Бон прiкс. Не дошукатись. Компенсують. Готую комплект номер 2 - рiздвяний так якби. Настрiй паршивий..
     
  7. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Щось моя форумлянка мовчить....отримала чи ні....чи не сподобалось і не знає що сказати....
     
  8. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    І моя щось мовчить...
     
  9. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    І моя також....
     
  10. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Не мовчу. ))
    Перше написала, глюкнув інет і все стерлося, ну і, каюсь, не писалося ще раз відразу, ну бо багато смачненького в подаруночку було, була зайнята.))
    Кур'єр НП задзвонив мені ще вдень, але мене не було вдома і я мучилася до вечора.((
    Зате як забралааааа, аааа, там таке все класне!!! Значить, спустилася я в двір за пакунком, заходжу і йду чогось в кухню, а чоловік з кімнати гукає: ти куди це коробку понесла?)) Пофоткала, але картрідер є лише в ноуті чоловіка, ноут на роботі, завтра обов'язково всім похвалюся. Єдине, чим не втримаюся - я маю справжнє Бандерівське домашнє вино!!! А в якій гарнющій пляшці!!! Моя дарувальниця справжня майстриня! Пляшка тепер - окраса нашого міні-бару!!!))
    Дууже дякую моєму щедрому Миколайку - чарівній форумляночці Kiruskin за файнючі подаруночки і класний настрій!
    P.S. Я зрідка буваю в Тернополі у відрядженні - як на рахунок міні-форумівки на каві? ;-)
     
  11. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    А я кожен день заглядаю в скриньку і нічого... І повідомлень ніяких немає. Може я одна з тих, що мовчу :). Тому якщо що, то дайте знати, піду в розвідку на пошту:)
     
  12. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    не в понеділок, а аж в четвер)
    дякую! you made my day )
    подарунок просто неперевершений! видно, я була чемною цього року))
     
  13. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Танюшка, я отримала таку дорогу і очікувану посилочку і щаслива :) , бо думала, що можуть бути проблеми (загубила паспорт...)
    Пам'ятаю, що попереднього мого разу я була Миколайком для Тані , це було так приємно, читати дописи і вгадувати, що може сподобатися :)
    Відкрию подарунок вранці - поклала біля подушки і щаслива-щаслива!
    бо Миколай і я просто щаслива :) :) :)
     
  14. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    І моя форумянка мовчить, мо ще не дійшов до неї подаруночок?
    Щойно перевірила, таки тільки вчора його на поштове відділення форумянки відправили, ото повільно працює пошта :cesored:
     
  15. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    А я відкрила свій пакуночок:girl_cool:
    Я правильно вгадала, що мій анонімний Миколай це Tequila?
     
  16. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Олесю, я була лише помічницею Миколайка :) Передавачем святкового настрою і частинки Новорічної казки! Надіюсь, мені вдалось виконати свою місію, бо я дуже хотіла бути Миколайком саме для Тебе :)
     
  17. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Дякую:girl_blush2:
    З шкарпетками то просто 100% попадання:girl_dance:
     
  18. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Олесю, я дуже рада, що сподобалось! Це на них кізочки зверху, будуть приносити удачу наступного року ;-)
    Прочитай P.S. ...

    Відкрила щойно свій подаруночок і тішусь як дитина! Тільки сам Миколай знає як вгодити чемним :)
    Всі подарунки дуже гарні, смачні і потрібні! дякую, Танюшко! :-* Шалик одягну прямо зараз і біжу на роботу, деталі будуть пізніше... ;-)
     
  19. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Я вже всім хвалюся тими кізочками:girl_claping:
    Мене то P.S. ввігнало в завтик десь на 2хв:girl_haha:
     
  20. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Гра "Анонімний Миколай" - 4

    Ну нічого собі!!! По місті йти 6 днів, це мегашвидкість!
    Рада, що вгодила :)