Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Ума, 25 Серпень 2009.

?

у вишиванні Ви віддаєте перевагу:

  1. готовим наборам

    14 голосів
    20,3%
  2. самостійній купівлі окремо усіх складових набору

    37 голосів
    53,6%
  3. байдуже з чого вишивати, аби вишивати

    15 голосів
    21,7%
  4. інший варіант (бажано прокоментувати)

    3 голосів
    4,3%
  1. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    вишивала з набору один раз(одна з моїх перших робіт)маленьку картинку білочку... тепер люблю вибирати все окремо
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    А якої фірми був набір? ;)
     
  3. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    ой я вже не памятаю,то мені була хресна подарувала,то було дуже давно...........
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Ну, то наважуся припустити, що ви не уявляєте, що таке справжній набір, хорошої фірми. :yes:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    звичайно, хороший набір, то дуже класна річ. але, на жаль, не завжди фінанси дозволяють купити саме фірмовий набір. тоді на допомогу приходить інтернет :)
    я, як правило, самостійно купую складові набору. при підборі максимально намагаюся знайти відповідники до оригіналу і дотримуюся рекомендацій автора схеми.
    але, думаю, що великі за обсягом і кількістю кольорів схеми треба вишивати тільки з набору.
     
  6. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    можливо ваша правда ,може колись і я розживуся на справді хороший набір:girl_flirt:
    а зараз мені цілком подобається самій підбирати всі складові!!!
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    А мені в наборах не подобається те, що залишаються нитки. І шкода викинути, і не знати де їх прилаштувати. Отак перекидаються з місця на місце.
     
  8. basia

    basia Well-Known Member

    Набори для мене зручніші-головний біль по підбору всього минає мене. І подобається ,що залишаються нитки. Ще не було набору ,з якого б не вийшло 2 роботи.( мова йде про фірмові набори, а не українські ноу-хау). Але ж ціни тепер на них !
     
    • Подобається Подобається x 1