Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Ума, 25 Серпень 2009.

?

у вишиванні Ви віддаєте перевагу:

  1. готовим наборам

    14 голосів
    20,3%
  2. самостійній купівлі окремо усіх складових набору

    37 голосів
    53,6%
  3. байдуже з чого вишивати, аби вишивати

    15 голосів
    21,7%
  4. інший варіант (бажано прокоментувати)

    3 голосів
    4,3%
  1. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Навіть не знаю як пояснити, може то вруках треба потримати... тканина не така - таку напевно можна купити окремо за дорого, я не сперечаюся, але вона спеціально кольору чи місцями тонована, що не дуже купиш не в наборі, нитки (я про набори Dimensions тільки говорю) підібрати можна, але там номери інші і спеціально фарбовані для їхніх дизайнів, стрічки різні, бісер, інструкції і схеми суперові, і голочки файні... навіть не знаю... я теж вишивала підбором, але певно є виробники, які варто шити лише по набору
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Якби ти знала як то мене дратує!!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Умочко, ви то мусите сфотографувати в ще розібраному виді для нас, бо то треба бачити:girl_smile:.
     
    • Подобається Подобається x 6
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    обов"язково офто будуть,

    запросила б всіх до себе на форумівку, але мам затяжний ремонт (он, Коффі знає) а хіба на якусь пузату хату то все добро притарабаню :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    значить такы висновки:
    якщо дім то тільки набір
    якщо для вишивки потрібна тонована, чи з іншими ефектами тканина- набір
    якщо потрібні нитки інші, не дмс- набір

    все решта можна по підбору
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    А в когось була така ситуація, коли ниток в наборі не вистачило? А то моя знайома розповідала, що вишивала по набору і мусила ще досить багацько ниток докупляти бо їй забракло.
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    в мене залишився жмут. невідомих номерів Мадейри.
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    напевно це на совісті виробника. в мне таких ситуацій не було, скоріш би вистарчило на 2 картини.
     
  9. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    А я велика шанувальниця наборів DIMENSIONS:girl_in_love:Я їх дуже люблю. і по підбору вишиваю рідко або щось красиве з журналу.Ось наприклад я дуже хотіла на день народження баляринку з "Золотої колекції" DIMENSIONS (таку у фіолетових тонах) там у набір входить нитка фірми KREINIK (metallik) и Аіда №18 у нас не купиш.

    ---------- Додано в 19:09 ---------- Попередній допис був написаний в 17:50 ----------

    Дівчатка Ви ше не бачили новинки DIMENSIONS ВЕСНА 2010?:girl_in_love::girl_claping:
    Вуличка з квітами і квіти біля вікна найгарніші,наймиліші.Це все добавлено в хомячки:girl_in_love:
    http://www.radikal.ru/users/ulanna/dimensions-vesna-2010?pg=1
     
  10. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Дівчата чого Ви вчепились за "Золоту колекцію" DIMENSIONS??????????????????? Якщо вона Лідер і визнана світом то постає питання чого з Вас одиниці її вишивають? Для цьго не потрібно купувати готові набори, це не LANARTE де в набір входить тонована тканина.
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    не всім кишеня дозволяє, та є і інші цікаві дизайни.
    якби всі вишивали Дім було б нецікаво ;)
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    А нитки у які? Якраз через нитки й треба купувати, хіба ні?
    Ніхто не вчепився. Вчепилися в те, що кожна робота варта уваги. Чи якщо дім, то вже й конкурсу не треба? Може, саме тому Дім і обирати тоді, бо вони визнаний світовий лідер? І не треба так емоційно.
     
  13. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    ціна одного набору в районі 450 грн, сильно навишиваєшся? :sad:

    вашими ж словами:
     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    Я, наприклад, на маю можливості купити нитки на таку велику картину, неговорячи вже про набір. І якщо чесно бісто мені не подобається. Так - велика картина, так - багато зайняла часу на вишивання. але...Сподобались маки, бо справді як намальовані, сподобалась панянка, бо оригінально, цікаво, багато беку. Ще багато чого сподобалось,але нажаль ті роботи не пройшли у фінал.
     
  15. Юстуся

    Юстуся Well-Known Member

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    В мене не всі картини DIM вишиті по наборах.Я купую ті що ДУЖЕ сподобались в тому числі і балярина про яку виділила imel.хіба всі набори "ВСЕ ПО 450гр"?? На це є інт-маг. щоб орінтуватись в цінах.
    В них нитки найкращі.але є перевод на DMC які є у всіх вишивальниць.Головне БАЖАННЯ!
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Обговорення конкурсів вишивки

    ну для чого слова перекручувати?де написано, що всі?
    як раз недвно шукала замовлення Миколайкові , тому орієнтуюся
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Юстусю, на початку конкурсу у вас було 94 дописи, так? Ви вважаєте, що вас несправедливо допустили до конурсу, дозволивши збільшити кількість дописів до необхідних 100?
     
  18. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Першу схему Богородиця з Немовлям купила на базарі за 3 грн. Там були не позначки, а кольорові квадратики і номери DMC до них, тому насліпалась добре, відрізняючи відтінки блакитного і тілесного. Та й про кольорову канву тоді не знала, тому фон зашивала.
    Тюльпан і коні - то з журналу.
    Схему Вечері купила на Південному, там же і канву з люрексом. Якість ксерокопії досить пристойна і нитки DMC вказані.
    З інтернету і з набору ще не вишивала, і так купа схем і журналів вдома чекає свого часу. Тому проголосувала за останній варіант.
     
  19. pip

    pip New Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Я за те що якщо фірмова схема, тоді тільки купляти набір, а якщо якась схема з журналу тоді підбирати. Але для мене деколи найкращий варіант експерементувати. Наприклад набір для вишивки хрестиком, але зразу ж виділяю що піде бісером, тобто получається змішана і оригінальна!):girl_in_love:
     
  20. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Готовий набір VS окремо куплені нитки, тканина і знайдена схема в інеті

    Ще жодного разу не вишивала по набору, можливо тому що переважно берусь за маленькі картинки.
    Найбільшу картинку, яку я вишивала був профіль чорно-білого малюка, так я тканину і нитки сама купляла. Але вважаю, що набори - найкращий варіант для об*ємних робіт, оскільки важко самому підібрати потрібні нитки, особливо різних відтінків.