Город моєї мрії))

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Bree van deKamp, 14 Квітень 2014.

  1. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    чесно сорту не знаю,колись купила гарний перець і зберегла насіння,великий червоний.Збираємо завжди 2-3 уражаї залежно від того коли почнуться заморозки
     
  2. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Народ, хтось суницю вже сіяв?
     
  3. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Я сіяла, ніякої мороки з тим нема. Насіння висіяла в посудину з землею, сильно не притрушувала, а так тільки припорошила зверху землею і закрила плівкою. Коли зявилися сходи і мали по 2-3 справжніх листочки, розсадила в окремі стаканчики. Потім висадала в грунт. І тепер маю прекрасні суниці, які родять з кінця травня і аж до приморозків практично безперервно. Сорт не питайте, бо не памятаю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. iriwa

    iriwa Особлива мама

    @Маріка а чим підживлювати розсаду не підкажете?
     
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Народ, якої ТМ купуєте насіння? Отак я розчаруванася в насінні від тм Родос. Сіяла сунички. Не зійшла жодна. При тім що параленьно сіяла голандські. В ту ж землю, за таких самих умов і є результат.
    Цього року беру насіння від Сідери, подивимось що вийде. Ну і з дуру таки того родосу купила, як брала сунички. То на те насіння дуже не покладаюся..
     
  6. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Сунички дуже втрачають схожість з часом, тому вже з позаминулорічного насіння може нічого не зійти. Я так по неуважності купила голандське насіння полуниці 2015р. Але все одно посадила, раз вже куплене(і недешеве), побачу, що вийде.
    Загалом насіння купую на Куліша в маг. Вассма(марки здається Семена Украини і Велес) завжди гарно все сходить і дешевше.
    А Ви досвічуєте свої сунички?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Моє насіння було з одного року :sad: Ну печаль короче кажучи. Моє голандське щойно проклюнулося, ще навіть насіння з листя не осипалося, але взагалі планую досвічувати. Хай но листячко вилізе і зразу під лампу поставлю.
    Взагалі хочу ще одне посіяти. Бо в мене червоні сунички, ще хочу Білу Душу, якщо десь вздрію. Поки всюди тільки червону бачу.
     
  8. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Нічим не підживлювала, просто поливала. Але я висаджувала в суміш землі і компосту.
     
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Господиньки, а коли висіваєм помідорки на розсаду? Я десь вичитала, що 20 лютого цього року потрібно висівати
     
  10. iriwa

    iriwa Особлива мама

    .. і перчики коли?
     
  11. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Я завжди висіваю перець до 20 лютого, а помідори тиждень пізніше, бо вони набагато швидше сходять
     
  12. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    Перчики вже можна сіяти. Я планую наступного тижня. А помідори, як на мене, ще рано. Я минулого року сіяла 1березня, то до висадки була ідеальна розсада (але я пікую прямо в теплиці). Якщо б посадила раніше розсада б переросла

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
  13. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Хто що вже посіяв? :girl_claping:
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене вже перець зійшов. Помідори плануєм на початку березня сіяти.

    Знайомі вже посіяли баклажани, хтось таке вирощувати у себе на грядці?
    п.с. я таке ще ніколи не садила, але руки чухаються якусь екзотику виростити ;)
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2017
  15. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Я буду цього року садити. Насіння вже посадила в таблетки. Ждьомс коли проклюнеться. Одне насіння посадила в таблетки з кокосовим волокном, інше, з замочуванням, в звичайні таблетки з торфом. От чекаю..
    Перці мої ще не проклюнулися, хіба аж 1 штучка петельку показала.
    Ну і моя слабість. Вже по 1 справжньому листочку має моя суничка. Сіяла сорт Регіна. А от одне насіння мені взагалі не зійшло. Ще спробувала посіяти білу, але теж певно діла не буде. Купила ще одну білу, вже того ж виробника що і Регіна. І свіженьке насіннячко. От думаю що ще чуть почекаю, подивлюся що з тою білою буде. Як не зійде то прийдеться сіяти заново.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Hermi я купую розсаду баклажанів. Родять завжди але їх колорадо їдять шалено. Кожного дня збирати або кропити ,інакше нічого не буде.
     
  17. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    ООО, так)) колорадських на баклажанах було більше ніж на бульбі. Цього року відмовились)) та ще й треба встигнути зібрати, бо багато перепеклось на сонці і стали надто гіркі(((


    Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
     
  18. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Дівчата, то ще не рано цибулю купувати? Привезли в наш магаз голландську і польську. Люди розбирають шалено.
    Я під шумок теж собі взяла по пів кг тої і тої. А тепер думаю чи долежить вона мені до пори садівництва )
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    якщо не дуже дрібньонька, то долежить без проблем. Не дуже в теплому (але і не дуже холодному) і вологому приміщенні тримай, бо може парістки пустити .
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Nitriotka не рано. В сухе місце і доступ повітря. Я сьогодні також купила)

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1