Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Чи може , біль у животику, при чудовому апетиті ,свідчити про глисти ?Юстинка ,відколи пішла у школу,постійно жаліється,що її болить живіт,найчастіше після того ,як поїсть.Робили УЗД (думали,що може гастрит) ,ні все добре.Ось, думаєм здати аналізи,на наявність глистів :girl_sad:.
     
  2. Luсky

    Luсky миється в бані

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    І в мене виникло подібне запитання: Малий скрегоче зубами-це признак глистів? Тому що в калі я їх не бачу, апетит має, у віці 2,6 років його вага має 20 кг.
     
  3. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    тут дівчатка вже про це говорили,це цитата з допису Orman :girl_smile:/
     
  4. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    моя теж скрегоче і апетит має огого. але я для профілактики зробила курс лікування чайочком з кропивки.не зашкодить,у крайньому разі.
    до речі,сира морква натщесерце-виганяє глистів добре!
     
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    хотіла поділитись щодо виведення гостриків.
    Гострики - це такі глисти, які розмножуються через самозараження, тобто туалет-брудні руки-рот і по кругу. Тобто якщо чітко зберігати гігієну і ще трусики гарячою праскою, то їх можна самовивести без жодних препаратів та ліків.
    може комусь знадобиться ;)
     
  6. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Тобто якщо дотримуватись строгої гігієни, то вони самі повиходять і все? Розмножуватись не будуть?
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    гострики - саме так.
    тому я намагаюсь навчити своє Чадо до миття рук на рівні інстинкту ;) це допоможе в майбутньому запобігти багатьох неприємним болячкам
     
  8. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Дівчата, пішов вчора мій тато в Зелену аптеку, що на Городоцькій вище цирку, купити малій щось від глистів - хочу подавати для профілактики (вдома собака,дитина ходить в дитячий садок), а йому не продали. Сказали приходити разом з дитиною,там приймає лікар з 10 до 6. Для нас це трохи проблематично -треба з садка забирати, спеціально везти, а вмене ще мале.
    В мене питаннячко до всіх, хто мене почує :може хтось купував ліки від глистів в якійсь іншій з зелених аптек без огляду лікаря? Порадьте де. А ті, кого оглядали - наскільки це потрібно, як лікар за зовнішніми ознаками без аналізів визначить наявність глистів, і чи платний цей огляд (скільки коштує).
    Дякую.
     
  9. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я купувала в Зеленій аптеці що на вул.Руській,20(це де 1-а поліклініка в подвір"ї-Руська-Підвальна).
    Мені радили Артемизим і Токсфайтер, але в аптеці сказали, що це після 3х років і порадили Біотроф-11, якщо нема алергії на мед.Не давала поки що, бо з"явився апетит у малого без того.А перед тим купила настоянку полину,краще треба було купити траву і заварювати чайок(дала тільки 1 раз,бо настойка на спирту).
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    ви хочете купити дитині антигельмінтні препарати без огладу і первірки лікаря??? а якшо в неї нема глистів?
     
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я робила все те саме (аскаридоз у нас був). Артемізин рулить:girl_claping:! А Біотроф-11 щось нам не пішов:girl_sad:.
     
  12. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Нагадайте мені, як давати глистогінний чайок з трав дитині? Ну і для профілактики всім треба пити. А якими дозами і коли? і скільки часу?
     
  13. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    "ви хочете купити дитині антигельмінтні препарати без огладу і первірки лікаря??? а якшо в неї нема глистів?"
    Я ж написала - хочу дати з метою профілактики. Крім того,вважаю огляд лікаря з зеленої аптеки зайвим - він що по зовнішньому вигляду визначить чи є в дитини глисти? В даному випадку інформаційними будуть лише аналізи. Аналізи ми здавали -в садку - нічого не виявлено, але апетит поганий,часом болить животик в районі пупка ( УЗД патологій не виявило). Зрештою я тому і хочу купити препарат на травах - в зеленій аптеці - а не даю Вермокс, Пірантел або Гельмінтокс (які впливають на печінку).
     
  14. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Гельмінти - це серйозна проблема. Маю знайомого, якого років 5 лікували незнаючи від чого - погано працює серце, постійно худий, біль під ребрами...(довгий список). Ставили багато різних діагнозів і відповідного лікування :8: :8: :8: (ще й казали, що можливо довго не проживе). Виявилось, що всі симптоми від того, що у нього були гельмінти в печінці.
     
  15. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    я давала для профілактики чай з кропиви,наприклад.
    1 ст.ложка листя кропиви залити окропом,настояти годину-процідити.пити дітям-по 1 ст.ложці зранку (натщесерце)і ввечері (перед сном),дрослим по 2 ложки.тиждень попити.зробити тиждень перерву і повторити знову.
     
  16. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Перевірено! (довала старшому 6 років) Від аскрид: зранку дві-три жменьки чищених гарбузових сємочок дати дитині пожувати, запити те все стаканом молока і в туалет, все повиходить! Апетит за три дні - ніби дитина з голодного краю! Давали Пірантел (Польща), і полин, то такого результату і близько не було!
     
  17. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    А насіння сире чи жарене даєте?
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    наскільки знаю треба сире
     
  19. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Звичайно, сире!!!
     
  20. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    ну я знаю такий метод, але то напевне вже для дорослих.
    вечером як завжди щось трохи зїсти. Потім треба прокинутись десь після 5 годин сну і випити 50 грам коняку(пояснюю для чого - глисти коли ви спите також сплять, але коли ви щось споживаєте то зразу вилязять і "жруть" вас, ось ви випили коняк і вони повилазили і трохи опяніли від коняка і стали млявими:girl_haha:) Ось тепер треба випити марганцовки або щось ще щоб ви зразу захотіли в туалет. Глисти ж опяніли і заховатись несвтигуть. А ви тут і "навулицю їх":girl_crazy::girl_haha:
     
    • Інформативно Інформативно x 1