Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Значить піду завтра знов за пірантелом...А з понеділка до лікарки...
     
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    ну один раз то точно що мало....Я питалась як для профілактики то сказала 3 дні.
    Так там же 15 мл....де ділось?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    cherepashka а може насті якшо не відомо чи є тоті глисти не давати такі сильні ліки????
    якшо є гострики - то його давати один раз
    при аскаридах - 3 дні через 10 днів ззнов 3 дні
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я прочитала, що препарат Биотроф дають в комплексі із клізмами. Чи ви робите дітям таку екзикуцію? Чи це я щось не те вичитала?
     
  5. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я теж той Біотроф-11 купила, але про клізму в інструкції не пише і та фармацевт теж не казала, я її питала як проводити профілактику. Я таки надіюсь, що в нас наразі тих глистів нема, бо ні аналіз крові, ні калу нічого не показав і апетит, вага дитини добрі, але раз дитина в садку, то думаю, що профілактика зайвою не буде.
    До речі, я йшла туди на Руську, щоб купити той гарбузовий шрот, але фармацевт порадила краще взяти біотроф як 100% без побічних ефектів натуральний засіб і досить ефективний при гельмінтозі. Воно солодке і дитина без проблем приймає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Leila

    Leila Well-Known Member

    власне про клізми має писати http://alter-med.net/index/0-18

    трохи пити біотроф трохи розводити і робити очисні процедури
     
    Останнє редагування модератором: 27 Серпень 2009
  7. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я через це й задумалася. Ну не буду я з профілактичною метою дитині клізми робити, та й не з профілактичною не буду. То чи варто тоді купувати той препарат?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    залежно від препарату, є такі, максимальна концентрація яких в крові досягається через 7-9 год після прийому, тому якщо ви через 2-4 год. зробите клізму, вимиється весь препарат і толку ніякого не буде, тому й пише що в жодному разі не давати проносне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Дівчатонька дуже обережно виклристовуйте Біоторф!!! Я зїла маже весь глечик(по приписанню лікаря і точно по інструкції) в мене взялася така алергія що хотіли в лікарню класти,але мама не дала і лікувала інтенсивно дома!!!
     
  10. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Значить так,докладую.Насті більше ніяких ліків не давала,а пішли здавати аналізи.В каках нічого не знайшли.Та все-таки чуйка мене не підвела, мазок з попи знайшов гостриків (як сказала лаборантка дуже дохлі,але є)Так що одноразовий прийом пірантелу не дуже допоміг.Лаборантка порадила нічим не лікувати,а на ніч засовувати в попу ватку з олійкою на протязі тижня (для старших дітей,то казала робити часникові клізми)Буду ще звонити лікарці,що вона нам скаже.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Докладую і я, після тижня прийому крапельок полину у малого з"явився апетит, дитина рано встає і просить їсти :). Не знаю, були глисти чи не було, але результат на ліцо!
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    dieSonne, я так зрозуміла, що ви старшому давали? І як він пив, нормально? Воно ж гірке. Чи чимось півдсолоджували? Я ото думаю, чи нам можна той полин
    А якщо його підсолоджувати, то ефект не послаблюється?
     
  13. Pantera

    Pantera Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Свого часу також стикнулася з проблемою глистів (гостриків). Перепробувала різні методи (клізми, таблетки), але ефекту було мало. Допоміг один метод - прочитала в "Моє водолікування", автор С. Кнейпа.
    Зранку перед тим як снідати взяти звичайну цибулину середніх розмірів, розрізати її навхрест і кинуту на 15-20 хв в стакан теплої чистої води. Після, цибулину вийняти, а воду випити надщесердя. Після цієї процедкри снідати можна через півгодини. Повторити її 3-5 разів (днів підряд). Смак звичайно не дуже, але краще ніж таблетки.
     
  14. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    напишіть, будь ласка, докладніше.
    як,де,коли,скільки??? :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    А його для профілактики можна пити? а дорослим? І як?
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    полин має таку дію - збуджує апетит
    а для лікування то треба все-таки добре знати ЯК приймати
    бо полин то така травка- шо може і алергію викликати
     
  17. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Люди, а де можна купити то гарбузове насіння? Нині облітала пару аптек і ніде не то що нема, а взагалі не буває
     
  18. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    йдете на базар - а тамммммммммммммм
    можна і гарбуза купити - дітям дуже корисно
     
  19. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    і не тільки алергію, в складі полину отруйна сполука - кетон, від неї можна і свідомість втратити від передозу.
    Буває, але не в чистому вигляді, а у вигляді шроту, це насіння перемелене з лушпайками, продається у вигляді біодобавки. Купувала у "Ваша аптека" (чи Сімейна?)
     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Навіяло бородатий анекдот:

    Зустрічаються Комунізм, Капіталізм і Соціалізм.
    Соціалізм запізнився на годину.
    Соціалізм: вибачайте, в черзі за ковбасою стояв.
    Капіталізм: а що ТАКе черга?
    Комунізм: а що ТАКе ковбаса?