Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    тобто поспостерігати? я щось не зрозуміла....
    А що саме краще дати?
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    а хіба в садку не роблять регулярно аналізи на глисти?

    Ну і не знаю лікувати від того чого може й нема? Ну і діти в яких є глистів переважно заражають і батьків, так що по собі побачити можна.


    А зубами скрипіти - це бруксизм, то не від глистів, це така собі особливість.

     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Ми здавали для профілактики, коли ходили в садок, час від часу, то десь раз на півроку. Один раз були глисти...
    То ж діти, особливо влітку, граються в піску, іграшки теж бувають брудні... а вихователька, хто зна, чи прослідкує добре..

    В садку теж робили, і шкребки, і какл просили принести.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    в садку лише можуть попросити шкребки при відсутності дитини довше 21 дня....я ніколи не роблю їх,бо варварський метод
    Моя дитина не какає зранку в принципі, тому здати кал неж не получиться, лишається тільки кров, але не хочкться дитину мучити.

    А хто чув про краплі полину? знаю теж дають для профілатики
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    от коли виявляємо тоді й лікуємо. Всі ж дуже проти некомпетентних лікарів, які постійно хочуть "залікувати" дітей. Гельмінтоз - це така ж хвороба як й інші. Лікуємо коли вона є.

    можна здати в приватній лабораторії, або в інфекційній лікарні домовитися. Це не обов'язково зранку може бути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Там є якийсь термін, здається, що після обіду можна зібрати на завтра ранок. Точно не пам"ятаю, треба у лікаря чи медсестри уточнити.
     
  7. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Глисти мають таку гарну особливість проявлятися лише тоді коли розмножуються (тоді видно їхні личинки чи шо там у них).
    ознакою аскарид може бути і безпричинне покашлюваня дитини, адже "малявки" цих паразитів розвиваються у легенях.
    якщо є дуже велике бажання дізнатися про наявність цих жителів у всласному або дитячому організмі то в терміні двох-трьох місяців аналізи доведеться здавати з десяток а то і більше разів.Лише коли всі негативні то можна з впевненістю тішитися шо їх нема. А здача аналізу раз у пів року може нічого і не показати.
    І ше правим був п. Левандівка. МИТИ РУКИ!!! Адже профілктика і дешевша і краща за лікування. Тим більше, що якщо заразу вивлено у когось одного з членів сім*ї то пролікуватися неодмінно мусить вся сім*я.
     
    • Подобається Подобається x 14
  8. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я би теж для профілактики не давала, якщо не впевнена, що є глисти, бо ті препарати дуже токсичні. Краще щоранку натще давати гарбузове насіння, сік з квашеної капусти, додавати до страви часник - це разом із гігієною і є профілактика.
    І ще про здавання крові на глисти. Ми здавали в приватній лабораторії на 4 види: гострики, аскариди, токсокари і лямблії. Але для садка на основі тих аналізів нам не хотіли дати довідку, вимагали тільки аналіз калу, бо, як одна лікарка пояснила: "той аналіз крові до одного місця" і взагалі мало пальцем біля скроні крутила, як ми їй про то сказали, бо, за її словами, антитіла можуть бути до місяця часу якщо вже глистів і нема, або можуть бути глисти, а антитіл не бути. А в лабораторії сказали, що той аналіз 99% показує реальну картину, та і коштує він недешево. І кому вірити?
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Ксеня26

    Ксеня26 Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    irushka!! Підкажіть де роблять такі аналізи? і звідки кров беруть з пальця чи з вени?
    В моєї племінниці були глисти, вона нінащо не жалілася, дитина як дитина, деколи могла казати, що немає сили йти ножками і жалілася на слабість, аналізи калу нічого не показували....батьки для профілактики дали суспензію від глистів, і вона їх викакала!!!! Були здивовані всі...і лікарка сказала, що аналіз на глисти майже ніколи не є правдивий. і будь мудрий....робити профілактику чи ні?
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    ну насільки я знаю аналіз калу є в цій справі дуже інформативним. Про кров точно не знаю. Але головне щоб добре робили. Районим поліклінікам в справі аналізів не довіряю - вони в таких умовах їх роблять (сама бачила), що ще дивно, що там крокодильчиків не знаходять.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Ми робили в Євролабі, але їх роблять напевно у всіх приватних лабораторіях. Кров береться з вени, дітям вакуумним способом, тобто всталяють у вену голку і резервуар наповнюється сам, не треба тягнути як шприцом, але це все одно дитині боляче.
    Я так зрозуміла, що з вени беруть коли є підозра на якийсь вид, щоб підтрвердити чи заперечити, як додатковий після аналізу калу. А так просто зроблять на ті, що й нам, бо вони найпоширеніші, а насправді глистів є дуже багато видів і не відомо який саме може бути в дитини.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. taho

    taho Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я читала, що при глистах у дитини "синці" під очима, бліда шкіра, знижений апетит(любить хіба солодке). А взагалі то глисти ДУЖЕ противна річ, бо через них з кишківника погано виводяться токсини і все решта, організм забруднюється, знижується імунітет і дитина часто хворіє, має алергію тощо. А ще є глисти, які можуть жити в мозку - і жодні аналізи цього не покажуть. Наводили приклад про дівчинку, в якої були епілептичні напади і не могли знайти причину. А повторювались вони на повний місяць - саме тоді глисти активно розмножуються! :girl_cray::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    ніколи!!! Глисти і так дуже важко виявити, а у несвіжому калі тим більше, вам любий педіатр скаже.
    Чула. Моя бабця завжди нам малим давала для профілактики, і зараз ще сестрі дає. Каже як тільки бачила що втрачають апетит, подавала тиждень-два полину і дітей від столу не відженеш! А насіння гарбуза теж добре допомагає, можна купити в аптеці шрот з насіння гарбуза і подавати дитині з чимось. Я от сама зараз малому буду давати, бо їсти зовсім нічого не хоче. Хоча здавали аналізи, і ти еозинофіли (чи як там їх) в межах норми. Але реально глисти важко виявити, особливо, якщо їх не багато. А чекати поки їх стане багато, що їх аж наші лаборанти побачать неозброєним оком, теж неохота. Думаю що профілактично необхідно давати щось з народних методів і зміцнювати дитинці імунітет.
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    мені медики казали, що результат вашого аналізу залежить від дуже багатьох чинників, і насправді дає лише 50%. Аскариди, до-прикладу, живуть і розмножуються в організмі людини поза кишечником (легені, печінка, жовчний) тому кал буде чистим, їх дуже важко виявити. А про наявність гостриків можна по найпоширенішому способу домашньої діагностики дізнатися (дитинка жалітиметься що в неї свербить в трусиках, особливо ввечері або вночі). про наявність аскарид, кажуть, частий безпричинний кашель дитини зранку та прояви легкої алергії (типу кропивниця). А усі інші симптоми типу поганий апетит, синячки під очками та скрегіт зубів матимуть лише дотичний стосунок до наявності глистів, бо насправді є багато інших захворювань, які дають такі ж прояви.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    от шо я найшла

    Проти всіх видів глистів допоможуть горіхи та насіння гарбуза ---
    Чимало батьків відмовляються виганяти гельмінітів у дітей за допомогою медичних препаратів. Адже ці таблетки мають досить високу токсичність. Тим часом народних засобів проти глистів – незліченна кількість. Чимало варіантів пропонує відомий лікар народної медицини Наталя Земна (Зубицька). Вона наголошує, що починати лікування від глистів слід тоді, коли місяць іде на спад, тобто має форму літери «С». І в жодному разі – не за повного місяця, інакше паразити можуть виходити через рот – це не лише неприємно, а й небезпечно, бо дитина може задихнутися.
    ВИШНІ
    Дуже простий метод лікування – вишнями. Ось тільки доступний він лише тоді, коли ці плоди у свіжому вигляді, тобто влітку. Щоранку натщесерце треба з’їдати склянку вишень. Курс лікування триває тиждень, потім – тижнева перерва, і ще один курс.
    ЦИБУЛЯ
    Цей засіб Наталя Земна вважає найбільш ефективним проти гостриків та аскарид. Готують і вживають його так. Цибулину середнього розміру подрібнити, залити склянкою окропу і залишити на 8-12 годин, тобто найкраще – на ніч. Пити по півсклянки вранці натщесерце та увечері перед сном. Курс лікування – 4-7 днів. За десять днів повторити.
    НАСІННЯ ГАРБУЗА
    Цим засобом виганяють великих стьожкових гельмінітів.
    Дві столові ложки сирого гарбузового насіння почистити від твердої шкірки (зелена плівка повинна залишитися) і з’їсти натщесерце. Через годину прийняти проносний засіб. Для дітей це може бути сливовий сік.
    ВОЛОСЬКИЙ ГОРІХ
    Актуальні зараз природні ліки з горіхів ефективні проти майже всіх видів глистів – як круглих, так і пласких.
    Ядра горіхів розмішують з медом і їдять натщесерце стільки, скільки смакує. Курс лікування – до покращення стану.
    ХРІН
    Небезпечними та поширеними паразитами є лямблії, – наголошує Наталя Земна, а вони паразитують у печінці та жовчному міхурі. Вигнати їх можна за допомогою хрону.
    Хрін натерти, вичавити сік. Одну чайну ложку цього соку розчинити у склянці води. Випити за три прийоми, за годину до вживання їжі.
    ПИЖМО
    Виганяє паразитів з печінки також пижмо.Звечора покласти у термос дві столові ложки подрібненої трави пижма і залити двома склянками окропу. Настоювати до ранку, вранці процідити. Розділити на чотири частини і пити за годину до їжі.
    СУМІШ РОСЛИН
    Треба взяти в однаковій кількості такі висушені рослини: ромашку, пижмо, полин, золотисячник, цмин пісковий, крушину. Столову ложку суміші залити склянкою окропу, поставити на водяну баню або на слабкий вогонь на п’ять хвилин, охолодити і процідити. Пити по півсклянки вранці натщесерце та ввечері перед сном.
    ДИНЯ І МОРКВА
    Зважаючи на те, що більшість дітей неохоче вживають різноманітні несмачні настої та ліки, Наталя Земна пропонує альтернативне лікування – соками. Так, упродовж семи днів треба давати дитині диневий сік по склянці натщесерце. Потім зробити тижневу перерву і давати так само сік моркви.

    звідси
     
    • Подобається Подобається x 16
  16. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    це продається у кожній аптеці чи треба шукати в особливих?
    Які ще народні методи є?
    Малявка не хоче їсти часник, любить сік капусти, але зараз не сезон. Апетит пропав 3 тижні тому...
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    До речі, чула, що в "зеленій аптеці" є якісь рослинні препарати від гельмінтів і є свій дитячий гастроентеролог, який консультує і виписує лікування. Це на вул. Руській.
     
  18. Hermes

    Hermes миється в бані

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Дійсно, аналіз вчорашнього калу малоінформативний, бо цей аналіз є на яйця глист, які дуже важко виявити в калі. Кращу картину дасть мазок (так званий зіскоб), оскількі ці самі яйця глист є в складках анального отвору дитини, але процедура малоприємна. Більш інформативним є аналіз крові - заг. підвищена кількість еозинофілів або детальний по кожному виду глистів.
    Але не варто давати сильні препарати (Ворміл та ін.) для профілактики, оскільки вони восокотоксичні. Варто лікувати симптоми а не аналізи. Якщо в дитини поганий апетит, тошнота, свербіж, кашель без причини - тоді варто хвилюватись, здавати аналізи та лікувати.
    І ще, оскільки маю відношення до медицини - аналізи калу у садках, як і медогляд мед.працівників у 98% чиста формальність.
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я купувала в Сімейній аптеці, в них там є відділ з дитячим харчуванням, той шрот належить до БАДів (принаймній я так зрозуміла). Це просто насіння гарбуза, але з лушпайками змелене. Але їсти можна, бо сама їла, запах правда кращих за смак. Коштує недорого, в районі 10 грн. Там досить велика пачка.
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    от і мені знайома сьогодні розказувала про це...тре до них буде забігти
     
    • Подобається Подобається x 1