Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Ми також робимо профілактику Вормілом, але щось він мені не дуже подобається.
     
  2. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Так часто я б не ризикнула для профілактики, бо то все-таки хімія і не слабенька...
     
  3. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    так здайте аналіз і мазок, а потім подивитись, бо даром троїти я б не ризикнула, до речі діюча речовина ворміла виводиться з організму більше ніж 6 міс.
     
  4. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Я взагалі то думаю, що в нього глистів немає. Просто відсутність апетиту. Тому й засумнівалась в доцільності Вормілу.
     
  5. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Зайвий раз не давала б таким малечам тієї хімії.
     
  6. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Нам наша педіатр порадила препарат із Зеленої аптеки "Біотроф11" на основі полині, подорожника і ще різних трав для покращення роботи кишечника. Правда казала перед тим старшій дати Ворміл(бо перший раз давали Пірантел - десь 1,5 роки тому), а молодшій Пірантел - бо ще від глистів їй нічого не давали із хімії). Ото сиджу і думаю - шо робити - чи так як вона казала, чи просто той препарат із зеленої аптеки, бо вже купили. Може хтось його вже використовував?
     
  7. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Наш лікар нам порадив від паразитів "Чай Селезньова від гельмінтів" пити на протязі трьох місяців двічі на день. Даю двом діткам з медом або цукром. А про "Ворміл", "Пірантел", "Вормакс" сказав що дуже токсичні і ні в якому разі не давати дітям. Тим більше, що через якийсь час (перший раз за 10 дн., а другий за 3 міс.) ці препарати треба дати повторно. А зробити аналізи на присутність глистів не так просто. Я хотіла виявити лямблії, знайшла дві лабораторії (Промислова і Лисенка), але кал потрібно привезти ще теплим на протязі 20 хв., інакше лямблії покриваються прозорою плівкою і зафарбувати їх не можливо. Вихід: гуляти з дитиною біля лабораторії поки не захоче в туалет :8:
    П.С. Здавали в "Медісі" аналіз крові на сумарні антитіла до лямблій - результат "Сумнівний".
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2010
  8. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Нагадайте, як боотися з глистами гарбузовим насінням? Нарешті знайшла той шрот гарбузовий. Його треба натще пити сам чи з молоком?
     
  9. grammi

    grammi New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    А який точно має бути місяць, щоб починати лікування? Новий чи спадаючий?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    лікування починати на новий місяць, а аналіз здавати на повний.
    наще зранку і можна перед самим сном. Читала таке і чула від багатьох, що коли лікують від гельмінтів молоко взагалі із раціону тре виключити так як і солодке. Але не впевнена.
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    А глістам не фіолетово коли їх травити почнуть?

    ---------- Додано в 13:31 ---------- Попередній допис був написаний в 13:28 ----------

    На цю тему анекдот був: порадили пацієнту щоб позбавитись глистів пити чай з булочкою протягом тижня. А потім прадили пити без булочки. От на якийсь там день пиття чаю без булки вилазить голодний глист і каже "А булочку ???" :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    як би смішно не звучало - ні. Я теж з того сміялась - поки не переконалась шо система діє. Глисти такі тварі, що в них супер налагоджений звязок з космосом, а особливо з місяцем - вони лунатіки і боротьба з ними то прямо як Зоряні війни.
     
  13. grammi

    grammi New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    І як? Побічних ефектів небуло? Бо я сама хочу спробувати, але я малу годую, боюся

    ---------- Додано в 18:46 ---------- Попередній допис був написаний в 18:41 ----------

    Тут, десь вище, хтось казав,що вони ротом можуть вилізати (жах), бо на повний місяць вони активно розмножуються (падлюки) :)
     
  14. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    то якщо в легенях є, тоді і лізитимуть....а з кишківника до рота, думаю, не долізуть....
     
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    От і неправильно думаєте. Якщо неправильно лікувати і не у певний період місяця, можна і такого добитися.
     
  16. grammi

    grammi New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Хай Бог боронить. Аж подумати страшно...
     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    у нас виявили лямблії.
    призначили лікування вормілом, 5 днів :girl_cray: поки не знаю,що думати і за що хапатись,і чи взагалі варто хапатись. ех


    дівчатка,можливо, хтось зараз проходить теж лікування від тих паразитів? 5 днів ворміл,а потім місяць печінку з того витягувати :sad:
     
  18. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    дуже дієвий,це препарат від фірми CHOCE на основі натуральних речовин
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Жень, а як виявили?
    мене чомусь теж останнім часом мучить думка чи немає глистів малий....апетит хороший, явних ознак не має....але час від часу в ночі воротиться, прокидається, а ще пару раз рапотово каже що животик болить....дарма травити не хочеться, а йти кров з вени брати ще більше не хочеться...
     
  20. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Як я вже писала, у моєї племінниці виявили глисти. Прийняли ворміл (але батьки також прийняли весь курс) , а тепер п"ють якісь краплі і галстену для очищення печінки. Під час прийому вормілу, дитина нормально себе вела, мала прекрасний апетит і вже животик перестав боліти. Тому не варто переживати, все у вас буде добре.