Глисти і способи їх позбутися

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Малючка, 22 Серпень 2009.

  1. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Минулого року мені теж виписали таблетки від глистів (але не знаю чи вони підходять дітям). Призначили Декарієс, вони здається на травах. 2 таблетки, одну в один день, 2 на наступний. Мені в принципі допомогло, але відчуття після прийому тих таблеток були м'ягко кажучи не дуже, тошнота і вялість не покидали мене мінімум пів-години.
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Сказала мені лікар, що в мене можуть бути глисти. І підкреслила на аналізі отой перший рядочок. Більше про то ми не говорили, бо мусимо вилікувати спочатку мої легені. Але мені цікаво, що ж сказав той аналіз? Хто розуміється, підкажіть, будь ласка...

    [​IMG]
     
  3. Unicornio

    Unicornio New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Вже борюся з лямбліями в малої десь з півтора року. покищо, безрезультатно. Сьогодні, нарешті, побачила просвіток: порадили одну хорошу лікарку, яка використовує біорезонансний апарат для виведення глистів. Типу такого: http://www.lidomed.info/ Протипоказів для віку -немає. Ще не знаю, чи дасть якийсь результат, але читала про той апарат багато. Спочатку, сказала, прийти дорослим на обстеження на наявність лямблій, вилікуватись, а потім за дітей взятись, при чому, строга дезінфекція помешкання та речей хатнього вжитку.... Найменшій дитині, яку лікували, було 9 місяців, вилікували за декілька процедур і без шкоди для організму. Як пройдемо всі процедури-напишу докладніше.. Маю велику надію, бо вже нема сили пити ті лікарства і без толку.
     
  4. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    В вас виявили ті лямблі по аналізу?
     
  5. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Ви впевнені, що вони в неї були? Зараз, на жаль, це найулюбленіша тема всіх навколомедичних шарлатанів. Це ж можна купу грошей здерти, якщо боротися з міражами...
     
  6. медведик

    медведик New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    минулого тиждня у похресника, якому 1рочок 6 місяців виявили теж глисти, не гострики (забула назву), лікар в Дрогобичі сказав, щоб сестра давала пити очищену нафту, то після вчора телефонувала сказати, що допомогло. А дитина дуже бліда, суїтлива, хоча їсть все, і особливо солодощі :)
     
  7. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    а я б боялася отаким біорезонансним прибором користуватися....
    де гарантія, що
    не повбиває щось корисне (що теж "тої" частоти боїться) в організмі? бо вони так написали?
     
  8. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Ага,я тому і запитала,чи вони робили той аналіз,дуже довго шось вони їх лікують.

    ---------- Додано в 09:18 ---------- Попередній допис був написаний в 09:16 ----------

    Це або реклама,або їм то нагло тулять.
     
  9. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    100%!
    я про таке питала одного медика знайомого, мол скажи, руку на серце поклади і всю правду розкажи ....з його виразу обличчя все стало ясно і без слів :girl_mad:
     
  10. sandrasafo

    sandrasafo New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    розкажу як я позбулась глистів,як була підлітком,тоді немала грошей і дорослих які б допомогли,але цей метод може бути корисний для людей які не можуть приймати ліки!звичайні гострики(остриці)які мішают жити!берете цередню цибулю,чистите. розрізаете на чотири частини не до самого кінця,велику шклянку води і опускаете туда цибулю-на ніч зранку затискуете ніс і випиваете (на смак ніяка)побічних ефектів не дае ,але трохи смердить)на голодний шлунок!!!!!цибулю можете потим смажити для будь чого)так зо два тижня!на ніч вставляете маленьку ватку в попу((змазану любим жиром..вазелин або крем)щоб глисти не вилазили и нерозмножувались.зранку миете обовязково руки і нігті!!!!і ще всю білизну(труси)проглажуете праскою!!!!трохи треба повозитись але вагітним або діткам не бажано пити вомил або вермокс-травити себе і дітей!може комусь знадобиться метод!!!
     
  11. inchik

    inchik New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    гострики живуть 28 днів всього і тому, дотримуючись елементарних правил гігієни їх можна позбутися без хімії
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    А чого то аналіз був? В мене він взагалі довіри не викликає. Бо нема ні норм написаних (як на бланках буває). Якщо сильно переживаєте то зробіть аналіз в приватній лабораторії. Бо лікування від глистів є гепатотоксичним (печінці шкодить) і без точного знаття, що вони у вас таки є я б в то не гралася.
    Ну і дивно, що при підозрі на легені з глистами "чекаєте", глисти ж і можуть їх спичиняти :confused:
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    аналіз крові.


    ми спочатку лікували легені, а з тим чекали, бо пили і так сильні антибіотики, то би було забагато.

    аналіз буду робити на тижні, бо боюся :girl_sad:
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

     
  15. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    я так розумію, що йдеться про кількість еозинофілів? Норма еозинофілів в крові людини 0,5-5,0% Хоча бачу, що гемоглобін у вас в нормі, тому про глисти цей показник свідчить не 100%. Аналіз здайте, але не факт, що у вас просто алегіргія на щось зовнішнє, через що страждають і легені. Якщо таки глисти, то ті, хто пиляє легені - це личинки аскариди. Від них вам і доведеться лікуватися.
     
  16. Unicornio

    Unicornio New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Аналізи здавали і неодноразово: їздили, возили спеціально в санстанцію.. цисти лямлій. в нас картина "на лице", на повний місяц-висипи, ввесь час неспокій, синці під очима, блідість, втрата апетиту, низький гемоглобін, наліт на зубах, збільшена печінка, після сну-трохи неприємний запах з рота... Я за ввесь цей час такого начиталась, що вже сама можу по лямбліях дисертацію писати. таким всяким різним лікували, але результат один: трошки стане краще на тиждень-потім далі за своє. Почали лікуватись біорезонансним апаратом-щойно пройшли 2 процедури-ще 3, потім здаємо аналізи, 4 дні під ряд і дивимся чи ще є чи ні, як ще є-то ще 2 процедури. Все залежить від того, наскільки багато тих лямблій і наскільки довго дитина ними заражена. В нас все побудовано на рекламі і той самий Ворміл і будь-яке інше лікарство- це теж реклама. А гарантій, що поможе-нема ні в одного, ні в іншого... Покищо власного досвіду немаю, як пролікуємось-тоді напишу.
     
  17. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Перші часи моїм маленьким діткам 4 і 2 рочки від глистів(але то тільки остри дуже допомогло висаджування на горшок з кипяченим молоком із часником (тільки не кипятком - бо попу обпече).
    А також зранку наще - пів склянки капустяного соку з квашеної капусти.
    Єдине знаю точно - глисти треба лікувати всій сімї разом і без виключень - всі хто в хаті живе всі і лікуються - інакше замкнуте коло вийде.
    І ще одне, порада з області фантастики але в результаті переконалась - всі аналізи на наявнсть глистів здавати тільки коли місяць у повні, а початок лікування призначати на новий місяць.
     
  18. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Хтось пробував очищення організму від гельмінтів по системі Лебедева Е.?
    Відксерила собі його книжку і рішуче була настроєна на декілька видів очищення організму за його системою, але щось завагалася. Може хтось пробував і не так вже це страшно? Буду вдячна за інформацію.
     
  19. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Березультатно перепробувавши купу народних методів і помітивши реальну небезпеку гостриків для дитини (хоч 2 аналізи були негативними), я таки зважилась на хімію (той же рекламований Ворміл), а свекруха допомогла одночасно організувати лікування/профілактику всіх домашніх. Помогло.
     
  20. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Глисти і способи їх позбутися

    Моя сусідка каже, що робить малому профілактику 1раз на пів року Вормілом. Порадила мені теж зробити малому. В нього геть пропав апетит. Весь день п"є молоко а на вечір вже може з"їсти щось нормальне. Може хтось щось порадить? Дитині майже 2 рочки.