Галерея гри "Анонімний Миколай-5"

Тема у розділі 'Форумні обміни', створена користувачем algo, 19 Грудень 2015.

  1. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    IMAG4125.jpg
    Хвалюся і я нарешті. Моїм дарувальником була ntv.
    Дуже дякую за чудові подаруночки і відчуття свята.
    Я отримала таке: ароматний чайок, шоколадні карамельки, вафельки несквік і різдвяний цукерок для діток, нитки для в'язання, свічечку, набір стрічок для рукоділля і тканина для серветок. Ну і найціннішими були вишиті іграшки на ялинку. Вони такі гарненькі і вже красуються на ялиночці!
    IMAG4126.jpg IMAG4127.jpg IMAG4128.jpg
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    І я хвалитись))) Моїм помічником Миколайка була famenlviv. :girl_dance: Дивіться скільки всього гарного мені передав Миколай... Печиво , як бачите , не все дожило до фотосесії. Хоча я дуже оперативненько все старалась фоткати.
    Фото не передає емоцій, а вони були ого-го!!! У мене був самий класнючий подарунок з усіх домашніх. Я не даремно тримала його до ранку 19 грудня.
    Іграшки вже на ялинці, ведмедик (велика , класна металева коробка) використовується як моя власна схованка смаколиків.:) Відкриточки зацінила менша а мавпу присвоїла менша красуня. Дуже дякуємо за такі гарні подаруночки. Обіцяю і цього року бути мега чемною:)
    20151221_193655.jpg 20151219_084929.jpg 20151219_085125.jpg
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  3. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Моїм Миколайчиком була ISA.
    Дуже дякую, Іринко, за чудові подаруночки.
    Отже, чудові подарунки:
    - МЕГА смачні кекси. Ну справді, навіть мій синочок, який кексів не їсть, вимагав щоб йому залишити всі. :)
    - теплюсінькі шкарпетки . Рожеві - спеціально для блондинки))))
    - гарнющі ялинкові прикраси, які вже зайняли свої місця на ялинці.
    - приправи для глінтвейну (принаймі я так планую їх використати)
    - новорічні серветки
    - червоний лак для нігтів
    - смачнющу рибку
    - і шоколадна мавпочка
    - дуже цікаву книжечку для мого синочка.
    - ну і листівочка.
    І запаковано все було в таку класнючу коробочку з атласною стрічкою.


    Дуже-дуже дякую, Іринко.




    IMG_1897.JPG IMG_1898.JPG
     
    Останнє редагування: 5 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  4. roksolanka

    roksolanka Well-Known Member

    Подарунок забирала вже при виїзді зі Львова 6 січня, тому розпаковувала в машині, бо цікавість не дозволила доїхати до дому, тим більше, що їхали ми до батьків і дорога була не близька. Отже, коли відкрила коробку, то побачила таку красу:
    WP_20160106_11_56_16_Pro.jpg
    А в середині була ще одна чудова коробочка в якій був вже сам подаруночок. все було дуже гарно складено, але я не сфотографувала, тому фото вже самого подарунку:
    WP_20160110_21_06_32_Pro.jpg
    отже, новорічна книга розмальовок і кольорові олівці для малого
    новорічний гель для душу
    червоні бамбульки на ялинку
    чарівне горнятко, ситечко для чаю і запашний чайочок
    шоколадна мавпочка і дуже смачні цукерки в фантастичному пакетику
    ну і просто чудова листовка з дуже теплими побажаннями, фото ближе
    WP_20160110_21_07_03_Pro.jpg
    Дуже дякую свому миколайчику Тані Мацьопі за такий чудовий подарунок і хоч він і прийшов із запізненням, але такий святковий настрій створив на святий вечір, що я не жалію, що він загубився!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 5
  5. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    І я нарешті виписуюсь зі штрафників. Моїм Миколайком була @Bree van deKamp. Я активно заглядала в поштову скриньку і десь перед Новим роком побачила довгоочікуване повідомлення.
    Отже я отримала наступне -
    20151228180120.jpg
    - кульки іграшкові на ялинку
    - теплі рукавички
    - новорічну кружку
    - свічку - сніговичка
    - форми для випікання новорічного печива
    - шкарпетки під подарунки для моїх малюків
    - шоколад та листівку
    Дякую дуже за приємні подарунки!
    А ще я безмежно щаслива, що мій подарунок, який так довго блудив по Львову, нарешті дійшов до @roksolanka. Це справжнє Різдв'яне диво!
     
    • Подобається Подобається x 14
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ви думали це вже все? А от і ні , я ще раз сюди повертаюсь, бо отримала подаруночок від @Monopoliya . Він на мене дуже довго чекав у Львові, різні обставини не давали йому доїхати до мене, але нарешті це сталося! Дякую тобі моя люба за продовження свята, за приємні емоції і солодкі калорії (ггг, ну просто нині якраз таак хотілось наїстись солодкого)
    DSC_0124.JPG
    Мавпа відпадна :girl_haha:,під нею були цукерки, повірте :girl_blush2: така традиція мені дуже подобається :connie_pull-pigtail:girl_dance::girl_tender::kisss:
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Зважаючи на те, що, напевно, "всяке буває" і непереборні обставини часом не дають виставити фотозвіт, сама покажу єдину вцілілу фотку свого подаруночка для форумляночки Bree van deKamp Якість так собі, але то не мало бути для демонстрації. )) Отже, в пакуночку було: чілійське червоне винце, червона ж дерев"яна прикраса на ялинку, зубна щіточка для мацьопи з таймером і зображеним символом року - мавпочкою, святково-пахнуче рідке мило, теплі шкарпетки з традиційно-скандинавським орнаментом, цукерки, шоколадка, дівчачий набір лего і вишита блекворком косметичка. Та, звичайно, підписана листівочка. Я щиро тішуся, що подаруночок вчасно дійшов цілим і неушкодженим (дуже за це переживала), і, схоже, навіть сподобався..
    IMG_4475.JPG
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2016
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 5