Фетр, наповнювач - де купити?

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Пупсик, 23 Листопад 2011.

  1. Dusheska

    Dusheska Member

    Відповідь: Фетр, наповнювач - де купити?

    Казали, що до свят мабуть вже завозу не буде.

    ---------- Додано в 21:54 ---------- Попередній допис був написаний в 21:52 ----------

    Але ж то ви мені туди наводку дали))) і як ви його там не побачили))
     
  2. RedRidingHood

    RedRidingHood Member

    А якої товщини фетр краще брати на пальчикові іграшки? Бо на звичайні так розумію найтонший був би добрий
     
  3. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Теж планую таке шити і вичитала, що краще жорсткий брати. От за товщину не знаю чи є різна, але той, що я планую то має 1-1,2 мм. По ньому маю 2 живих відгуки від дівчат, які робили саме пальчикові забавки.
     
  4. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    А підкажіть-но мені майстрині де купити голку для ляльок (ну чи кукольну голку як ше її кличуть)? Планую її використовувати для пошиття цяцьок з фетру, тому питаю тут. Знаю, що вона активно використовується для виготовлення саме таких виробів. А ще б магазин в Львові якби хтось знав, а не в неті.
     
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Дуже потребую поради - чи є фетр у Новому Цумі? Чи на базарчику поряд? Де саме? Сьогодні працюють? Яка ціна орієнтовно?
     
  6. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Дуже потребую поради - чи є фетр у Новому Цумі? Чи на базарчику поряд? Де саме? Сьогодні працюють? Яка ціна орієнтовно?
     
  7. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Тиждень тому шукала- не знайшла...
     
  8. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    Є точно в новому цумі, минулого тижня купувала. Великий лист 35 грн, маленькі не знаю.
    Там де тканини, якщо зайти, то справа в першому магазині

    Надіслано від мого ONDA A9 Core4, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    А на синтепон кульками яка ціна? Який то поверх? Там є ліфт?
     
  10. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    Синтепон не пам'ятаю, здається було влітку100 грн за кг. Я купую на гуртовні, тому не можу точно сказати. Ліфта немає, поверх теж не підкажу, бо не знаю як вони там рахуються, але високо, здається передостанній. Там цілий поверх тканин, там же ж продають і фетр і синтепон і утеплювач.

    Надіслано від мого ONDA A9 Core4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    великий???- то який розмір?
     
  12. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    50 на 50 см. Є твердий і м'який фетр
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Купляла там нещодавно, то ціна 25 грн. за 250 грам (вже розфасовано в кульочках по 250 грам). Здається то 3-ій поверх, відділ з тканинами. Ліфту немає)
     
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Кольорів є море всяких, крім червоного і білого ;). Зеленого лише кілька лишилось...
     
  15. sunny_girl

    sunny_girl Well-Known Member

    Ще є в центрі на Франка, в магазині тканин. 60 грн за лист100*50 см, але не знаю які кольори є в наявності.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    А хто виробник (того що в цумі)?