Електронна книга (e-book)

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Ashlie, 17 Березень 2011.

  1. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Підкажіть в такому питанні. Вже довший час користуюся чужим кіндлом, тепер перечитала багато і хочу завантажити щось. Як це зробити, якщо я не маю даних реєстрації? Можна завантажити туди книжки прямо з компа? А де скачувати?
     
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я встановила на комп'ютер програмку Colibre і за допомогою неї перекидаю книги в кіндл, якщо є потреба - вона ще й конвертує файли. Також дуже зручно, бо видно усю бібліотеку, можна переглядати файли. Щодо скачування, то тут на ДП є темка з електронними бібліотеками. Ви хочете якусь конкретну книгу? Напишіть яку, допоможу пошукати:)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Ні, нічого конкретного не шукаю, але темку гляну. Зараз читаю тільки польською, але пару цікавих нових українських книжок з радістю б прочитала теж.
    Маєте на увазі, що на Вашому компі собі можете переглянути, що Ви в книжку закинули?
    А для чого конвертувати формати? Типу якщо знайдете в тому, в якому кіндл не приймає, та?
    Вибачте за дурні питання, але я насправді далека :)
     
  4. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я закидаю в ту програму всі книги, які скачую, і можу бачити які мені треба закинути в книгу, а які вже є там.(Навіть якщо книга відключена, файли зберігаються на комп'ютері також )
    Ну на те, що знайдете останні новинки українських письменників в мережі безкоштовно не варто надіятися.
    Так, я зазвичай скачую художні книги в FB2( мені найбільше подобається оформлення книг в цьому форматі) , або інших, якщо формату mobi немає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Класно! Попробую :) Розумію, що проблем з авторизацією в мене не повинно бути? - щоб закачати книжку логуватися не треба - кіндл буде працювати по принципу звичайної флешки? Так само легко потім зможу стерти все своє, коли буду віддавати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Vероніка

    Vероніка Never give up

    У вас кіндл з Wi-Fi? Тоді просто підключаєтесь і онлайн скачуєте з сайтів у форматі mobi (наприклад, flibustа).
    Все стирається за секунду.
     
    Останнє редагування: 18 Жовтень 2015
  7. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Ого... тільки що пошукала, виявляється так, з вайфай) Глянула відразу модель 5.3.9. Треба почитати інструкцію якусь, бо не можу зорієнтуватися поки що як скачати. Дякую!
     
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Gentle, я би на Вашому місці не заморочувалась, нічого не авторизувала, Ві Фі не користувалась (якщо стара версія Кіндл, то Ви сильно намучитесь). Підключаєте книжку до ком'ютера, і вона працює як флешка. Книги закачуєте в форматі мобі в папку Documents. І все :girl_smile:
    Так само видаляєте те, що прочитали. Нічого складного.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А підкажіть мені, будь-ласка, де то можна поремонтувати ел.книгу! Пів екрану не працює(((. Дякую!
     
  10. APR

    APR Well-Known Member

    Підкажіть де у Львові можна купити ел. книгу (магазин), щоб можна було в живу подивитись. В фокстроті і алло не має.
     
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Comfy
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Дівчата, мене мучить питання : якшо купую е-книгу за кордоном, то її треба перепрошивати? Випадково на таку думку натрапила в неті і тепер мучусь в пошуках відповіді:scratch_one-s_head:
     
  13. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Яку книгу? Перепрошивати, якщо не підтримує українську чи російську. А так навіщо? Меню зазвичай просте і зрозуміле.
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Кирилицю всі книжки мають сприймати. У мене, наприклад, меню на англійській мові, але воно дійсно просте і зрозуміле
     
  15. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    За меню я не переживаю, не знаю просто чи той e-ink має мати якісь спеціальні налаштування шоб відобрадати книжки українською:girl_blush2:
     
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    @Ringo то яку книжку вибрали?
    І до теми. Мій Kindle paperwhite обновився і стало доступним меню на російській. Але я вже так звикла на англійській користуватися, що на російській вже не зручно:girl_smile:. Тому кілька днів покористувалася і назад повернулась на звичне меню англійською.
     
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Кирилиця має бути, не хвилюйтесь. А просто спробуйте закачати книжку російською або українською мовою, якщо книжка уже у Вас на руках )
     
  18. zetta

    zetta Well-Known Member

    Дівчата , я шойно видалила з кінлу все. Там пусто. Нема ніяких папок і скачана книга не встановлюється (( . Шо робити?
     
  19. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В мене все в папці.... Спробуйте створити папку і кидати в неї.
    Ще варіант перезавантажити повністю, в неті є пояснення, там ніби спершу якусь кнопочку треба заииснути на 30 сек., а потім кнопку вкл.-вкл.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    @lovikyou , папку створила але це не допомогло. Зате встановила собі програмку колібрі і як ви радили перезагрузила кіндл , і все запрацювало . Дякую)
     
    • Подобається Подобається x 1