Дурник, пляшка - давати чи ні?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Анута, 31 Січень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    всі б дурники були такі, то може в нас би люди трішки встидались так дитину на вулицю випускати
    [​IMG]
    *****************************************************************
     
    Останнє редагування модератором: 10 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 11
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    а прийти додому і дати цицю? чи ви взимку гуляєте 8 годин підряд?
    В мене не було таких проблем-перед виходом на вулицю погодувала, погуляли дві години,прийшли додому знов поїли.
     
  3. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    А я маю досить цікаву статистуку яка з вашою трохи не в'яжеться при використанні дурака/соски (якщо не помиляюся) 50% дітей не догодовуються до 3 міс! 30% дітей не догодовуюся до 6 міс! а решта це діти які годуються поки мама не вирішить закінчувати.

    Ну і як вам? Я тоже знаю таких які мали дурак і пляшку і годувалися до 2 років але я знаю знааааачно більше які через дурак діти не захотіли грудей.
    продовжити цю розмову можна в темі Буть-де і буть-коли, або годувати дитину в різних ситуаціях
     
  4. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Звичайно даю цицю і перед і після прогулянки (і під час, якщо є така потреба). А повернутись з прогулянки, щоб дати цицю - мені не так вже і просто - 6-ий поверх австрійського будинку в центрі без ліфту ))). Звичайно, що до всього можна пристосуватися. Напевно, якби не було вибору (візочок чи слінг) то використовувала би візочок і щось тай би придумала. Але не бачу сенсу ускладнювати собі життя.

    Сорі, дійсно це вже не в цю тему трішечки...
     
  5. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Танюш, я не сперечаюсь з Вами! Адже завдяки багатьом Вашим дописам твердо вирішила годувати хоча б до 2 років і поки успішно і з задоволенням цим і займаюсь. Я теж не за тотальне використання дурника чи пляшечки ( власне я проти дурника), просто написала, що є ВИЙНЯТКОВІ ситуації , і я проти цілковитої категоричності, про яку писала Мамусічка.

    Але подивіться на мою ситуацію: бабусі 73 роки, вона малого боялась на руки брати до 2-3 місяців, а мені терміново треба на захист диплому. Бабуся б просто не впоралась би годувати з ложечки чи з чашки ( а шприц щось нам не пішов)....ну, не стояти ж їй і дивитись,як дитина плаче, бо хоче їсти???

    Теж зі слінгом, про який пише Маріам ( то вже трохи оффтоп) : я теж маю 2 слінги і з ними успішно гуляю ( особливо зараз, коли на вулиці по 2 години). Але влітку, коли ми гуляли по 8 годин нон-стоп, я би просто не витримала в слінгу. Тому ми гуляли в калясочці, а слінг там завжди був присутній як покривалко, і коли малому цікаво було порозглядатись, то садила його в слінг і прогулювались, і їв на вулиці стільки, скільки хотів.

    Повторюсь, я не люблю категоричних дописів: ой, не знаю, як то в калясці, ви ж вороги своїй дитині, а пляшечка....а то, а друге....
     
  6. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Шановна,viltis думаєте ви одні їздили захищати диплом і потрібно було залишити дитину.Не хочу Вас образити. Я теж лишала з мамою Кірюшку і вона годувала його з ложечки, або з чашечки. І нічого страшного. Хоч мамі і не 72, але здоров'я в неї теж дуже погане. Я вчила ще до поїздки пити з чашки і з ложки. То від бажання залежить. Просто не розумію для чого взагалі ці замінники мами, коли мама годує груддю. А потім від пустушки, і пляшечки неправильний прикус та захват груді, недостатнє стимулювання ... та і в резині, яку дитина смокче багато " корисних " речовин.
     
  7. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Ну, образити мене важко:))) Я не претендую на те, що я одна така тут розумна захищала диплом. Ви просто не надто уважно читаєте мої дописи: я пробувала навчити пити молочко з шпица, але малому то не виходило...і я ще раз повторююсь -- ну не вірю я , що від 2-3 разів їдження з пляшечки зразу поміняється прикус...та й малюк мій нормально захватував груди після пляшечки. А бабусі просто важко було малого на руках тримати, а я б хотіла побачити, як вона його мала з ложечки кормити ...

    І ще раз (спокійно) повторю: я проти КАТЕГОРИЧНОСТІ!!!

    П.С. і не люблю, коли в дописах мало не прямим текстом пишуть про "злих" мамів, які дають дурник, пляшку, катають в калясці, садять в ходунки і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Але чомусь нерідко навіть після 1 разу використання пляшки дитина зовсім відмовляється від груді.
     
  9. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Як не дивно але такі випадки є! Не щодо прикуса а щодо того що дитина почне непрвильно ссати груди. Я навіть того тижня була на виклику у мами яка тільки раз за 2 місяці залишала дитину на свою маму бо мусіла йти оформляти документи на відпустку по догляду за дитиною до 3 років, і мама в той час погодувала із пляшки і все і цього вистарчило. Дитина почала кусати мамі груди.
     
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    І в нас так само, але коли даю цицю, то попри неї ще пхає пальчик, який я постійно забираю.
    Але ж деякі діти і так пробують кусати мамі груди, хіба ні? Навіть якщо без дурника і бутилочки...
     
  11. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Ой,дівчата,сама жертва тих випадків! була така зелена...до сіх пір сциджую за півгодини до їжі. сама винна! вчасно не почала з тим боротись. дитина відмовилась від грудей,а я,дурна,слухала поради старших...зараз би зробила все по-інакшому.
     
  12. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    А що заважає спробувати все налагодити зараз?
     
  13. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    А чи все втрачено? Є така тема Як з повного чи змішаного ШВ вернутися на ГВ. Релактація
    В 2 місяці? в значно старших таке буває але в таких малих дітей?
     
  14. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    чоловікова сестра теж ввчилася,здавала екзамени а на руках синочок малесенький.і хоч і живуть з батьками,посидіти не було з ким,лишали з 70-річним дідом.а коли малий хтів їсти чи плакав,брали таксі -їхали до мами в універ-там він їв цицю і назад одому! ДУРНИКА і пляшки він не брав,не хтів (їв цицю до 2,7),то спасалися як могли:)

    сестра моя в Відні-сама без нікого,чоловік вічно на роблоті,а вона ще й в універ ходить. то зціджувалася і давала малому з пляшки(подруга сиділа з малим),давала дурника-докормила ледь до 7 місяців малого!тепер жалкує
     
  15. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Розкажу я вам історію.

    Одже на минулому тижні була я на виклику і коли йшла через будинки стояла одна жінка із візочком і розмовляла із чи знайомою чи сусідкою я не знаю але я на них звернула уваги через те що дитина плакала хотіла їсти (мені а ж серце роздирало), а та жінка (бабця) запихала дурак і сильно трусила каляскою, дитина випльовувала той дурак, а та далі запихала.

    І ось вчора мала виклик в той самий район до одної особи в якої 3 міс. дитина почала погано брати груди, наробила тріщин. Хоча ні дурака ніколи не мала, ні з пляшки ніколи не годувалася. А тут ні з того ні з сього почала погано їсти. Ну приїхала я, дивлюся, а в дитини явно поршневий хід язика. І тут я як дурна бо мама говорить одне і запевняю що ніколи нічого дитині не давала і я бачу що точно дитина щось мала. І тут через деякий час приходить додому її мама і я її впізнаю! через її верхній одяг і ще в коридорі стояла та каляска. Це була та сама особа яка так відчайдушно хотіла запхати дитині дурак! я чуть не впала, мені відняло мову бо я не знала як це сказати що її мама яка приїхала на деякий час допомогти так допомагає.
    І треба було так попасти?
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    І що ви на то сказали?
     
  17. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    А що тут було говорити? я вас бачила? ні звичайно я такого не сказала. Я просто запросила бабцю до кімнати і пояснила чому не можна давати дитині дурак і годувати через пляшку, бо я не знала а може вона через пляшку ще і годувала. Ну не могла я не неї нападати бо вона нічого поганого не хотіла зробити, просто забирала дитину на прогулянку щоб мама поспала, відпочила. А в мами були такі тріщини що до загоєння я не рекомендувала годувати, та ще і температура піднялася як раз в той день бо груди дитина погано зпорожнювала. Показала як робити вправи для язичка, загальні рекомендації що робити із тріщинами та з лактостазом.
    Одним словом я не розказала мамі що я бачила її дитину із дураком в роті. Я пояснила основи ГВ її мамі і нехай вона вже якщо захоче то розкаже, а якщо не захоче ну то не захоче, головне щоб вона цього більше не робила.
     
  18. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    дай Бог...добре шо я сама без помочі(читай мабуть втручань).
     
  19. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Найцікавіше це те що я знаю що такі випадки є. і неодноразово про них чула. Знаю що деколи сама мама приховує що давала дурак чи годувала із пляшки. Але щоб це я на таке попала. то самій не віриться
     
  20. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    вичитала про ГВ і стоматологію

     
  21. Lerusja

    Lerusja Member

    Смоктання дурника, як відівчити?

    Вирішила підняти цю тему,тому що багато хто з батьків відкладає момент,коли треба буде сказати дурачку "па-па":girl_bye2:А все через те,що ми уявляємо заплакані оченята наших малюків,які наполегливо просять повернути їм їхнє "майно":girl_cray::girl_cray::girl_cray:Чи можна звести до мінімуму стрес батьків і дітей у цей період?
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2009