Дурник, пляшка - давати чи ні?

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Анута, 31 Січень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    всі б дурники були такі, то може в нас би люди трішки встидались так дитину на вулицю випускати
    [​IMG]
    *****************************************************************
     
    Останнє редагування модератором: 10 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 11
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Я думаю вся проблема починається з пологового. Я можу сказати що це скоріше !лікарня доброзичлива до мами". Моя сусідка народила на день раніше і тільки раз пробувала прикладати до грудей. Малий цілу ніч в дитячій бо вона хоче виспатися, а вдень в залізному ліжку коло неї. На суміші. Вже з"їдає 60 мл за раз.. Смокче дурник, нагодують і спить цілий час. На всі мої переконання відмазка - а в мене з першою молока небуло і зараз нема чого я йому пусті груди буду давати... Вже і по телефоні чоловікові казала - та то вже все, він привик що з пляшки тече а молока ше нема.. Дівчина молоденька з району.
     
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    от з того все і починається... як нема молока в голові, то в грудях точно не буде
     
  4. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Я вже колись писала, що доня почала брати пальчик до рота і так прицмокувла смачно. Тоді добрі бабусі, знайомі розказували, що треба дати дурника, бо "краще дурник, ніж палець". Але ми за декілька днів подолали цю проблему - просто, як тільки доня пхала пальця до ротика, я їй пропонувала посмоктати груди. І так кожного разу. За декілька днів все минулося і так до цього часу.
    P.S. Дякую за допомогу нашим консультантам
     
  5. olena

    olena New Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    А мені старші казали ,що то так не добре,що малий не бере сосі,бо заплакав-дала сосю і маєш спокій.А я не слухала і замість сосі у нас циця і вважаю,що я права на всі 100%.
     
  6. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Ми теж живем без того "добра". І сестра моя. І нічого, непогано так живемо :girl_cool: Правда, в нас обох діти цицю смокчуть. Щодо того, що деякі мами кажуть, що то тяжко як дитина без соски, бо дитина неспокійна і т.д., то не вірю! Якщо дитина не голодна, то на це є інші причини. І якщо дитина в такі моменти цицю не бере, то дурника точно не візьме! Одна незнайома мені пані раз зробила мені зауваження що моя дитина без дурника, а на вулиці прохолодно і дитина нахапається зимного повітря і застудиться. Я чемно подякувала за пораду, сперечатись не стала. Але ще такої дурниці не чула!!!
    За того дурника пересварилась зі всіма підряд на початках, але тепер вже всі так звикли що ми без того, що навіть не уявляють мого малого з тою гумою в роті!

    А вже як він хоче щось погризти (а погризти вже хоче, бо має 2 зуби і намагається випробовувати їх на маминій циці), то хай вже краще гризе бублика! Ну чи гризунця (добре, що він їх признає!)
     
  7. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    У нас дурник був десь з 1,5міс., а через три тижні відкинули через те, що Олеся погано поправлялась. Соромно, але моя провина була в тому, що я занадто покладалась на дурник. Наприклад, щось роблю, не встигаю доробити, а дитина кричить, я - їй дурник (замість циці), щоб доробити роботу... І, знаєте, без дурника цілком нормально справлялись. Дуже тішуся, що вчасно схаменлись, а то як дивлюся, коли 3-річні ходять з дурниками в роті:confused: ну смішно - то мало сказано...
    Проблема зі смоктанням пальчика почалась десь у віці 5 міс. Без пальчика не засинала. Мабуть, через то й від грудей відмовлялась. Як згадаю собі:8:Я їй груди, а вона випльовує і пальчик пхає. Так я чекала, поки з пальцем засне, а потім швиденько випихала і запихала цицю. Багато хто мені докоряв, що я не даю дурника і тому дитина смокче пальчик...
    "Пальчикова епопея":girl_crazy: тривала десь до 9 міс. І чесно вам скажу, я навіть не зауважила, як дитина перестала смоктати пальчик. Напевно, була в неї така необхідність чи що?
     
  8. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Yaremko, ви молодець за цю тему!!! Добре тим кого пронесло /як мені - прикус досить пристойний хоч з місяця я була на сосці, ну а дурачок то класика радянська.../ І слава Богу, але ж могло бути і по іншому... Давайте на власних дітях досліди не проводити...
    я знаю дитину, яку мамця до трьох років "затикала" дурником в прямому сенсі... Ще добре рота не відкрив - закрила і все... причому не якимось хитрим "анатомічним" по віку, а таким типу радянського... Бачили би ви постійні зуби тої дитини... два широченних на пів рота верхні різці... То просто ужас... бічні зубчики не мають де рости і ростуть бочком... Мамаша там така , що їй вибачте до дупи... Викидайте бігом ті дурники!!! Як та дитина має жити серед однолітків - його так негарно прозивають... А дальше - дівчата, кавалєрка - мені його вже шкода - розраховувати що йому буде медична увага точно нема чого - бо то батьки мають бити на сполох...
    над чим варто подумати, то як того дурника уникнути... Я от собі вже думаю, хоч мій малий ще в животику...
    А що робити якшо він вночі буте собі пальці ссати, а я не побачу?
     
  9. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    чому?ми гуляємо з цицьою в роті.

    я теж штучник,з дурачком я виросла майже...ссала до 5 років(!!!)...уявляєте???з зубами проблем не маю,і в стоматолога (ттт) ще ніразу не лікувалася! а от шипилявила чи не до випускного:) цікаво,то пов'язано якось з дурником?
     
  10. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

  11. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    трошки не в тему, бо це стосується не лише ссання дурника а і пиття з пляшечки, але це по суті дурник з дірочкою тому напишу сюди.
    Вчора ввечері перебирала знайомих по пам"яті на рахунок прикусу. В моєму оточенні є двоє людей які не вміють пити з чашки!!!! Перша - подруга моєї мами, жінці 58 років, а вона ніколи в гостях не п"є - причина - ВОНА НЕ ВМІЄ!!! Тобто п"є якось по своєму - ссе з чашки і виглядає то не дуже естетично. Друга - моя колишня співробітниця - 40 років. Коли вона п"є то просовує язик в чашку - інакше їй здається що розільється. І одна і друга вважають що п"ють так через те що в дитинстві все їли з пляшечки.
     
  12. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Малому майже 2 місяці, пальчики ще не пхав до рота, дурника не даю, а коли спить, то періодично щось собі присмокчує (може язичок), пропонувала груди, але коли спить - не хоче. Ну то якщо йому так подобається - то і нехай присмокчує, я думаю...:girl_smile:
     
  13. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    то йому циця сниться:)
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Можна я в цій гілці запитаюся у Зорянизірки. Наскільки я пригадую, то ще рік тому ваш Марко був на ГВ і ссав дурник. як ви покинули дурник і чи покинули вже? чи були якісь проблеми з ГВ через дурник і тп.? Може ви десь то описували, то пошліть мене туди :)


    п.с. питаюся для коліжанки, в якої мала на ГВ (вже 2 роки) і має дурник. А як покинути не знає.
     
  15. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Ще в пологовому ,прийшла провідати нас бабуся, і в подарунок принесла дурника,урочисто запхала його до бузі малому,малий поцямкав і заснув.:connie:
    В той час ,якщо чесно, я навіть не задумувалась чи то корисно,чи ні.
    Потім начиталась про наслідки використання дурника і почала поступово замість дурника пропонувати груди. Звелось вже до того ,що давала його тільки на сон(але всеодно завжди носила з собою,на всяк випадок). І так тривало би це ще довго(ну малувато щось в мене сили волі забрати в дитини цяцьку,яку він так любить) якби одного разу не забула її в калясці,яку ми в гаражі тримаємо.
    І слава Богу ,що забули. Заснув малий при цицьці:radist:. І більше дурника не давала.
    Якось показала малому дурачка,він його покрутив в руках і ...викинув.:clapping:
     
  16. natusik

    natusik Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    дурником добре ясна почухувати коли зуби лізуть:girl_smile:
     
  17. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Моя малеча дурник випльовує:girl_haha: Муж вчепився: "Ну давай дамо дурника...", я йому тиць Танчину статтю - притих...:girl_wink: Тіки бачу, що Марго щось причмакувати починає - одразу цицю, а вона її може і 2 години цьмакати (тобто не їсти):girl_bye2: єдине що пробує увесь кулачок до ротика запхати, він хоч і малюсенький, проте все одно не поміщається... але вперта дитина хоч частинами, але посмокче його...коли мама не бачить:girl_emo:
     
  18. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Магдаленка смокче великий палець. Спочатку просто вивчала так свої ручки, а потім прицільно почала його запихати до рота та жадібно смоктати, хоча груди при цьому відмовлялася брати, аж поки не схоже дуже їсти...Давала іграшку взамін пальця, але вона спочатку іграшку викидала, а потім попри іграшку пальчик хитро пропихала і далі смоктала:) Побачила, що то вже переходить межі ігор, почала щоразу пропонувати груди замість пальця. Спочатку вона злостилася, виривалася і груди не брала, але зараз вже справи краще!
     
  19. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Ні дурака, ні пляшки, якщо дитятко на ГВ не давати категорично. Є мама і не потрібні ніякі замінники мами. Хіба якщо дитина штучник, то зрозуміло повинна вдовольняти смоктальний рефлекс і з чогось їсти. В нас не було ні пляшечки, ні соски. Щасливі без них. Від них по-моєму тільки шкода.
     
  20. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?


    Я б не була такою категоричною...

    Взагалі по життю не люблю категоричності, бо немає 2 абсолютно однакових ситуацій. Ми на ГВ, але вдома маємо і дурника, і пляшечку. Коли Яркові було 3 місяці в мене була сесія і захист. Мусила залишати малого з моєю бабусею і деколи довше, ніж на 2 години ( а малий їв практично щогодини-півтора). То давали йому пляшечку....бо бабця з ложечки би просто не впоралась годувати. І дурак маю....але малий від нього аблотютно не залежний. І з грудним годуванням , слава Богу, все ок. Малий як бачить цицю, або чує слово "ціці" кидає всьо --і до грудей...

    Маю досить прикладів,коли годували до 1,5 -2,0 років і мали при тому і пляшечку і дурник. Так, якщо проблеми є, то однозначно ПЕРШИМИ треба позбавитись тих речей....
     
  21. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Дурник, пляшка - давати чи ні?

    Ми без дурника і без пляшечок з народження. Доня не знає що з тим дурником робити - і просто його гризе. Але ми і в візочку майже ніколи не їздили (на пальцях можу порахувати спроби), все в слінгу - і там все просто - циця близько, нашо дурник тоді? А от якщо возитися в візочку... я собі того всього не улявляю... шо тоді робити взимку коли дитина хоче цицю? Цілий час десь шукати де би погодувати?
    А пальця і ми смоктали. Коли була зовсім маленька - то вона собі так вивчала себе, смокчучи пальця або кулачок. А коли тепер смокче пальця - я чітко знаю, що через те що нервується, мало мене, забагато вражень, замало циці. Наприклад був такий день, ходили спочатку на хрестини + забава, а ввечері на весілля, і все з дитиною - то ввечері вона пальця почала смоктати. Правда то буває рідко, і перестає смоктати, коли виправляю причину смоктання.