Дрібненькі дітки

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем amazon, 28 Січень 2012.

  1. vituska

    vituska Member

    Загалом це ендокрилог ( ми недавно були) виміряв ріст мій і чоловіка ,виводить середнє значення (там цілий графік нам втдрукував) відносно якого має бути ріст дітей.Мої виявились нижчі нижнього рівня ,тому ми робили ренген ,який показує вік кісток і чи відкриті зони росту. Ще можна здавати кров з вени на гормон росту,іноді і гормони щитовидки і тоді приймається лікарем рішення про лікування
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Genka

    Genka New Member

    Точно не пам'ятаю. Десь після 6 років . Вже ходив до школи.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Зараз 3 роки 10 міс. вага 12,7 кг, зріст 96 см
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Не знаю, чи ви це написали для інформації, чи вас це продовжує хвилювати, але моя середня метр перейшла в 5 років. По вазі я не знаю, не важу, але 15 кг вона точно не має, бо легша за молодшу, якій 3,5 роки. За останні пів року вона дуже підросла (зараз їй 5,5 років), я це трохи пов'язую з тим, що активно займається гімнастикою-балетом. Єдине, в чому я впевнена, що то є дуже здорова і тепер вже фізично сильна дитина, а те, що в неї мало кілограм, діло десяте. Їсть те, що любить, а любить дуже хороші продукти (яйця, овочі, м'ясо, ягоди, сир), просто малими порціями. Спробуйте віддати сина на якийсь спорт, якщо його щось цікавить. Я насправді в захваті від результатів, тому що, попри малу вагу і ріст, дитина виглядає дуже добре і здОрово. А після занять такий апетит, що слона би з'їла:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Для інформації
    Пробували вже і на танці (любить танцювати), і на плавання. Довго не витримує. Вирішили з чоловіком нехай підросте до 5 років, може сам скаже що йому подобається, бо зараз крім самоката і велосипеда нічого не хоче.
     
  6. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    В нас такіж параметри, тільки 13,3кг.
    За вагу не переймаюсь, до хвороби трошки поправилась, зараз знову все падає з неї(
    Апетит гарний має, головне щоб здорова була.
     
  7. lula

    lula Member

    Не потрібно так перейматися зростом та вагою - головне не перегодовувати .У мене до 5 років син був товстенький, а потім пішли на футбол - схуд і витягнувся, тепер парубок хоч куди
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Чи могли ти ви дізнатися детальніше: скільки часу хлопець приймав гормон? Який точно діагноз був?