Догодовування малятка

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Аня, 8 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми купили силіконову BEBE CONFORT в Антошці. Вона м"якенька. Є ще ложки з розвернутою ручкою, Г-подібної форми. Головне, щоб та перша ложечка не була металева.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    У Львові не бачила, а от в інет магазинах були. Не памятаю точно в якому...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми купили на Південному в Космо набір з 3 ложечок-вони різні по розміру,від гарячого змінюють колір.Коштують 17 грн
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Скажіть будьласка з якого віку можна перепелинні яйця давати? Бо жовточок курячий ми вже їмо через день а от перепелинні ще не пробували, а вчора купили для проби і думаю як давати. Тільки жовток чи можна з білком? А чому курячих тільки жовток дають?
     
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ложечку ми купили чіко в Антошці. Я і малий дуже задоволені. Він і їсть нею і гризе, і не страшно коли товчеться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    к на мене, то краще купити чайну срібну ложечку. Тоді можна надіятись, що стоматиту не буде. Я нею вже годую 11 місяців і все люкс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Я думаю, що в цьому віці вже можна давати перепелині яйця. Починати все ж таки треба з 1/4 жовтка і то годувати яйцями 2 рази на тиждень. Білок є сильним алергеном. Але все це відносно. Ти ж мама і сама знаєш і бачиш, як розвивається дитина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Улянко, ми як майже одноденки з Анею озвемося: перепелині яйця їмо вже з місяць, аде ільки жовток, білок малий не хоче, а я не наполягаю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Купила молому кашу вівсяну, написано що з пребіотиками. Що воно таке і чи то добре?
    А мяку ложку ліпше, бо малий рветься їсти сам і запихає її собі не тільки до рота...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    А ми потихеньку почали прикорм. Вчора варила компот з ізюму, пили разом..разом і відчули на собі "прелєсті" результату:xaxa::) Сьоні зранку зварила супчика з картоплі і кабачка, поїв пюре з них і запив тою водичкою, ледве відібрала від нього. А після обіду дала терте сире яблуко. Теж пішло на ура. Ну звісно все вміру. Хочу варити потихеньку гречку, рис помолоти і давати йому. Хоча рис кажуть кріпить. А кашу купляти магазині думаю буду ті, де багато елементів. Бо такі можна і самій зварити. А чи можна банана дати трохи малому і винограду? Бо маю домашній свій виноград. Ще гарбуза запечу..ну як кажуть все попереду. Покрайній мірі скоріше йде ніж зуби):)
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    А ще таке: фруктове пюре з чого воно має складатись для нашого віку? І читала на інших сайтах,що творог дають. А що можна діткам творг таким малим? І який це?
     
  12. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Дякую за відповіді:) Жовточок Анюта наминала супер, білочок теж пробувала їсти, правда набила повний рот аж повипадало половина:)
     
  13. молекула

    молекула Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Я от також задумалась, коли це вже сирок треба давати і який саме....Може хтось підскаже, з якого краще почати? Чи з йогуртів...Нашому синочку тільки 7.5місяця....
     
  14. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Я почала сирок давати з 7 місяців.Купляю в супермаркеті дитячий сирок"тема" його з 6 місяців можна давати.Доця їсть з задоволенням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Таня я своїй малій банани даю вже давно , але не багато,виноград тоже вже давала трошки ,дивись по малому,але я знімала шкірочку з винограда.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Дозвольте запитати шановних форумлянок: А скільки часу можна в холодильнику зберігати куплені на базарі овочі для підгодовування - кабачки, зокрема - і при якому режимі, може краще відразу заморозити?
     
  17. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Напевне то і є термочутливі ложечки від Tommee Teppee :clapping:. І які вони у використанні? Я знайшла адресу магазину лиш у Франківську:ninja:
    В нас були в магазині на Кульпарківській, але лавочку вже прикрили:umbrage:
     
  18. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Упс, а чого не можна? Ми тільки металевою їмо:shutup:
    Я якось особливо не задумувалась над посудом для малечі - їсть з того, що ми...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    А я мальку банани не даю, говорила з одною жінкою (педіатр в Тернополі) вона не радила дитині давати ті "заморські" фрукти, хоч там і є вітаміни (В3, В5, В6, В9, С) але не відомо в яких умовах вони привезені сюди, як їх зберігабть і чим обробляють! Я відаю перевагу "мєсним" фруктам!
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Мартуся я теж більше за наші фрукти,але не багато все таки даю ті заморські,дуже мало,але даю,нехай доця і таке пробує,а шо до наших фруктів то в нас тоже не відомо чим обробляють і як збирають,зараз не можна бути впевненим нівчому., особливо шо стосується наших продуктів.
     
    • Подобається Подобається x 5
Статус теми:
Закрита.