Догодовування малятка

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Аня, 8 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    мы ПЕДприкармливали своего сына, сейчас ему 1год 3 месяца, ест все, ни от чего носа не воротит, ест куски,т.е. ничего ни когда ему не протирали и блендером не взбивали. Сейчас просто умиление смотреть когда он сидит на компьютерном стуле с нами за столом и из своей тарелочки правда пока что руками, хотя иногда и ложечкой, кушает все что ему положили:) причем довольно аккуратно(т.к. как только начинал разбрасывать пищу мы его выдворяли из-за стола). Чай пьет из чашки тоже аккуратно, наверное привилось от твердой пищи:)
    пробуйте, читайте про педприкорм, это просто чудо а не метод. и гоните взашей педиатров которые предлагают вашему ребенку сок в 4 месяца, неучи, блин.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Я так зрозуміла, що у нас саме з цим пунктом проблема.
    Малому даємо все, що самі їмо, крім випадків, коли їжа дуже приправлена чи засмажена.
    Він цікавиться їжею, просить сам, каже: "да", але коли бере в рот, то випльовує. Таке враження, що він не знає, для чого йому зуби. Ми з чоловіком вже йому чітко показуємо жувальні рухи, а він сміється. А коли щось навіть дуже йому сподобається, то через кусочок в нього спрацьовує рвотний рефлекс, тобто самого вивертання не має, тільки все, що йому передує. Ще пару раз я зауважила, що він боїться взяти, хоче, але боїться Чого? Ми його не заставляємо...
    А каші адаптовані він їсть нормально, деколи дуже мало, деколи багато (таке було всього кілька разів).
    Yaremko, а коли цей рефлекс має згаснути остаточно? Бо з тим харчуванням ми вже мертві:suicide:. Не так від небажання малого, як від тиску батьків, лікарів... Це звичайно все йде крізь вуха. Але знаєте, коли людині 100 раз сказати, що вона свиня, то на 101 вона хрюкне...
     
  3. Tas'ka

    Tas'ka Active Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Коли я була вагітна читала інформацію тільки про вагітних в результаті мала купу проблем з ГВ і купу порад про годування за графіком, про те що вночі дитина повинна спати і треба давати водичку....
    Сяко тако даю з цим раду, хоча і не завжди виходить - поради в стилі - ти його на ніч нагодуй добре кашкою - цілу ніч буде спати :sad:
    Зараз дуже крім форому по інеті не маю часу лазити і з вашого обговорення не можу зрозуміти, чому так корисно довго годувати молоком (довше року). В книжках цього нема. А коли ж тоді виходить дитину на основну їжу переводити? І з досвіду знайомих бачу що коли дитині два роки для неї більший стрес у відсутності маминої циці, ніж коли приблизно рік. То шо ж тоді робити?
    А ше тут пишуть шо на зиму погано відлучати, а в книжках, що на літо погано.
    А ше шо в сім місяців тільки на ГВ, а коли тоді підгодовувати починати, якщо не з півроку....
    Лікарі цього не розказують, в результаті я зовсім заплуталася :sad:
     
  4. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Підгодовувати варто починати з 6 міс, за умови, що дитина готова до введення прикорму (виявляє харчовий інтерес, не зригує, нормально какає, має зуб, не виштовхує їжу, сидить). Завдання прикорму - знайомити дитину з іншою їжею, а не заміняти мамине молоко. Тобто, переводити на основну їжу дитину не треба, прикорм доповнює ГВ. Дитина сама дасть знати, коли їй буде потрібен енергетичний прикорм, вимагатиме більшу порцію.
    Довше року годувати корисно з тих самих причин, що й до року :). Дитина у віці 1 року все ще дуже маленька, завдяки ГВ вона краще адаптується до навколишнього середовища + психологічний комфорт.
    Відлучати бажано після настання інволюції (а вона настає в середньому за 2 роки годування) + кілька місяців. Тоді дитина отримує велику порцію материнських антитіл. Крім того, у мами лактація згасає поступово і природньо, без гормонального сплеску (що стається при раптовому відлученні у більш ранньому віці).
     
    • Подобається Подобається x 11
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Мамусі,підкажіть як ви готуєте своїм дітям м"ясо кролика? Я знаю лише,як тушкувати кролика в сметані,але дитині то певно не підходить,бо м"ясо там попередньо обсмажується.:no: Нам для Софійка привезли тушку кролика,а я не знаю шо ж з нього зробити:shy:
     
  6. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Можна зробити котлетки, а можна просто відварити і давати до овочів.А,щось складніше, незнаю :shy:.
    А ви даєте діткам печінку ? Якщо даєте,то як ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Моя дитина печінки не їсть,то єдине,чого вона не їсть. Я,правда,давала їй тільки у вареному виді,але вона так плювалася:bad:,шо готувати печінку ще якось я не стала. Кажуть,шо багато дітей не їдять печінки:no:. Ми спробуємо ще через деякий час.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Кролика готую н дуже дієтично: тушкую моркву з цибулею, додаю туди кролика, заливаю водою, в кінці готування даю сметану. Тобто попередньо кролика не підсмажую, але цибулю з морквою підтушую несмажу), їсть і менший і старший.
    Печінку спеціально для меншого ще не готувала, старший любить паштет (з морквою і цибулею), але зробила вчора оладки з печінки (такі як коржі на печінковий торт тільки маленькі), менший видер старшому з рук і з"їв. Трохи страшно було, але смажу практично без жиру, а видирати дитині з рота шкода було :). Ось так ми спробували печінку. Сподобалось.
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    мій синок теж не любить печінки, але я її відварювала, а потім терла на терці до гречки.в такій "комплекції" ми тріскаємо залюбки
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    От у нас з цим затримка: какає раз в пару днів. А сьоні взагалі перший раз плакав коли какав,бо таке густюще виходить і то по раз так три рази вже, і бідненький плаче так,що самій сльози на очах. Певно десь запор там. Думала,що то від бублика давала трохи полизати і раз чуток печенька, але навряд. Зубів ще не маємо. Сидіти самі не вміємо, тіки в кріслі-гойдалці. То виходить нам ще прикормлюватись рано? А я завтра планувала починати
     
  11. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Раз на кілька днів - це нормально, а от плакати під час випорожнення - ні. Тому наразі почекайте з прикормом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Я починала пригодовувати Софійку за тиждень до 6-ти місяців,вона так само не мала зубів,не сиділа самостійно і не проявляла ніякого інтересу до того шо їмо ми. Тепер можу сказати,шо варто було починати пізніше,десь на місяць-півтора,бо тільки через такий час дитина почала їсти біль-менш з задоволенням і якраз тоді вже сиділа і з цікавістю заглядала в мою тарілку. До того вона прикорм їла,але то було їй так байдуже,чемно їла лиш би поскоріше закінчилося те годування:bad: і нарешті мама дасть цицю. З другою дитиною вже буду мудріша,не спішитиму з прикормом класичним,буду починати з педприкорму і тоді,коли дитина буде того хотіти.:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    А моя малеча вже заглядає в тарілку і облизується. Але ж ще певно не час її прикорм вводити (3 міс)? :)
     
  14. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    А в нас Штефко вже з 4-5 місяців виделки у нас виривав з рук, хотів їсти те, що й ми. Вже тоді зубки мав, то я йому давала сухарик полизати.
     
  15. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Популяризація ГВ серед населення

    Треба дивитися в комплексі, харчовий інтерес- це тільки одна ознака. Про решту я писала вище.
     
  16. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми дуже гарно і з апетитом їмо з ложечки. А потім ритуал розмазування їжі по всьому до чого дістанемо:)
    Поначитувала тут що краще давати - то виходить що нічого не можна...
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    В мене питання - чи можна дати дитині гризти курагу в 6 міс? Бо раз видер в мене і гриз зубками. А переживаю, що буде як насмокчеться мякоті...
     
  18. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Запитаннячко: а яку ложку краще купити для першого підгодовування?
     
  19. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ото нарила в журналах модне начиння Tommee Tippee:clapping
    Може хто знає де таке у Львові є?:ninja:
     
  20. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Думаю, можна. Принаймні в куразі немає ніц страшного і вона достатньо пружна, щоб дитина в 6 місяців її не покусала на шматочки. Просто добре кип"ятком промийте.
     
Статус теми:
Закрита.