Догодовування малятка

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Аня, 8 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    М"ясо перемолоти разом з розмоченою у воді булочкою,додати потерту на дрібній тертці цибулину,яєчний жовток,якщо м"ясо нежирне,то трошки оливкової олії. Змішати,зробити котлети і зварити на пару:)Фарш я чуть-чуть підсолюю.
    Гарбуз-це тиква:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ну тыква і диня тож те саме. А як ви її даєте дітям? бо я заморозила тільки кабачки(дітки тикви-дині):)
     
  3. julchyk

    julchyk Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    тиква-то гарбуз
    диня-то диня.
    Два абсолютно різних продукти. І якщо гарбуз малюкам можна і треба, то з динею до 3 років треба дуже обережно
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ну я вибачаюсь за плутанину, але той гарбуз-тикву у нас називають динею. І диню справжню так само динею. Тому не могла допетрити шо то за гарбуз дітям дають.
     
  5. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми щойно успішно їли рисову кашку з гарбузом:) Думала, буде малеча плюватись, але їла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Я хуманою давно цікавилась, а тут ще наша "приватна" педіатр сказала що то самі хороші каші, і нічим їм не поступається Нордік. От нордік будемо пізніше бо то пластівці. І йогурт-десерт купую Хумани-дуже любить той смаколик
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. mayscream

    mayscream Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Згадала,що як починала пригодовувати,то запікала гарбуза у духовці.Потім ту запечену шкірочку зверху знімала та з ложечки давала по трошку.Доця аж причмакувала,бо солоденько було.Але то тре обережно,бо гарбуз є сильним алергеном.
    А на перші котлетки брала куряче мясо і молола,додавала трохи олійки,бо пропарені курячі котлетки дууже сухі без неї.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми "нордік" з семи місяців їмо,а каші готові навіть не пробували ні разу,я не прихильник штучних вітамінів,які в них додають. І баночного дитячого харчування ше не їли,така я нездала мама:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Кашку я вару сама, купую тільки рисово-кукурудзяну, бо кукурудзяну крупу дітям можна тільки адаптовану. Кашу купую тільки Хуману, старший на ній виріс, інші або не підходили (живіт болів) або Петро просто плювався, тому вже не експерементую, беру перевірену.

    Уляночко, думаю, що нашим малятам вже можна й пластівці давати. Я сьогодні годувала Дмитра кабачком з м"яском, порізала все кусочками (бо пюре ми не хочемо), малий кабачок їв, а м"ясо пальчиком з рота витягав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми баночного теж ще не їли, літо минуло, купа ягід, овочів, навіщо купувати баночне?
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму


    Я вже скоро спробую пластівці. а от кусочки Анюта бере в руку, розминає, потім по столу чи підлозі розмазує:no:
     
  12. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Дівчата, порадьте будь-ласка! Нам вже скоро пора пригодовування вводити, а ми хворенькі (мабуть кашлюком :confused:від Усті заразилися), то як нам бути: починати чи зачекати?
    Яремко, відгукніться ,будь-ласочка, як ви особито на рахунок педпригодовувань? І чи це поступовий до-етап звичного пригодовування? Цікавить власне ваша ІМХО
     
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми вже почали пригодовуватися. Давали рисову і гречану кашки, яблучка, морквочки. Малий таке враження що зїдав би баняками все що давали. Як зїсть що положено, то аж плаче так жалібно-жалібно. Словом, їмо ми багато. Пробували давати Марію гризти, то він за хвилину зісмоктує половину печива. Молоко теж гамаємо, особливо перед сном і не спимо без грудей.
    А от після того прикорму почав какати густим. То нормальньно? Бо я аж настрашилась як ту ковбасу побачила... Сорі за прямоту...
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Педприкорм-це все потроху? Я правильно зрозуміла? І коли його починати? А рисові і гречані кашки-це звичайні давати чи дитячі продаються? У мого сьоні був перший прикорм- одне печенько Марія. Радості не було меж. Потом довго мене ще сварив,що нема більше))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Є спеціальні,продаються в антошках, в аптеках... В мене стосовно них питання - чи можна їх на воді запарювати, бо в інструкції написано на молоці чи на суміші.
    Кашки-яблучка ми їмо багато, а деколи ще пробуємо що батьки їдять, правда, тільки ложку олизуємо. А потім страшно кричимо щоб ще дали.:lol:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Натуся

    Натуся Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Перші каші ми давали на воді (ті,що безмолочні),молочні каші почали давати з 8 місяців,а розводити безмолочні молоком взагалі з 10 місяців (Не знаю чи ясно достатньо висловилась,якщо не зрозумієте,то перепитуйте :) ).Ми спершу пробували різні каші,але зараз зупинились на пудингах "Хайнц" і лакомих кашках тої ж фірми,ще купуємо "Помагайка" від "Нестле" з пребіотиками зараз,бо мені кололи антибіотики,то вирішила малечі шлуночок рятувати без медпрепаратів.Ті Помагайки безмолочні,то ми розводимо не водою,а молоком,а ті,що молочні-водою.Крім того робимо самі зупки,деколи з жовтком,деколи з мяском,деколи з рибкою.Печиво Марію нямаєм за милу душу :) ,ще раніше купляли печиво від Хіпп,але вона його не любить,а от Марія-то святе.Кашки Хумана ми рвемо...Не знаю,може то просто моїй малій вони не підходять,бо кума малому дає і каші і суміш(він штучник) від Хумани і каже-що то найліпше,а Настя плює і рве...А от за тими пудингами від Хайнц дитина аж трясеться такі їй смачнючі.
    Доречі зупки вона їсть лише пюре,шматочками ще не хоче,бякає ,векає,давиться...Коли дітки нормально починають їсти шматочками?Хоча коли зі своєї тарілки даємо,або мяско,або бульбочку,навіть огірочок з городу гризла і чемно жувала,а як їсти повноцінно-то тільки пюре...
     
  17. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    відповідно це ви повинні бачити чи можна дитині вводити дорослу їжу але я би недавала до повного виздоровлення
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Зорянівонька, а як ти вариш ті гречано-рисові каші на чому? і які кашки даєш і як яблучка готуєш?
    А ще таке птання: що давати пити дитині крім грудей?
     
  19. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    Ми теж таку кашку купили і спеціально для таких цілей я купила молоковідсмоктувач.Планую запарювати кашку на воді,а потім добавляти своє молочко.А може,і відразу на молоці.Через тиждень почну експериментувати
     
  20. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Введення прикорму

    я не розумію для чого купувати дитині харчування в баночках?
    кашки і супчики можна спокійно вдома варити

    а ще краще педприкорм - давати попробувати всю їжу, яку їдять батьки, мікродозами - малесенькі кусочки або ковточки
    до року всеодно основна їжа молоко, до того ж не вся їжа засвоюється відразу:
    "белковая и крахмалистая пища начинает понемногу усваиваться у ребенка после 9 месяцев. Клетчатка вареная усваивается частично после года, а сырая… после 4-х лет. Это можно увидеть «на выходе» в горшке малыша. Морковка, капуста, яблоко «выходят» в том же виде, в котором и заходят. Начиная прикорм с целью накормить ребенка, например, с яблочного пюре, можно получить «на выходе»… яблочное пюре. А если это маленький кусочек яблока, прошедший через желудок, не травмировав его, то цель его – знакомство с яблоком.

    Однако, яблоки, и вообще фрукты и овощи - это не основная наша еда. Что из продуктов, в основном, на столе у мамы, живущей в средней полосе России? Мясо, картошка, лапша, хлеб, печенье, творог, сыр, творог, крупы, рыба – это всё белковые и крахмалистые продукты. Именно эти продукты чаще всего и «перепадают» малышу из маминой тарелки, если мама не отдает предпочтение овощным и фруктовым блюдам. Вы никогда не увидите в горшке у годовалого ребенка сыра, например, даже если он ест его кусками. С усвоением сыра, печенья, мяса у малыша все хорошо! А вот морковка…"


    і ще про безглузде перетирання їжі по самаєнемогу:
    "Употребляя слово «кусочек», я имею в виду кусочек в прямом смысле этого слова. Начиная прикорм с кусочков, решается сразу несколько задач, очень важных для растущего человечка. Во-первых, навыки жевания и глотания приобретаются только на практике, в определённое Природой время. Наличие или отсутствие зубов не имеет никакого отношения к прикорму. Учиться жевать и глотать ребенок готов после исчезновения «рефлекса выталкивания», т.е. уже после 6-ти месяцев. Для этого нужна твердая пища в виде маленьких кусочков из тарелки мамы. Во-вторых, это физиологично для желудка, не готового к большим нагрузкам после молока, усваиваемого в кишечнике, а не в желудке. Еда, которая идет в виде твердого кусочка, имеет маленькую площадь соприкосновения со слизистой. После соприкосновения со стенкой желудка и передачи информации, кусочек дальше идет через желудок «транзитом». Если в период знакомства используется пюре, то оно обволакивает стенки слизистой, создавая дополнительную нагрузку на желудочно-кишечный тракт ребенка."

    п.с. до речі, діти, які на педприкормі не мають потім проблем з апетитом, а відповідно мами мороки з тим, що дитина їсти не хоче
    до року можна нічого не давати
    молоко і так на 85-90 % складається з води
     
    Останнє редагування: 21 Вересень 2008
Статус теми:
Закрита.