Догодовування малятка

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Аня, 8 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
Статус теми:
Закрита.
  1. zhyttja prekrasne

    zhyttja prekrasne New Member

    дитині 7 місяців, з перших днів п"є зціджене грудне молоко з пляшечки бо слабка народилася та не могла смоктати.Потім пробувала переводити на грудне з грудей ао=ле то інша історія. з 6 місяців почала пригодовувати одне годування овочами, друге кашею. Даю грудне перед та після прикорму бо казали що так краще травитиметься їжаТри інші годування випивала по 210 мл молока.Всього 5 годувань. Вночі не їсть. Проблема в тому що тепер вона не хоче випивати ті три пляшки молока. Вранці ще в сонну можна одну впхати, але в 4 годині та годування перед нічним сном випиває максимум по 160 мл . і випихає язичком пляшечку. хитрую та замість пляшки даю з ложечки молоко. Так виходить впхати ще мл 20 але все одно норми 210 не випиває. Овочі каші їсть охоче. А молока є достатньо ще й заморожую і шкода добру пропадати. А так виглядає що малеча його вже не хоче чи що....:girl_cray:Зубки не прорізалися поки, але загальний стан нормальний, веселий...Мучуся таким її перебиранням шалено. Підкажіть у чому може бути справа. Почалося воно десь в 5,5 місяців коли вона ще лише грудне пила - стала пити менше трошки. Водички не давала зовсім. Вага в 6,5 міс 9 кг - пухкенька така дівчинка
     
  2. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Ви їй груди взагалі не пропонуєте? А може тепер вона хоче груди?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У нас щойно 2 дні таке було. Причина: я була дуже в стресі. Як заспокоілась - все стало ок. Може і у вас щось схоже?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. zhyttja prekrasne

    zhyttja prekrasne New Member

    вона х взагалі не хоче так як і не хотіла. Пропонувала в різний настрій, час доби, не хоче. От сьогодні вранці, голодна з ночі як слон, мене бачить ротик роззявляє, випила 160 міліків і все...
    я впринципі майже завжди в стресі))) робота така плюс трохи домашніх обов"язків, чоловік, дітки - не бачу чогось такого, чого не було б зазвичай....єдине що, після пів року починає якось мінятися гормональний фон??? циклу ще нема, але може там у молоці якісь несмачні гормони???
     
  5. zhyttja prekrasne

    zhyttja prekrasne New Member

    коли я у поїздках то вона пє заморожене грудне, а воно коли розмерзається то якоюсь рибою смердить, але ж не відмовлялася, чого ж не хоче пити тепер...
     
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    тобто стала на 60-100 мл молока менше пити? Так може каші просто в її раціоні стало стало більше? А якщо давати меншу пляшечку 4 рази на день, а не 3?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. zhyttja prekrasne

    zhyttja prekrasne New Member

    я читала, що малеча в 6 місяців має випивати близько літри грудного молока. Моя малеча випивала 5 пляшечок по 210 мл. Два годування замінено на крупи/овочі - отже три пляшечки по 210 мл в загальній сукупності 630 мл має вона випивати а випиває бл. 400-450. Пробували давати ще молока перед кожним сном, під час бавлення - але максимум два ковтка. Пробували давати до/після пригодовування - теж максимум два ковтка і висовує пляшечку язичком. З її поведінки те висовування язичком означає що вона сита, але ж по книжці вона недопиває, а рідина ій треба. Тим не менше пампи напісює нормальні) вага добра, а от молока шкода що не п"є як раніше. і я намагаюся розібратися, чи вона сита і ій більше не треба чи то з молоком щось не так і моя малеча його менше п"є та недоідає....
     
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    те, що після не їсть, то ясно, а до теж? тобто голодна, і молока не з'їсть, а кашу з'їсть?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Це по книжці так, а по вашому досвіду - інакше. Дорослим теж рекомендується випивати 1,5-2 літра води, а хто її п"є стільки:d23:. Якщо дитина багато пісяє, гарно почувається - значить все у вас добре. Зараз менше молока п"є, прийде жаркіша пора - почне більше пити. Найважливіше - це те, що ви тривалий час підтримуєте лактацію і даєте дитині цінні вітамінки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Може давайте менше прикорму? Зуби? Думаю, що в молоці нічого аж так не помінялось...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    теж так думаю.
     
  12. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    тепер тільки дочиталася. значить дитина їла багато (210 мл), а стала їсти менше (160). таке враження, що їй справді вистачає.
    ми такого самого віку і ходимо до няні. розклад такий: в 10 год я годую, потім в 13 год няня дає моє молоко і в 16 год я знов годую (іноді і пізніше, якщо не просить, десь в 16:30-17:00). так от няня згодовує їй приблизно 120 мл - більше не їсть, ну іноді 130 мл з’їсть. Дитина нормально почувається - щоки в шапку не влазять. правда, різниця така, що в інший час вона їсть з грудей, але я зовсім не можу сказати, що вона часто чи багато їсть: вночі може 2 рази, потім в 10 год, потім в 13 з пляшки, потім в 16 год і десь в 19 і вже на ніч 1 раз - в сумі 7 годувань.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. zhyttja prekrasne

    zhyttja prekrasne New Member

    без прикорму так? у Вашому випадку є момент ікс))) ніхто не знає скільки дитинка здає з грудей, раз задоволена то все ок...я ж точно по міліках знаю скільки зїдає моя малеча тому і турбуюся чи достатньо їй молока як рідини

    а хто може сказати коли дитинці давати пити (воду чи чай) і скільки на який вік
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У нас педприкорм на початковій стадіі.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
Статус теми:
Закрита.