Догляд за собою і ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 22 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Ну то всьо, знач то був черговий перл... Ну, і добре.))
    Пішла робити маску.:girl_cool:
     
  2. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Дівчата, я теж думала що в мене груди будуть як вушка спаніеля, бо завагінтіла мала 0,5 розмір, з роддому прийшла з 4тим. Але настала інволюція груди пришли в норму стали такі як до вагітності і нічого не обвисає і розтяжок немає, ніякими кремами і масками не мастила. Але в кожної жінки по різному. Я думаю що ліпше дочекатись інволюції щоб побачити як груди будуть приходити в норму тобто залозиста тканина почне заміщуватись жировою, тоді робити вправи з гантельками що груди ставали пружними.
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Нуууу, скажімо так. Після перших пологів і ГВ я ше тут хвалилась, що мої груди навіть якісь розкішніші стали і то при мому розміру. Правда пробула я секс-бомбою не довго:girl_cool:, бо завагітніла дуже швидко Андрійчиком і тепер навіть під час гв бачу, що ну не такий бюст, яким я би хотіла його бачити. Ну, і шо казати, як казав мій добрий знайомий "час не найкращий архітектор", тому маю бажання почати вправи і всякі маски вже і зараз, аби потім пізно не було...
    Так можна, чи нє? ну, я так і не отримала ствердної відповіді.
     
  4. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    В мене також груди вже зовсім обвисли хоч і мало часу пройшло.... Був 2-3 розмір а зараз обвислий 5
     
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    у мене, хоч годую ще не довго, теж шкіра страшенно нееластична (це, мабуть, і з гормональним фоном пов'язано), то приймаю Омега-3 в капсулах і планую ще масло примули вечірньої для покращення стану шкіри, може й собі візьміть на замітку.

    Дівчата, а мене дуже хвилює питання антиперспіранту, вважається ж, що ті всі шкідливості з нього можуть накопичуватися у тканинах грудей, я від народження малого користуюся Кристалом, але чесно кажучи, він мені майже неефективний. Як ви собі в тому питанні раду даєте, чи не заморочуєтесь таким?
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Я не заморочуюсь...:girl_nea:
     
  7. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    і я не заморочуюсь....
    А от останні дописи дівчат і мене починають надихати над тим, що пора щось з собою робити, бо після 2 вагітності груди теж зовсім не в тому вигляді, в якому я б бажала їх бачити((
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Вам зарано робити такі висновки. Дитині тільки 3 міс.
    Дівчата, ще зарано робити висновки про форму бюста, дочекайтесь інволюції (1.5-2 роки лактації), коли груди починають приходити в норму і довго годуйте при інволюції, саме це позитивно сприяє на форму грудей. Чим довше годувати тим менший ризик що вони будуть дряблі.
    Після року лактації вправи можна робити. До 6ти міс індивідуально, тобто можна але обережно, щоб не було перевтоми. З масками, кремами до року - не варто. Не знаю що входить до їхнього складу.
     
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ


    Але кокосову, оливкову чи інші олійки, думаю, без проблем можна на вологу шкіру після душу наносити.
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    я роблю голуба глина плюс оливкова олія, ніби натур продукт.
    Просто у мене на грудях вже з"являється целюліт, боюсь запустити, потім ради не дам.
    Єдине ще вичитала яблучний оцет на половину з водою, чи огірковий сік з спиртом, настоювати 10 днів і протирати груди, типу як тонік, але тут в мене сумніви... на разі не наважуюсь. Хоча лосьончик зробила.))
     
  11. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    о, такого я б не робила точно, що оцет, що спирт - який з них толк? а в молочні залози проникне.
    я за олійки натуральні. без ефірних.
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    воно може й так, але воно й впитється. Оцет, спирт - вони ще й сушать.
     
  14. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Оцет, і спирт справді не варто. Я роблю парову ванну, а тоді наношу оливкову олію, або маску з глини, але білої, вона дає підтягуючий ефект, змішую з водою, до консинстенції сметани, та наношу на 15-20 хв. Ще можна туди додати ложечку меду ,взагалі супер, виходить як живильний пілінг.
     
  15. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Дівчата, а де ви ту глину купуєте?
     
  16. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Цього не робіть при лактації, воно і так нічого не дасть і негативно впливає на лактацію. Спирт сушить шкіру, але не підтягує, ліпше зволожувати натуральними олійками, наприклад дитячою і читати уважно склад.
     
  17. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Глина в аптеці є
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ


    Ви впевнені, що то целюліт?:))) про целюліт на грудях ще не чула
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    може то не целюліт, а такі легенькі розтяжки?
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    та може... але з тим я хочу щось робити, а не чекати закінчення гв.
    Мені не дваЙціть, що воно само собою потім внормується.