Догляд за собою і ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 22 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    навздогін маю питання - а можна купатися у водоймах тим, хто годую грудьми? те, що одразу купальник треба знімати як з води виходиш, то ясне діло, але мама моя кричить, що застуджу груди...
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    а чому ні? лиш як буде вода ну дууже холодна, то дайте собі 5 хв відійти перед годуванням. я плавала і годувала в аквапарку, не помітила нічого, щоб не дало так зробити
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    А навіщо знімати купальник просвітіть хтось мене, бо я щось ні з Романом за три роки ГВ не знімала ні з Дарусею не знімаю...
     
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Тому, що від холоду молочні протоки можуть звузитись. Типу спазм. Те саме буває в холодну пору року. І, якщо відразу, не зігрівшись, прикласти дитинку, може утворитись застій молочка. В народі це називають "простудити груди"
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    мені просто некомфортно. мушу знімати верх. причому то дуже з годуванням і не пов"язано.
     
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    купалась в ну дуууже холодній воді і взагалі дуже часто купаюся. все ок
     
  7. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Це швидше в перші місяці, поки лактація не внормувалася, зараз у 2 роки малоі моі груди на перепади температури (практикую холодний душ давно вже) ніяк не реагують
     
  8. hitrynja

    hitrynja New Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    це називають вазоспазм, але до цього треба мати схильність. І буває він (в кого є схильність) коли хоч (точніше не хоч).

    в кого все добре - не паритись.

    і застою ніякого не буде. Буде ошєнь боляче просто.
     
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    ага. всю зиму годувала на вулиці, 1 січня замерзла-промерзла - зааастій, а малому був майже рік, так що формується лактація чи ні - в мене не справдилося.
    я після холодного душу малого не годую, мені боляче, ніби хтось зсередини в грудях тягне шнурки.
    а про знімання купальника. я чесно думала, що після купання всім треба його змінити на сухий, ну плавки точно.
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    козі 7.5 міс. було. змерзла і зразу на жару, в мене навіть на перших місяцях такого застою не було, щоб температура гепнула, хоч після холодного душу нормально годую
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    аааа, сістра! А нащо тоді лізете в холодний душ?

    це теоретично, а практично, я так не роблю, бо незручно. А з дитиною два рази незручно. Бо оце ми ніби вийшли, а через 2 секунди знову треба в воду. Не напереодягаєшся.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    кхм, яку воду дають, в такій і купаюся. особливо класно після гаряченької. в нас примусово дбають про здоровя громадян - контрастний душ за ціною кипяточку.

    а тато нашо)))
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    гроші заробляти. Тато в цей час на роботі.
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Підкажіть мені будь-ласка.)) Почала нині вправи для грудей, плюс планую масочки, саморобні лосьони в комплексі, але якось мене коліжанка трохи прилякала, типу "спочатку треба ГВ завершити, а потім грудьми займатися"... Ну, але чекати я не хочу, бо стан тільки погіршується... Мені зараз страшно не подобається форма і вигляд грудей, вони у мене велицьозні від природи, а після двох вагітностей і тривалого ГВ зараз так добряче обвисають і шкіра дрябла. Одним словом то якби з персиків стала курага...:girl_cray: Хочу до до теплої пори року привести те місце до порядку.:girl_blush2:
    Що скажете?
     
  16. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    О маю ту саму iсиорiю :sad: головне без бюстика не ходити. Можливо, олiйками якимись? Ну й вправи - от це супер.
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Та я вже почала робити вправи і маски з голубої глини плюс оливкова двічі робила, і лосьойнчик з огірка вже настоюється. Набрала такого азарту що ого-го, але кажу ж коліжанка спинила, типу що треба спочатку закінчити годувати а потім братись за такі діла. Я якось і не подумала, що воно може бути не сувмістимо...:confused:
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Аааа. А годуючим що нізя маски з голубої глини на декольте?
    Я тут півкільо прикупила, думала до наступного сезону пахарашеть трошки.
     
  20. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Я користуюся і глиною, і скрабом для бюсту, ніби все гуд, після скрабу взагалі годувати супер. Шось навіть ніколи не задумувалась , про
    Потім вже вушка спаніеля))) тяжко буде з ними