Догляд за собою і ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 22 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Поясню:) просто давніше читала, що від чужого запаху від мами дітки іноді відмовляються від грудей. А на початку гв дуже боялась відмови, це вже зараз малюк чемно їсть;) Ну і на запах моїх гелів для душу нормально реагує) Парфуми носила до самих пологів:)
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    питали мене про обгортання з глиною і про коло і про медовий масаж.

    я ці домашні процедури робила після Сергійка - і "пошліфувалась" як від обвислості шкіри, так і від зайвих см на талії.
    Коло крутила щодня 20-30 хвилин. За півтори години до і півтори години після крутіння - нічого не їла.
    Після кола приймала душ з кавовим скрабом. Можна з корицею. Гарно помасажувати все проблемне, змити каву.
    Після скрабу - чергувала медовий домашній масаж і обгортання з глиною. Обгортання з глиною: чорну або рожеву або червону глину розводила водою до консистенції м'якого кремчика. Додавала столову ложку оливкової олії і чайну ложку кориці. наносила на проблемні ділянки, зверху намотувала харчову плівку, вдягала махровий халат і хоч би з півгодинки ходила. Трохи пекло. потім змивала тепленьким душем, потім обливалась холодною водою. Наступний день - просто крутила коло. А через день - після кола і кавового скрабу розмазувала по руках столову лодку густого меду і тими медовими руками масажувала живіт, жирок на талії ззаду і внутрішню сторону бедер. по часу - хвилин 15. змивала мед теплою водою, тоді - контрастне обливання, потім - зволожуючий кремчик на тіло.
    За місяць получилось 7 масажів, 8 обгортань. Коло крутила і потім ще з місяць, напевно, але не щоденно.
    результат мені сподобався.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Маю трошки суху шкіру, тому після душу завжди мазюкаюсь кремчиками. З руками, ногами все ясно, а от як бути з грудьми? Що ви використовуєте для зволоження грудей при ГВ?
     
  4. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    то як?спеціальний?домашній?діліться докінця)))
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    кава мелена, трошечки гелю для душу, трошечки теплої водички. Щоб і не текло, і не сипалось :) тим всім масажуємось у душі. Кавову гущу спиту вирокистовувати не раджу, бо кофеїн має теж свій ефект для підтягнення шкіри давати.
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    не пішли мені глиняні обгортання. Вкриваюсь червоними плямами. Певно, алергія.
    Так що кавовий скраб двічі на тиждень плюс нині почала крутити коло. Наразі 3,5+3,5 хвилин. Відчуття класне, наче масаж.
    Думаю, до літа дряблість піде в минуле
     
  7. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Дівчатка, в кого почало випадати волосся після пологів, що ви робили? Чекали, щоб пройшло чи якісь маски тощо?
     
  8. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Ще і я спитаюсь, тріскають постійно кутики рота, так і не заживають ті рани вже тижнями! Їм обережно, бо зразу відкривається знову рана! Може то якісь треба пити вітаміни?
     
  9. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Чи можна при гв приймати контрасний душ?
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Чому ні?
    Я в Ромчикових 4 місяці парилась в бані і пірнала в ополонку.
     
  11. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Мастите своєю вушною сіркою , за 2-3 дні заживає без сліду. Вітаміни то зайве.
     
  12. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Колись баба навчила, мені допомагає на другий \третій день. Зранку потерти їх подолом нічної сорочки, вона мусить бути не свіжовипрана.
     
  13. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    в мене колись таке часто було. Допомагало натерти кілька морквин, можна з яблуком, заправити сметаною або розтопленим маслом і такий салат їсти кілька днів. В мене ранки на кутиках рота були власне в весняний період, коли найбільша нестача вітамінів, певно якраз такий вітамінний салат і допомагав.
     
  14. Anty

    Anty Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    на рахунок випадання волосся. читала, що гормональний фон під час вагітності сприяє росту густого волосся, а точніше в цей час просто менше волосся випадає, ніж завжди. а от після народження дитини десь з 3 місяця починає випадати те, що природньо мало випадати в місяці вагітності, тому здається, що багато.
    я собі купувала шампунь назив. "911 Луковий". помічний. трохи дорогуватий як на маленьку баночку. запах приємний. ще пила вітаміни ті, що при вагітності. але то напевно індивідуально, бо я погано харчувалась, тому вирішила попити вітаміни.
     
  15. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Про волосся вже і не говорю, бо вернулись всі довагітні проблеми, а от те, що так і не внормувалось-потовиділення! Під час вагітності явно збільшилось і зараз так і не зменшилось, дуже це відчуваю, бо по життю потіла загалом мало, а тепер щось неможливе! От думаю, чи так вже і буде весь час!
     
  16. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    не буде
    в мене теж на останніх місяцях і після народження малої була така проблема (+літо було, +зайва вага), але зараз вже в нормі (і то давно)
     
  17. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    А на рахунок випадіння волосся , коли воно має припинитися ?? Вилазить жмутками коли просто проводжу рукою , чоловік жартує що перестане випадати , коли нічого не залишиться , можливо хтось робив якісь маски???
     
  18. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Маю питання.
    Чи можна загаряти, тим хто годує грудьми?
    От люблю я це діло, і так аж рвусь, але чи можна? Хоча б так на 40 хв повалятися?
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    А чого вагаєтесь? Молоко не скисне, точно знаю)))
     
  20. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Протипокази лише ті, які і для негодуючих, але якщо вас вони не лякають і дуже хочеться, то чому б і ні:)