Догляд за собою і ГВ

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем Yaremko, 22 Грудень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Redvisitor

    Redvisitor Active Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Думаю та, яка для тебе є комфортною :)
    В нас от гарячу воду відключили, так в мене тепер щодня холодний душ - і ніби нічого
     
  2. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Плаваю десь 1,5 місяці після пологів... Температура води мене не тривожить ))) яку набрали - в такій плаваю. Сама б певно ше не наважувалась, але старший ходить на плавання, а мені шкода 45 хв тупо сидіти от і плаваю. Збираюсь вже на шейпінг, бо шось воно з 2-ою дитиною не сходить вопчє ніяк та вага, хоч чисто фізіологічно вже б 1-2 кг мало в "піти".
     
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    я після Вірусі виглядаю гарно, але тільки в одязі :) в купальнику - до красуні далеко, хоча до дітей параметри 90-64-90 були моєю мрією. В основному справа у стані шкіри, яка мститься за набір ваги підчас вагітності і зашвидке скидання тих же 15 кг. Все тіло наче покреслене дрібними рисочками розтяжок, живота як такого нема, але там все таке дрябле... І то мене не влаштовує, тож зараз час від часу роблю кавовий скраб з корицею. А з півроку Вірусі планую трохи покрутити коло, зробити курс медових і глиняних обгортань - і думаю, що до літа роздягнутись на пляжі чи вдягнути шорти буде не соромно.
     
  4. zirochka.85

    zirochka.85 New Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    а мене цікавить питання, чи варто робити біохімію волосся?ми на ГВ, хоча і їмо переважно на сон і вночі. Робила біохімію ще до вагітності, ефект дуже сподобався, та й значно меньше часу займає зачіска. От і думаю, було б непогано на весну зробити, але як бути з ГВ? Чи варто все ж зачекати?
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ


    Думаю, що біохімія навряд чи попаде в кров, а значить і не вплине на гв
     
  6. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Дівчата, а як на рахунок парфумів? До народження користувалася, а після боялась. І стіки парфумів стоїть і чекають, ех:girl_spruce_up:
    Чи користуєтесь ви парфумами?
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    чесно - я останні 6 років практично не користуюсь. За вагітність Дми "відбило" мене від парфумів, потім вже звикла без них. Дезодорант з мильним легеньким ароматом - один і той самий вже 6 років :)
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    влітку - на одяг/шкіру, більше на волосся. зараз ні. малий від грудей не відмовлявся.
     
  9. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Коли гуляємо з малим біля дому, то рідко користуюсь, а вже коли виходжу далі в люди :girl_crazy:, то можу трішки на шию пшикнути ))
     
  10. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    В мене тільки недавно з'явилось бажання користуватись. Як під час токсикозу відбило бажання, так досі не хотілось.
    Зараз користуюсь парфумами, коли десь йдемо в люди:)
    Вдома і на прогулянку з малим - не хочеться.
     
  11. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Дякую дівчата:) як підем в люди то попробую разок пшикнути щось легке;)
     
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Я користуюсь, але пшикаю на шию не спереду, а ззаду під волоссям.
     
  13. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Користуюсь парфумами постійно, кожен день:) малу то не напрягає, мені приємно:)
     
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    я теж користуюсь, різними
    правда не кожен день але і не переставала користуватись.
     
  15. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    і я останнім часом підсіла на парфумки різні- чесно навіть не думала, що то шось може зашкодити ГВ. Я думаю, поки ще ГВ не налагоджене, дитинка маленька - то запах може впливати, але ми вже великі :)
     
  16. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    А що хтось писав, що може нашкодити ГВ?:)
    Просто багато в кого під час вагітності зникає бажання користуватись парфумами. Змінюється сприйняття, запахи відчуваються надто виразно....
     
  17. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    о, це точно, я тільки кілька місяців тому змогла спокійно реагувати на смак і запах кунжуту, а до того, з перших місяців вагітності, кунжут для мене був наче хімічна зброя масового ураження))
    а щодо парфумів - до вагітності і під час я жодні парфуми не сприймала, ні на комусь, ні на собі, а одного разу, під час прогулянки з дитиною, від перехожої відчула ТАКИЙ неймовірної краси аромат, що аж-аж. Тепер і собі шукаю аромат, такий свій-свій, поки в пошуках, парфумами користуюсь не часто, але із задоволенням, малий не проти))
     
  18. blakytnooka

    blakytnooka Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    ну, не те щоб нашкодити, але писали
    я зрозуміла, що це пов'язано саме з ГВ :)
    + і назва темки:)
     
  19. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Впринципі, я думаю, що бувають випадки коли шкодять парфуми. Але швидше не для ГВ, а дитині.
    Може бути шкірна реакція, чи просто дитині може не подобатись аромат.
    А при таких обставинах і від грудей може відмовлятись...

    Мені дуже неподобається, коли до нас хтось приходить сильно напарфумлений і тіскає малого. Потім чую той чужий аромат((
    Ну але то мої бзіки:)
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Догляд за собою і ГВ

    Тут така справа, що ніби то є думка як дитинка ще новонароджена, то користуватись різкими ароматами мамусі не варто, поскільки маля впізнає маму по запаху.
    Таке чула.)

    На рахунок парфумів, то я користуюсь. Може не кожен день, бо деколи забуваю, деколи не хочеться, але я люблю файно пахнути, то і собі того не бороню.:girl_spruce_up: