До кого звернутись?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Katrine, 9 Грудень 2009.

  1. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Здала 2 аналізи, 1 негативний, інший сумнівний, скерували на консультацію до інфекціоніста, щоб просто не виписувати АБ.
    Порадьте будь ласка до кого йти. Бо знаю тільки Гайдука, а він дитячий лікар.
     
  2. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Дівчата, болить мене кістка щелепи, біля підборіддя, зуби не болять. До кого з тим йти? Щелепно-лицевого хірурга?
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В мами проблеми з колінними суглобами. Стираються, з усіма відповідними наслідками(((( Може хтось підкаже контакти адекватного спеціаліста чи дасть якісь поради щодо вирішення проблеми(про заміну суглобу знаємо).
     
  4. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    @Dominika, мені здається, що за фаховою консультацією з такою проблемою варто їхати або в Київ, або в Харків (там є спеціалізовані Інститути). Якщо цікавить - я пошукаю їх назви.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Online

    Online Well-Known Member

    @Dominika, про Angelholm в Чернівцях знаєте? Вони не тільки протезуванням займаються.
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2018
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Підкажіть, чи є у Львові трихолог, контакти?
     
  7. Melian

    Melian Well-Known Member

    Може хто знає контакти хорошого пульмонолога у Львові? Божоно не з туб лікарні. Шукаю для вагітної сестри, в якої вроджені проблеми з дихальними шляхами.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  8. sherry

    sherry Well-Known Member

    Не знаю до кого звернутись.
    Передісторія, не знаю чи повязано, але...
    в червні завмерла вагітність 6-7 тижнів, виявили на узд 8,5тижнів - медикаментозний аборт
    липень - перельот, жара, море
    як повернулись за декілька днів набряки ніг, не явні, тобто тяге як шнурок в області кісточкі (внутрішня сторона), гомілка дивні відчуття, область коліна і рук згинати не комфортно, онколи болить як кістки крутять.
    Загальний аналіз крові, сечі - норма, узд нирок - права опущена, але то давно, решто в нормі.
    Згортання, ревмо проби - норма, узд сидин ніг нічого не знайшло.

    Лікарі футбулять один від одного і посилають... Терапевт казала зразу то не її, бо ноги спереді не набрякші
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Може бути, тільки моє припущення, що десь при тривалому сидінні або й так при навантаженні десь затиснулася вена - як при вагітності, дитина вагою може притиснутм. В мене схоже буває від тривалого сидіння. в одній позі За мяз чи сухожилля нічого не скажу, бо може й воно бути. Можливо, мінімальні вправи на розвантаження тазу могли б тому дати раду
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    Добрий день. Чи хтось звертався та залишився задоволеним до трихолога чи дерматолога, який допоміг з випадінням волосся. Вже з рік волосся дуже випадає. Дальше нема куди тягнути, так як з"являються видимі залисини . За той час проконсультувалась в гінеколога, терапевта. Здала кілька гормонів - все в нормі. Пролікувала низький гемоглобін. Також ефекту немає. Паралельно повно грошей витратила на шампуні, маски, ампули.
    Може хто проходив лікування даної проблеми у Медіостар - Resur Hair. Ніби обіцяють хороший результат, але вартість 4500грн за сеанс... Якщо хтось відгукнеться, буду безмежно вдячна.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    в ендокринолога були? також випадає волосся, маю проблеми з щитовидною залозою
     
  12. Крапочка

    Крапочка Well-Known Member

    Ні, не консультувалась. А варто зразу йти до фахівця, чи можна здати основні гормони самій. Ви можете написати в кого лікуєтеся. Дякую.
     
  13. MamaMarmeladka

    MamaMarmeladka Well-Known Member

    Я здала сама, комплексний аналіз по гормонах щитовидки., робила в сінево, бо мала знижку на той аналіз. Побачила , що аналізи не в нормі, то пішла ще на узд, завжди роблю в залізничній лікарні в Сімо М.М (дуже добре дивиться).
    Ну і з тим до лікаря. Була в Гельнер Надії , то дуже задоволена. Вона розпиталась все, щоб докопатись до причини проблем. Гарно оглянула.
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я би спершу таки до лікаря пішла. З свого досвіду.
    Якщо лікар толковий, він мінімізує витрати на аналізи, бо зможе по комплексу симптомів з максимальною точністю припустити, що може бути не в порядку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Ще у цій темі запитаю. До кого звернутися, у мами дуже сильна задижка, головокружіння, заспокійливі не допомагають:sad:
     
  16. vituska

    vituska Member

    до кардіолога ,кардіограма ,ехо серця зробити обовязково
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Louth

    Louth Well-Known Member

    Порадьте, до кого звернутись при болях в спині (особливо зранку - неможливо зігнутися, скованість і біль)
     
  18. ShorpaJanna

    ShorpaJanna Member

    До невропатолога
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Порадьте мені пульманолога знаючого. Бо тиждень лікуюсь від пневмонії, а хрипи ще гірші стали((( може з пульманогічного відділення на Коновальця ?
     
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Я б радила вам звернутися у Львівський регіональний фтизіо-пульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр (в народі тублікарня) на Сихові. Неодноразово переконалася на своїй сім'ї, що там найкращі спеціалісти. Коли інші бекали-мекали і ставили протилежні діагнози - там оперативно робили діагностику, внятно озвучували результат і ,коли виникла потреба, ювелірно провели операцію. Лівими діагнозами не страхали, зайвих препаратів не виписували. Все чітко і по ділу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1