Для мамусь і татусів

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Моя мацьопа також в такому віці спала десь з 12 ночі до 10-11 ранку (з перервами звичайно на їжу), а вдень взагі не спала, тільки з цицею в роті по 20-40 хвилин. Я взагалі нічого на спланувати, не зробити не могла. Майже весь день на дивані з донею. Правда висипалась:) А от зараз близько 22.00 лягає спати, за ніч 3-5 раз циця, підйом біля 8 ранку. Перший сон на годинку біля 11-12, другий біля двох годин 15.00-16.00! Так в нас стало з місяців 8.
     
  2. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    неа, зараз встає 9-10...
    був гіперактивний...то невропатолог підтвердив.
    Десь читала, що більшість таких діток втихомирюються після року, якщо тому вірити, то Роман і вправду на порядок спокійніший став...Шеб не ті алергії, певне взагалі б не бісився...
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    моя дитина 2 тижні як тероризує мене..з рук не злазить..з поля зору не випускає..я тільки хочу вийти з кімнати-крик страшенний....кіко то триватиме-не знаю...але то прорсто капці
     
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ой, не думаю що є хоч одна мамуся, яка б такого періоду не пережила! в мене теж був найважчий період приблизно з восьми до 10 місяців, поперемінно - то дитина золото, то вже просто голова пухла від неї... хочу порадувати:girl_crazy: що такі періоди ї зараз продовжуються час від часу, при чому абсолютно без видимих причин:confused:!
     
  5. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Моїй 1р і 8міс ,їсть 2-3 рази на ніч Малиш! Катастрофа! Відівчити не можливо!(Жодного разу не було аби не прокидалась вночі) Плаче! Чаю не хоче!.. злізає з ліжка (коли я кажу "Нема-гам" !(спить зі мною),Тоді йде на кухню (вночі) і кричить "Оля-ГАМ!!!!:girl_in_dreams:
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Коли можна дитину садити на дупцю? Оленка лежачи на спині піднімає голову і плечі, і впирається ліктями в ліжко. Але сісти не може і починає кричати. От думаю, чи можна її хоч трішки садити?
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Хай сама навчиться. Чесно :)
    Перевірено на досвіді другої дитини - все, до чого дійшов сам, краще засвоюється і значно ефективніше використовується.
    Зачекаєте з садінням 2 тижні, а користі буде значно більше
     
  8. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Не можна порівнювати дітей,навіть своїх))) В кожної дитини на все свій час. Як зможе сидіти,то сяде сама.
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Уляночко..мому скоро три, а у мене то саме. Правда хоч на руках не висить..але проситься пару раз на день...Ну візьми мене трошки на руки..
     
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Я трішки не так написала :) Я не порівнюю, типу ...от Яринка в 6 міс. сиділа, а Оленка не сидить. Я мала на увазі, що з Яринкою таких питань не виникало. Вона в 6міс. сама сіла, в 7 - встала на ноги, а в 10 - сама почала ходити.
    Я не хочу Оленку посадити, попідпирати подушками і тішитись, що дитина сидить. Мені цікавить, чи можна трішки садити за необхідністю. Наприклад, на горщик. Бо в мене руки відвалюються, коли її висаджую. Ну і буває я їм, то тримаю її на рука. Чи можна в такому разі садити?
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    при висаджуванні взагалі горщик до року майже не використовують (садити на нього, маю на увазі)

    ти її вже прикормлюєш? якшо ні - то не бери на руки
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Ні, ще 6 міс. нема. Але лишити не можу, бо починає плакати. Вдова вона або в сш, або на руках вертикально, або спить :) Просто лежати і бавитись може хвилин 20.
    А чому?
     
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ги-ги
    а почитати теорію висаджування?
    тут в кожного індивідуально
    взагалі садити на горшок можна тоді коли дитина сама сіла
    а коли чисте висаджування - то не садиться, а дитина сама сідає - але це вже набагато пізніше за рік
    горшок є, знаємо шо туди робити, коли захочу сісти - сяду
     
  14. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    і ходи голодна до вечора :) моя в кухні має шезлонг і лежить там тихо поки я не сяду їсти, тоді починає викручуватися, товктися і проситися на руки :) Важко звичайно, але ще трошки.
     
  15. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    ну шезлонг, ну на руки, але не садити, обперти на себе, повернути боком, дати шось в руки шоб бавилась
    я не раджу не їсти
    в мене таке саме було - жива і навіть не схудла (зараза)
     
  16. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів


    Моя красуня проявляє неабиякий інтерес до їжі. Бабуська вже руки потирає і дає дитині полизати яблуко (сама їсть і малій дає крихітку), а мала тішиться від того ніби делікатеси поїдає.
     
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    най дає полизати - шоб тільки не починали сік давати і пюре терти
     
  18. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Натусь, моя бабуля вже просунута :) Навіть знає слово педрикорм і вміє його вдало застосувати у контексті :)
     
  19. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    Мій теж на днях так жадно дивиться на мене, коли я їм, ніби слюнки пускає, а очка круглі і голодні такі. Ото певно апетит буде мати нівроку))
     
  20. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів

    і у нас так само, коли я їм коло нього то так слідкує за ложкою.... от би відібрав і сам їв.

    дівчата підкажіть сину 4 місяці а він коли підпирається на ніжки цілою стопою то пальчики на ногах згинає, то нормально....і майже постійно так їх тримає....?

    і ще коли він сидить на подушці і лежить на спині то чомусь гнеться в одну сторону, я вже його і випрамляю а він дальше так вигинається
     
Статус теми:
Закрита.