Для мамусь і татусів (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    ну то ж ти)))
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    ну я особисто не впевнена що є що не посилювати, того пристаю до квітки з питаннями чи вона щось таке бачить.

    та є тут така Н
     
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    знаєш, я тако сашин кашель не рухала не рухала, бо мудра і ніц не мацаю, а минає 4 місяці кашлю і я дуууууууууууже тяжко то всьо розгрібаю
     
  4. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Я сьогодні збираюсь впустити малого на прогулянку з бабцею:)
    Сама подзвонила мамі, щоб вона до нас приїхала, бо малий дуже зле спав і капризує, бо зубки... а мене ще й горло зацепило, то я взагалі практично не спала і зле мені. Мама каже, що приїде і візьме дитину погуляти, а я щоб поспала собі:)
    Вже годину то мені з голови не злазить. Я їду мозгами???
    Вроді не переживаю, не ревную...я незнаю що то таке.
    З чоловіком - прошу дуже, хоч на пів дня, тільки цицю з собою заберіть))))))
    Ну і Сашко вже не таке геть немовлятко, не дуже прив'язаний до мене, з бабцею ладнають...
    То колись минеться?:)
     
  5. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    я вперше випустила з чоловіком коли малому було 10 місяців. Гуляли недовго, але я вся як на голках сиділа, переживала, що все було норм, щоб цицю не захотів (перед виходом звісно що дала :) )
    Але то тато ))) Я більше нікому як йому з рідних так малюка не довірю :)
     
  6. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Дівчата, дивно мені вас читати:) я з двох тижнів малу випускала гуляти з дідусем/ бабусею ( правда, максимум на годинку), так я переживала, дзвонила кожні 15 хв, але за ту годину могла собі відпочити/ щось зробити... А десь з 6-ти міс і на 2,5 години можу лишити малу з чоловіком/ дідусем/ бабусею, сама піти зустрітись з подругою/ в спортзал/ на манікюр:) нічого поганого в тому не бачу:) Мені навпаки трохи дивно читати, як можна боятись лишити вже велику дитинку поза 6 міс на 1-2 год з дідусем/ бабусею, то ж і їм приємно провести час з внуком/ внучкою, та й ви самі морально відпочинете:) ставтесь до того трохи легше;)
     
  7. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    А я не можу ще. Бо ж якщо захоче груди, то не поясниш що б зачекав...
    Ну і мені фактично нема на кого лишати: мама, баба за потреби не підніме; дід бачив малого 3 рази; свекри в селі.
    Хочуть побавити малого -мама йде в нагрузку :)
    Вже коди малий трохи старший буде - вперед, буду лишати на трохи.
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    минеться) не переживай
    вчора мама моя приїхала і сказала сашці шо купила шось там йому
    він спакував сумку і ми обговрили шо до неділі він в селі, а потім тато по нього приїде
    вчора ввечері дзвонить оп скайпу - приїдь, забери мене!!!
    а я б і відпочила від шуму і гаму, так нє - самі не хочуть від мамки відпасти
     
  9. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Ну і ше, вважаю, мама малюкові потрібна найбільше.
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    то же самоє
    і не втримають
    з сашою всі б лишались
    а юрка бояться
     
  11. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    В мене ще не минулось)) Як ходила на сесію, то думала мозгами поїду))

    В 1,9))))

    Да-да, є такі крейзі мамаші, як я)))
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Підтримую!
    Я теж досить скоро почала трохи втікати. І чоловік, і моя мама чудово з малявкою ладнають. І мені в радість трохи змінити обстановку, звільнити голову, щоб потім заскучити і з радістю вернутись до малявки.
     
  13. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Ну я би й рада ставитись легше, так в тому і суть, що не можу:)
    З татом малюк гуляє змалечку, скільки можливо. А більше нікому довірити не можу.
     
  14. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    минеться, тільки питання коли?:lol:
    ми в р-ні року почали залишали Домчика батькам чоловіка на годинку, пам"ятаю в кіно вперше пішли коли йому було 1 рік і 2 місяці, о то було дуже не звично, Домчик до того всюди з нами був, але нам так було кайфово і всі знали, що ми завжди з дитиною:), а вже коли почали на трохи довше його залишати то так шкода було, що він того то не побачив, там то не був гг на навіть зараз так є, як кудись йдемо, а він з нами не хоче, так і таке буває, то нам не звично.
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Мій вчора з моєю мамою залишався, поки я вареники возила, на 1,5 год.
    Ну, але в мене мама дуууже перестрашена, тому малого просто не спускала з рук. Питаю чи бачила як він вже повзає, каже що нє, бо увесь час тримала на руках і не спускала ні на хвильку.
    Але я дааа)), я в транспорті була сама сварлива тьотка, яка всю дорогу дзьобала водія, щоб швидше їхав.:girl_haha:

    На рахунок чоловіка, то ну його щоби йому не довіряти. В вихідні гуляє з дітьми як має бути. І влітку після роботи гуляв і на першу прогулянку він Андрійка возив. Йому довіряю як собі, бо для прикладу, якби вчора малий вкакався, мама б точно не знала шо робити))) а муж то на раз два. Переодіти, погуляти, покупати...
     
  16. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

     
  17. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Така сама ситуація. Ще не попустило. Сама інколи не рада. Нє, ну звичайно моя мама гуляє періодично з малою, переважно коли мала спить. Але загалом стараюся бути весь час з нею. Інша справа свекри. Свекруха за рік лише раз гуляла з малою (загалом більше і не виявляла бажання), то я не могла щось ніяк заспокоїтися. То не страх, ні. Ревність? Навіть не знаю. Частково може просто страх втратити час, адже вони так швидко ростуть, частково таки ревність. Колись намагалася себе аналізувати, то прийшла до висновку що тут частково присутня і якась невпевненість в собі як в мамі чи що. Не знаю як пояснити. Якщо я ревную дитину до бабці скажімо, значить якимось чином боюся, що дитині буде краще з нею, хоча розумом розумію, що то дурниці (але маю реальний приклад, бо свого часу мій племінник любив мого покійного тата більше своїх тата і мами мабуть, бо ніхто не вмів з ним так бавитися, як дідусь). Отаке-от щось я собі понадумувала... Але певно так не мусить бути. Скільки ж жінок в рік-півтора вже на роботу виходять...
     
  18. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    Гггг ))) от чисто наша ситуація. Тілтки як мені тре вибігти в имагазин, то головне аби не бачив як іду.
     
  19. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    а чому не варіант, що я просто знаю, що станом на зараз дитині буде краще зі мною?;)
    І так
    Направду, для чого робити проблему з прив"язаності до свого немовлятка? особливо, враховуючи, що то не проблема, а нормальна поведінка матері відносно своєї дитини, яка потребує власне маминого захисту і контакту з мамою. В силу того як малюк підростає, трансформуються потреби обох, але навіщо підганяти той момент?
     
  20. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (3)

    в нас так по сьогодні. лише в чоловікові впевнена на всі 100% і преспокійно можу довірити. решта - під моїм контролем :)