Для мамусь і татусів (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Zoryanazirka, 11 Травень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    нас рятує пов"язка. бо ж катруся тепер принцеса :). то тепер щоранку одягає сама плаття з квітами) і троянду на голову))). те плаття нема права випрати, тоді скандал.
    хвостики даються дуже рідко, коли можна заговорити, в приклад поставити старшу сестричу, в якої дуже довгі гарні коси.
     
  2. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Ой, моя здирає і обручі, і особливо пов'язки. Максимум може в заколці дійти до дзеркала, потішитись і через пару хвилин все.
    Чекаю часу поки переросте, бо стригти в нашому кучерявому випадку не варіант, хіба під хлопчика.
     
  3. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Моя теж зривала резиночки, поки я гарно не сказала й показала - дивись, волоссячко тоби заважаэ, очка небачать . Давай я звяжу тоби хвостик й волоссячко не заважатиме. Завязала й з того часу не зриваэ резинок)))
     
  4. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Сатья рекомендує казати малим, що дітей знайшли в капусті))) Мені не вийшло, враховуючи те, що дитячий альбом починається з моєї сильновагітної фотки :) Я малому казала, що він через пупчик виліз (бо вже питав, ага), правда, далі він ту тему наразі не розвивав :)

    ---------- Додано в 20:42 ---------- Попередній допис був написаний в 20:33 ----------

    Ооо, в нас найбільш вживане слово "чому" :) На останньому етапі замість знаків оклику :) відповідаю "Закінчується на "У"
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    а я отим У не можу закінчувати(
    будудовго і нудно розказувати
     
  6. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

     
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    В мене мала останнім часом з рук не злазить. Коли бавлюсь з нею, то нема проблем - сидимо на коврику бавимось. Але як тільки я хочу яи погріти їсти, чи помити посуд, чи ще щось - тут же мала повзе до мене, тягне руки. А як не візьму - в плач. Ніякою іграшкою не задурю.
    Що це таке? Зуби час від часу лізуть, але зараз не критично. Годування - різна їжа + ГВ на сон або коли вередує.
    Що ще може бути, не знаю.
     
  8. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    Чергова криза.
    Тобто скачок розвитку. У нас теж таке було )) Почитайте про скачки розвитку по тижнях ))) То десь якраз приблизно на 46 тижні є черговий
     
  9. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)

    У нас тоже в вашем возрасте такое было. Да и сейчас иногда, за руки оттягивает от раковины, если что-то мою, готовлю и т.д. Но теперь больше когда очень хочет поиграть со мной, или чтобы я посмотрела как он что-то делает. Тут два выхода: либо отложить свое занятие, на некоторое время (пока не получится отвлечь), либо дать что-то ну очень интересное. Меня сейчас часто выручает поднос с манкой и посудкой. Сыночек ее пересыпает ложкой, закапывает зверей. И я вообще запасаю разные игры, которых у ребенка в свободном доступе нет, но на кухне даю играть, пока нужно что-то срочно сделать. Еще наливаю в тазик немного воды и кидаю пуговки (очень большие), он собирает их со дна в ведерко, мячики (ловим ситечком) и т.д. Еще в вашем возрасте нас отвлекали магниты на холодильнике.
     
  10. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Для мамусь і татусів (2)


    У нас таке після відвідин лікаря. Ось на днях ходили, нічого не робили (не важили, не міряли, взагалі ніяких маніпуляцій), лише зняли бодік і показали наше пузик доктору. А прийшли додому, і дитина мене ні на крок не відпускала. На наступний день був уже спокійним, сам бавився. А якщо йдемо на плановий візит з важенням, обмірюванням, повним оглядом, то кілька днів хвостиком за мною лазить. В такі дні ми все робимо разом (читай: нічого не робимо, лише бавимось, лежимо, спимо і їмо)


    Sent from my iPad using Tapatalk

    *************

    Тему зачинено. Продовження тут http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=112486&page=4
     
    Останнє редагування модератором: 23 Лютий 2014
Статус теми:
Закрита.