Для майбутніх мам (5)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем PanteraLviv, 30 Січень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. AnaaasKooOsi

    AnaaasKooOsi New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    :) багато хто навіть звичайного мазка на кріслі боїться.
    Якщо хороший лікар, то він не буде робити того чого не можна, хоч такого знайти і не так то просто.
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    коли я ставала на облік з Юлькою мене саме так і дивились.
    Оту хрєнь металічну яка зкручується розкручується, щось там щупала , дивилась. Не смертельно, але оскільки сама процедура мене не захоплює, після того мазочки їй приношу сама. Якщо щось є, то воно і так виявиться.

    мазочок брали лише одинніхто уретру та анус не чіпав.
    Ну і на цитологію брали.

    Але оскільки сама процедура огляду в держполуклініці мене не приваблює, то або пройду огляд приватно і принесу довідки, або взагалі не пройду а лише мазочок принесу.
     
  3. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Мене при першій вагітності тошнило просто нестерпно і сніданок вертався кожного ранку до тижня так 14, але потім цілий день я себе нормально почувала. Зараз мене поташнює протягом цілого дня, особливо як не жую нічого, але і апетиту їсти нема хоч не бекаю, а шлунок таке враження постійно порожній...ситості не відчуваю взагалі. Як думаєте, це така особливість чи відхилення, може зі шлунком шось не так?!
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    то їх металеві лікарняні дзеркала для огляду. Застосовують у вагітних при огляді на кріслі для того, щоб підтвердити факт синюшності та рихлості шийки матки та стінок вагіни ( одна із ознак вагітності). Общупують , бо навіть на терміні у 5-6 тижнів можна встановити ще одну ознаку: з тієї сторони, де імплантується плідне яйце, матка прощупується як "підпухша"

    ---------- Додано в 19:03 ---------- Попередній допис був написаний в 18:56 ----------

    в мене аналогічно було- підтошнювало з 6 до 12 тижня лише по вечорах і то не сильно. А зранку і весь день- абсолютно нічого. Хіба на м ясні запахи відразою реагувала.
    так не факт. що зараз той токсикоз узагалі буде. Хоча, як правило. проявлятися він починає якраз на 6 тижні.
    в гінекології на Топольній аналогічно говорили славетні Огородники. коли на підтримку до них потрапляла моя родичка та дві знайомих: раз нудить- то немає чого переживати- вагітність розвивається. Гірше, коли був реальний токсикоз і в один день все раптово припинилося ( мається на увазі перший триместр)

    ---------- Додано в 19:05 ---------- Попередній допис був написаний в 19:03 ----------

    то звичайний мазок на флору, яким можна виявити хіба гонорею, трихомоніаз, кандидоз
     
  5. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    я навпаки відчуваю наповненість шлунку навіть коли з"їм печенько, думаю що це все таки особливіть така
    хоча це мені не заважає стрімко набирати вагу, таке враження що від води поправляюсь(((((((((((
     
  6. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    А я сьогодні зранку, коли прокинулася і гладила животик, так чітко відчула свою малечу! При чому рукою!!! Такі легенькі, ніжні пошкрябування були..:girl_in_love:
    Цього разу вже на 100% впевнена, що це малявка, а не кишківник, але всі вдома кажуть, що ще рано:girl_blush2:
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Почитую гілку, почитую, а писати нема що. )))
    От Мар'янці відпишу. ))
    У мене з Дарком не було нудоти взагалі. З двома другими була, але ніколи так, щоби унітаз лякати.
    Цього разу була щоразу, коли я вставала о 6ій ранку. Якщо вдавалося поспати, то мене не нудило. Така дивна закономірність. )))
    Ой, маю ту саму мару. І то кожну вагітність. То просто жах. Я відчуваю запахи, яких інші не відчувають. Навіть переплюнула нашого друга із загостреним чуттям нюху. :girl_crazy:
    А ти не можеш просто відмовитися від огляду на кріслі?
    Тут такого не роблять в принципі, бо кажуть, що то не є безпечно.
    Мазки жінка бере собі сама, для цього їй дають стерильний патичок у торбинці. Та й беруть мазок лише раз, наприкінці вагітності, ближче до пологів.

    А я така лінива вагітна.... Аналізи ще не здала досі. Огляд мала лише раз, і то ми просто поговорили й заповнили стандартні папери. На УЗД вже ходила, але то виключно через те, що боялася, що знову буде позаматкова, тому погнала на 3ому тижні (правда, мені там сказали, що то був уже 6ий). Тільки залізо п'ю. То вся моя робота. :xaxa:
    От маю питання. Як заставити себе робити якісь вправи для вагітних?

    Не рано. Я саме на 16 тижні відчула під час першої вагітності.

    А я вже 3ій день не можу перестати переживати, що не відчуваю рухи. Ніби вже би час...
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    тобто я так розумію що якщо я піду на облік ставати між 20 і 30 тижнем, то в мене те дзеркало вже не будуть намагатись запхати?
    Бо ж мазочок і так можна принести...
     
  9. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    в мене подружку на 30-му тижні на крісло погнали мазки збирати, перед тим як видати лікарняний
    хоча я при першій вагітності тільки один раз на кріслі була

    замучала мене печія, нічого не рятує, я за вихідні з цим отруєнням на 2 кг похудала, чоловік свариться що малого в пузі тільки Боржомі годую :) не можу нормально нічого їсти
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    думаю, що точно не будуть -всі ознаки вже "налицо". Єдине, що мазок на флору попросять здати. Але його можна і так взяти.

    ---------- Додано в 21:04 ---------- Попередній допис був написаний в 21:00 ----------

    на 30 тижні по правилам здається повторний мазок. А от як його брати- одні лікарі беруть на крісло і просто акуратно шпательком при вході до піхви його беруть; інші- просять саму вагітну нанести пальцем на дзеркальце. То вже від лікаря залежить
     
  11. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    при першій вагітності я нічого повторно не здавала, а ось зараз і не знаю навіть. в мене така лікарка, що інколи аж страшно стає, вона мене при кожному візиті до неї питається чи дивилася мене на кріслі, чи всі мазки взяла і чи нема в мене бажання все ще раз пройти, а то може якісь гінекологічні проблеми є. шукає деж то підзаробити, а то бачу багато дівчат в неї паралельно з вагітністю постійно щось підліковують.
    Написала мені аналізів на 1300 грн, то я їй розказала куда вона з ними може йти. Бідкається що я до неї рідко прихожу, останній раз 1,5 місяці тому була.
     
  12. rusyava

    rusyava New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    дівчатка з досвідом підкажіть бандажики тре носити? коли приблизно починати і які?
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    за два останні дні видудлила майже пів літри калинового варення :) ніхто протипоказів для вагітних не зустрічав?
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Півлітри на два дні то не так і багато. Але захоплюватися нічим не варто.
     
  15. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    сподіваюсь, що цієї ночі буде лекше мені і вже так не пітнітиму. Дякую бабусі за калинку :) правда пахне вона - без коментарів. Щойно печія мене знову до унітазу довела, запила я її теплою поляною квасовою. За цю вагітність, таке відчуття, дістала язву стравоходу з тою печією. Але ще трішки, даю Сашку "установку", максимум 7 лютого, якраз іменини Олександра.
     
  16. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Бандаж радять лікарі носити за показами після 20 тижня. Як правило, при загрозі передчасних пологів або низьквй плацентації. Теоретично- при неправельному розміщенню плоду, але я щось в цьому дуже сумніваюсь.
     
  17. rusyava

    rusyava New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    а якщо лікар ніц некаже то і незаморочуватись дурницями?
     
  18. AnaaasKooOsi

    AnaaasKooOsi New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    В мене на протязі всієї вагітності низько розташований животик, лікар хоч і запитав чи не важко, якщо хочу то може виписати бандаж, але я відмовилась.
    Знаю, що живіт тримається мязами живота і я не хотіла, щоб під час вагітності ці мязи "віддихали" :), оскільки ще перед вагітністю займалась в залі, то дискомфорту не відчуваю.
    Але є знайомі які без нього з хати не вийдуть, це вже від організму залежить.
     
  19. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Можете вітати мене в розділі для майбутніх мам :)
    Дізналась в понеділок зранку, і такі суперечливі почуття в мене. І ніби і рада, і плакати часто хочеться...
     
  20. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    ей, ей.... полегше з калиною, вона дуже понижає тиск і розріджує кров, Вам того зараз абсолютно не треба, щоб кровотечі не було!!!
     
Статус теми:
Закрита.