Для майбутніх мам (5)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем PanteraLviv, 30 Січень 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    а ти на ніч не їж нічого)))) або заїдай морозивом, помагає дуже кльово
     
  2. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    А морозиво будь-яке, чи тільки пломбір?
    В мене печія практично від всього і незалежно від того коли їм.
     
  3. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ну от щойно мама принесла мені наше Львівське славутич, просте біле... я ним і рятувалась))))
     
  4. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    ой, дівки, на вулиці мороз, а ви ще й морозиво поїдаєте :) я хора,мені зле так, з ліжка встати не можу...
     
  5. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    З лікарем сваритись не треба, побережіть свої нерви. Це Ваше право відмовитись від необовязкового аналізу. Моя лікарка в ЖК сказала що навіть аналіз сечі можу не здавати
     
  6. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Дівчата, хочу потішитись вам своїми результатами узд - у нас буде ДОНЕЧКА:radist: А ще лікар сказала що нема ніякого тонусу і все гуд, а що тоді означають мої твердіння живота? Може воно так і має бути, бо по суті я їх зовсім не відчуваю, хіба кладу руку на живіт, то чую що він твердіший. Не знаю що й думати, в четвер іду до своєї лікарки, то вже й попитаюсь.
     
  7. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    А моя сказала, що цей аналіз ОБОВ'ЯЗКОВИЙ і що їй дадуть догану, якщо я його не зроблю.. Словом, розізлила мене тим всім ще більше. Але візит в ЖК відкладено до покращення погоди, бо маю страшну нежить:girl_impossible:

    Клас, вітаю!!! А ми з чоловіком тільки сперечаємося, хто буде. Я кажу, що дівчинка, він - що хлопчик. Нічого, через місяць побачимо:girl_in_love:
     
  8. AnaaasKooOsi

    AnaaasKooOsi New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Вітаю з волосатенькою ляльою!!! ;)
    В мене з такого ж терміну печія почалась, так і до сьогодні :sad:
    вже навіть привикла :) хоч деколи і пропадає, але це не надовго.

    З морозивом погоджуюсь, навіть дуже помагає! Хоч мені і жарена картопелька шкоди не робить, а от парене молоко... Ужас, зразу починає пекти.
     
  9. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Дякую! А мій казав, що йому все рівно хто буде, не знає кого більше хоче, чи хлопчика чи дівчинку, а коли вчора вийшли з кабінету, то признався, що все ж таки думав, що буде хлопчик, хі-хі, а я знала, що буде доня:d25:
     
  10. AnaaasKooOsi

    AnaaasKooOsi New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Вітаю!!!
    Також деколи відчувала твердіння живота а на УЗД все нормально, мені сказали, що це цілком нормально, протягом дня матка може скорочуватись 8, 10 раз.
     
  11. Asal

    Asal New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Вітаю!!!!!!!! Ми також всі настроєні на дівчинку:girl_in_love:, але будем раді і хлопчику:girl_yes:
     
  12. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    мені колись помагало від печії боржомі або поляна квасова
     
  13. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    я тепер коло ліжка ставлю пляшечку лужанської або поляни квасової, і як тільки підпікає - ковточок - і сплю далі :)
     
  14. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    Я так з Софією робила. Не могла спати, бо дуже хотіла пити. Але жога мене не пекла взагалі.
     
  15. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    А наше мацьопство вчора було дуже активне, до того активне що ввечері ми навіть привіталися з татком :girl_in_love: Ото в нього радості було, тішився як мала дитина :girl_dance:
    Щодо аналізу на вади, моя лікарка теж сказала що то обовязково... не знаю, і не хочеться здавати, але й сперечатися з нею не дуже хочу, бо взагалі вона нормальна, лишнього не призначає... зазвичай....:girl_in_dreams:
    Доречі, дівчатка, ви гуляєте в ту погоду? Бо я від сьогодні вдома працюю, а на вулицю ну зовсім виходити не хочеться... Виправдовую себе тим що от, мороз такий сильний і т.д.... Але ж з іншого боку лялі ж треба свіжим повітрям подихати... От і не знаю... Може заставлю себе виповзти з дому хоч на годинку....
     
  16. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    я всеж таки вийшла погуляти на пів години, як почала мерзнути то пішла до дому. Сонечко на дворі дуже гарне хоч і мороз. А взагалі хочаб кімнату варто провітрювати
     
  17. senka

    senka New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (4)

    А ми сьогодні були на останньому УЗД, але так і не знаю хто в нас буде :connie_pull-pigtail, ховається наша лялька.
    Через тиждень в патологію, зовсім не хочеться...
     
  18. Karrizo

    Karrizo New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Я виходжу, але то гулянням назвати важко, через 15 хвилин в ноги вже холодно, та й дихати тим морозним повітрям не добре, замотала собі на пів лиця шалик, то потім тільки губи потріскали, бо мокрі були. Поскорше б закінчились ті морози, бо стільки планів є на цю відпустку, а сиджу в хаті.
     
  19. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    моя запиала - будете здавати?
    почувши відповідь "Ні" - приготувала листочок для відмови...
    Не гуляю, бо дуже болить живіт на такому морозі - матка тонусує(

    Якщо ніц не турбує - можна прогулятись до магазину)
     
  20. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (5)

    Дівчатка, хелп!!! :girl_flag_of_truce: Прокинулась і побачила набряк на правій нозі біля кісточки:sad: що робити? Вперше з таким стикнулась:girl_blush2:
     
Статус теми:
Закрита.