Для майбутніх мам (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Shatenka, 3 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. katamaranka

    katamaranka New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    а де саме в ашані?
     
  2. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Я так і харчуюся. Чоловік теж не дозволяє купляти фрукти в магазинах. Але ще крім того, +сухофрукти (обов'язково обдати окропом), різні горішки, яблука домашні (чоловік сам з Закарпаппя від родичів привіз), риба, заморожені ягоди з морозилки, різні олії (кедрова, гарбузова, кукурудзяна...), молоко, сир, сметена теж домашні (купуємо у однієї перевіреної господині), бурячок, морква, цибуля, часник, капуста, узвар (з сушки, шипшини, сухофруктів...) Чекаю літа і салату з огірків, помідорів, свіжих ягід))) Тоді вже відірвуся)))

    ---------- Додано в 23:52 ---------- Попередній допис був написаний в 23:49 ----------

    Та нічого я ще не рахую. Дитинка перший раз порухалась. З моїм першим малюком спочатку були поодинокі рухи, а тут зразу така атака))) Тому і дивуюся.
     
  3. xdusia

    xdusia New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Там магазин є Mothercare - як заходиш в нього то багато одягу для діточок, потім йдуть колиски і різні дрібниці для немовлят, а в кінці того залу в самому кутику є невеликий відділ з одягом і білизною. Я б може й не звернула увагу, але там асистент приємний попався і зразу сказала про розрпродажі то періодично туди заглядаю. Минулого тижня там бачила дуже гарну білизну голубеньку в горошок білий, але вона ще задорога :girl_cray: а на розпродажі були трусики 3 пари по 42 гривні такі якраз легенькі гарненькі і під животик щоб не тисли то я собі відразу й купила., думаю це цілком нормальна ціна.

    ---------- Додано в 08:31 ---------- Попередній допис був написаний в 08:29 ----------

    Дівчатка, а ні в кого на таких ранніх термінах соски не болять? в мене так періодично болять, що хоч на стіну лізь. Недовго, але яких хвилин 15 очі вилазять :girl_blush2:
     
  4. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Написала в темі "Збираємось до ПБ", але вирішила ще тут запитатись... коліжанці лікарка сказала купити по 2 ампули таких ліків: Атропін, Діцинон, Окситоцин.. в мене інший лікар - нічого не казав купувати - "Все що потрібно купите в нас в аптеці".. так от питання: ті ліки усім потрібні при пологах чи після них, чи як?
     
  5. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    знаю тільки що окситоцин колять після родів щоб скорочувалася матка. але можуть зашарити і до родів щоб скоріше відкривалася шийка. за інші ліки не чула.
    в мене сьогодні річниця весілля 6 років. тільки б не родити. нелюблю подвійні свята. ще нехочу родити 8 березня і 15 ( в майбатньої куми день народження).
    відчуваю себе каракатіцею особливо вночі коли з затерплими ногами 3-4 рази йду в туалет. чого воно всьо так тяжко, щей гормони дуріють плачу по 2 рази на день.:girl_cray:
     
  6. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    З інструкції атропіну
    Небачу ніякого відношення ні до вагітності, ні до пологів. З діциноном те саме(від кровотеч). З окситоцином то все понятно(стимуляція іт.д). Таке враження ,що лікар вже наперед знає, як буде породілю "родити" і які їй ліки потім будуть "потрібні". Хай краще коліжанка розпитається в лікаря навіщо їй то все.
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Або поміняє його, поки не пізно. Щоб не було ще однієї історії про рятування, різання-зашивання і героя-лікаря. ІМХО, якщо вже зайшла мова про ті "ліки", то лікар не погребує ними скористатися.
     
  8. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Для майбутніх мам

    от і я прочитала в інтернеті інструкції тих ліків і вирішила запитатись чи комусь їх при пологах приписували... ну окситоцин то зрозуміло - кажуть що після пологів його теж колять, щоб матка швидше повернулась у нормальний стан...

    та от коліжанка тоді не спиталась, але сказала що буде купувати раз лікарка сказала... а я чогось думаю що справді куплю на місці в аптеці (чоловік купить), якщо справді буде потрібно..

    ---------- Додано в 11:46 ---------- Попередній допис був написаний в 11:43 ----------

    а якщо й не скористається, то собі забере ))) в мене перша думка саме така була
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам

    ці ліки лікарі або кажуть купити самостійно перед полоами у б-я аптеці або вони будуть входити до стандартного родового пакету, який скажуть купити за +- 105 грн у аптеці плогового. Стандартно: окситоцин та атропін для стимуляції пологів ( атропін колять коли під час пологів починається нудота)чи введенняя одразу після пологів . Діцинон- на випадок кровотечі. Одним словом, якщо ви навіть і не купите це перед пологами, ці ліки будуть входити у родовий набір
     
  10. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    привітик усім "пузатохатівцям"!
    в мене,правда,вже нема перепустки сюди у вигляді кругленького пузянька,але,думаю,не виженете:)
    бо натомість у нас є маненький чарівний синулька,з яким ми вже вдома!
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    ви якби ше годували дитину - то 15 хв не обійшлось би)))
    чутливість сосків в першому триместрі - норма
     
  12. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Хаус на нього какзав "ЛСД для бідних". При пологах "добрі" лікарі його використовують як обезболююче, мамочка починає пригальмовано відчувати больові відчуття, навіть може подрімати при переймах. Моїй коліжанці ввела акушерка атропін і казала, щоб не стогнала, бо вже наркотик нішов і зараз вона перестане біль відчувати. Раніше на Мечнікова майже всім так "допомагали". Я думала, що ця практика своє віджила, але бачу, що окситоцин+атропін форева(((

    ---------- Додано в 12:35 ---------- Попередній допис був написаний в 12:32 ----------

    Вітаємо-вітаємо, звичайно, що не проженемо. Бажаємо, щоб синочок ріс на маминому цілющому молочці здоровим, сильним, слухніним хлопчиком... А мамусі- терпіння, сили і теж здоров'ячка. Чекаємо розповіді про пологи.
     
  13. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Мені минулого разу ніяких ліків купляти не казали. В родзал тільки марлю, рукавички, вату і рушники одноразові. Цього разу ще не домовлялася (треба буде на початку наступного тижня, щоб вже спокійною бути!), але чесно кажучи не розумію навіщо зазделіть купляти ліки, які не є необхідні. Я взагалі проти стимуляцій та знеболюючих. Ну а якщо вже крайня необхідність, то чи хтось з родичів, чи сестричка може купити по місцю в аптеці(які є у всіх пологових)
     
  14. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Rosynka, щиро вас вітаю з народженням синочка!:d25: Нехай росте здоровенький на втіху батькам!
     
  15. Ташка

    Ташка New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Rosynka, щиро рада за вас!!!!
    НЕхай синулька росте здоровим, а матусі - гарного самопочуття!!!!

    ---------- Додано в 13:00 ---------- Попередній допис був написаний в 12:59 ----------

    А ми ще ніяк не зберемося..... Якраз сьогодні термін. ДОбре, що не всі згадали, але рідні вже передзвонили і запитують чи ще ні...
    Не хоче наша манюська ще з маминого животика вириватися. Аби не на 8-ме )))))))
     
  16. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    Вітаю нехай росте на втіху батькам, і буде здоровий, а вам побільше молочка :girl_in_love:
     
  17. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    вітаю, хлопчику здоров"ячка, мамусі терпіння.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Для майбутніх мам

    у атропіна надзвичайно слабка болезаспокійлива дя. Тому при пологах як анестетик він "О". А коли є блювота чи нудота, то своєю дією на нервові рецептори гальмує позиви.В пологових у якості анестетика зловживати люблять промедолом.
    До речі, 7 років назад на Мечнікова мені при стимульованих пологах атропін не вводили. А от братовій на Джамбула два роки назад його якраз використовували у кінських дозах- від 17 до 24 год, оскільки під час перейм вона від умивальнику відійти не могла. а потім вже ввели окситоцин.
     
  19. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Для майбутніх мам

    От гланула в свій список, який давали перед пологами з першим. Баралгін, Ношпа, Окситоцин, Діпірідамол, Рибоксин. Памятаю, що кололи мені тільки окситоцин на 12-тій голині пологів.
     
  20. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам

    вітаю!з народженням синочка,ростіть великі і здорові. :connie:
    Привітання мамі й татку
    Із народженням хлоп’ятка !
    Красенем хай він зростає
    І здоров’я, й мудрість має !
    Хай найкращим буде сином
    І продовжить рід родини,
    Радістю всіх звеселяє,
    Щастя хай його чекає!
     
Статус теми:
Закрита.