Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Anty

    Anty Well-Known Member

    Привіт, дівчата. Така ситуація в мене. 17 тижнів вагітності. Живіт мене поболює. Вчора була на УЗД, сказали гіпертонус. Я ще годую меншу дитину. Їй 1,5 рочки. Годую не скажу, що мало: на ніч, іноді вночі, іноді над ранком, на обідній сон або після нього, якщо двічі спить на день, то ще тоді годую. Поправилася за 17 тижнів може на 1кг. Лікарка каже припинити гв, бо гіпертонус швидше всього від того. Дівчата, порадьте, хто як і коли відлучав малечу, якщо були вагітні.
    --- дописи об"єднано, 27 Листопад 2020 ---
    Сказала сьогодні донечці, шо мама більше цицю не може давати, бо маму болить животик. Вона ніби погодилася. Подивлюсь як буде напротязі дня. Ну і ще переживаю чи різке завершення ГВ не вплине на вагітність :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Anty

    Anty Well-Known Member

    І чим замінити груди? Чи нічого не пропонувати типу питання?
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Гіпертонус - це стан, а не діагноз. Гіпертонус під час УЗД може виникати від самого УЗД.

    якщо у вас довга і закрита шийка матки, то я не бачу нащо терміново закінчувати ГВ.

    якщо Ви в принципі хочете його вже закінчувати - то закінчуйте, але спокійно.

    Можна нічого не пропонувати «на заміну», але це вже по дитині дивіться, головне що не пляшко-суміш, бо в такому віці це вже зайве.
     
  5. Anty

    Anty Well-Known Member

    Дякую за відповідь. Не знаю що з шийкою. Вчора теж надіялась, що від УЗД, але сьогодні живіт продовжував боліти. Подивлюсь як буде далі.
     
  6. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Вагітність 15 тижнів. Лікар при постановці на облік вже видала направлення на глюкозо-толерантний тест. Його хіба не в 25 тижнів здають? Чи щось змінилось?
     
    • Баян Баян x 1
  7. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @synuchechka знаю що зараз рекомендують здавати двічі. На початку вагітності і 25-26 тиждні. Чи обовязковий він на початку вагітності не знаю точно
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Здавала двічі, бо у групі ризику (діабет у тата і бабусі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Ага, дякую. Бо минулого разу точно один раз здавала, тому й здивувалась)
    В групі ризику не перебуваю
     
  10. Єва

    Єва Well-Known Member

    Я його більше не збираюся здавати. Здавала на 26 тижні в другу вагітність (в першу не скеровували навіть). Даремно пила цю приторну глюкозу, два рази кололи вени і потратила стільки часу, бо потім виявилось, що всі, хто здавав в той день, мали неінформативні результати, які зашкалювали (були якісь погані реактиви в поліклініці). Лікарка потім сказала, щоб здати в приватній лабораторії аналіз на глікований гемоглобін, то в мою картку вклеїла цей результат. Тепер також планую обійтися глікованим гемоглобіном.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене 32-33 тижні і я здавала один раз.
    Відколи то ті нові рекомендації? І си точно вони є.
    В мене в батька був діабет 2 типу. І ніхто мені не казав здавати два рази ( я б не здавала).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Anty

    Anty Well-Known Member

    Годуємося раз на день - на нічний сон. На денний сон спить на вулиці або якось засинаємо вдома. Почала моя дитина останнім часом дуже "мамкати". Напевно то відлучення на неї так впливає. Постійно проситься на ручки. Навіть якщо я просто біля неї, то їй того мало. А я не дуже то можу вже її носити. Але розумію. Як гуляємо разом з чоловіком, то вона тільки до мене на руки хоче в чоловіка плаче. Не знаю як то її привчати більше з татом бути. Треба десь іти і лишати їх вдвох. А куди іти, якщо карантин?...
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Люди! Де ви?

    Я здуру сходила на ктг, і тепер потрібне «подальше дослідження». То щось як буває лавина втручань, то в мене «лавина досліджень», тільки я не дамся.
     
  14. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    А що, щось не так на ктг? Який вже термін? В мене білок в сечі і є набряки, то теж "подальші дослідження". Довго теж не давалася, але завтра здаю добовий білок, подивлюсь, що там, і можливо на узд нирок ще доведеться сходити.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    37-38 тижнів. Ну для початку його некоректно робили. Тому справжня потреба в подальших дослідження вельми сумнівна. А ходити переробляти по сто раз для спокою лікарки я не маю ні бажання, ні часу.
     
  16. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Я б переробила, якщо вже б почала це діло, для власного спокою.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так з моїм власним спокоєм все в порядку.
    І теорія продовжувати робити непотрібні обстеження «раз вже почала» - така собі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Я так зрозуміла, що на перше ктг ви з власної ініціативи пішли. Діло ваше)) Ні то ні.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я
    написала «здуру» - ні, ініціатива була не моя. За 5 вагітностей я її роблю другий раз. Якось всі попередні діти без цього народились.
     
  20. olenchikk

    olenchikk New Member

    Дівчата привіт! Не знаю чи в правильну тему пишу, але така от ситуація..Була на скринінгу першому, 12 тижнів, пріска все в нормі, по узд наміряли носову кісточку 2 мм... лікарка шось скривилась, ніби і норма але замала, відправила до генетика. От тепер сиджу переживаю, записалась ще на одне узд, може вона не добре виміряла чи що. Або це СД((
    Хтось зтикався з такими ситуаціями????? Що робили і як вийшло в кінці?????
     
  21. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Підіть в тему про аналізи. Там багато таких історій.
    Можна переміряти.

    В кінці завжди вийде дитина.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1