Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А якщо позитивний, уявляєш яка паніка почнеться. З оглядами і всім решта.

    Тому перш ніж робити якесь обстеження з результатами якого потім неясно що робити (як ті ж скринінги чи ТОРЧі), я і кажу подумати, нащо і що людина буде робити коли результат їй не конче сподобається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    якщо людина вже панікує, або близька до того - шанс заспокоїтись варто використати, як на мене.
    Щоби зайнятись повною самоосвітою і перелаштуванням думок, потрібен ресурс і час...
    Ну і я щось думаю, що в авторки питання таки не підтікання, а виділення такі. Тому і схиляюсь до "заспокоїтись тестом".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Zhaana

    Zhaana Member

    Дівчата, підкажіть що то таке, тяне низ живота, ходити важко(cry). Як лежу то норм, як починаю ходити як щось заважає і болить? 38 тиждень Та щей лікарка трубки не бере.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    схоже на тренувальні перейми. Вони прямим текстом кажуть Вам: полежіть, наберіться сил. Слухайтеся їх
     
  6. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Zhaana як ви сьогодні?

    В мене потрохи теж тренувальні почались. Часом живіт твердне, часом низ живота тяне.
    Чую починається в мене етап «ну коли вже» :)
     
  7. Zhaana

    Zhaana Member

    Привіт, в мене так само, завтра в лікарню. Вчора так погано було що чоловік хотів в роддом везти. Він в мене боїться більше як я)))). В мене перша вагітність, то вся сім'я чекає з нетерпінням, перша внучка буде, як і в моїх батьків так і в чоловіка))). А ви як? Готові вже?
     
    • мімімі мімімі x 1
  8. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Zhaana мене б чоловік теж би казав здав би в лікарню, але лікар сказав ще 10 днів гуляти, звичайно якщо раніше не почнеться.
    в мене тренувальні, але якось вяленько, то живіт вхопить, то трохи пониє. З малою мене з 35-36 такі тренувальні мучили що огого.
    Кажуть люблять хлопці подовше сидіти, видно так і є))

    Не знаю на скільки я готова) так як фізично стає важче день від дня, то хотілось би чим пошвидше. Але тут вже як піде.

    поки завтра здам аналізи, і якщо вони внормі то вже наступного тиждня зізвонюсь з лікарем
     
  9. Zhaana

    Zhaana Member

    Мені минулого тижня теж казали ще 10-12 днів гуляти, ну 7 вже пройшло. Побачу що завтра скажуть
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Все я здалась ,і стала на облік.Низька плацентація ,то не проблема .Тепер нова проблема ,вага мала в дитини ..і в тої ,що колись родила теж мала .2800.Значить в мене щось з кровю і бабах стос аналізів ,будем шукати причину.Як то не здуріти ,від того всього ....минулої вагітності ніхто і проблеми з того не робив ,а тепер...,тай таке
     
  11. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ви впевнені, що вам терміни нормально рахують? І вагу по УЗД часто визначають з великою похибкою.
    2800 - норма для доношеної дитини.
     
  12. toria

    toria Active Member

    Дівчата, а хтось мав рецидив герпесу 1го типу під час вагітності? Це той, що на губах і носі. Наскільки я знаю, то перше інфікування дуже небезпечне для дитини, але і про рецидиви зустрічаю в інтернеті суперечливу інформацію. А у мене вони все життя по три-п'ять разів на рік. Переживаю, чи не зашкодить це дитині. Зараз 12 тиждень.
     
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @toria, в мене 1-2 рази на губах був герпес на різних термінах, всі вагітності. А як та небезпека мала проявлятись? І хіба можна від того вберегтись? (Від герпесу :), за небезпеку вперше чую)
    --- дописи об"єднано, 8 Липень 2020 ---
    Є.рун.да :girl_crazy: хто як хоче, так і сидить.
    Мене чоловік хотів везти в пологовий, бо нам вже набридло чекати :connie_pull-pigtail. Бо з 37 тижня «кажуть, дівчатка раніше народжуються».

    Аж не віриться, що вже липень :)
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мої дівчатка 42+3 і 43+1 рішуче це заперечують :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. toria

    toria Active Member

    Просто пригадала собі, що минулої вагітності мала якісь неприємності з тим аналізом на торч інфекції. То було вісім років тому, то детально вже не пригадую. Але там наче було видно активну фазу того вірусу, то лікарі казали, що то погано. А зараз з'явився герпес на губі і я знов почала хвилюватись і інформація в інтернеті мене не зовсім заспокоїла. Але надіятимусь, що як і минулого разу все пройде добре)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Freedom UK Та розуміє голова що то все відносно, але в мене найгірше оте з тим не визначеним чеканням.

    Вже шукаєш собі заспокоєння в прикметах. Ще я всю вагітність налаштовувалась на ранні роди, після повтору іцн і накладання шва як з малою.
    А зараз глухо)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    З першою вагітністю терміни рахували правильно,і мала мала 2.800 так і родила. А з цією є плутанина з термінами,так як би на 3 тижні пізніше дитя зачате..тому і вага менша ,і всі параметри .Бо по критичних днях одне ,по узд інше виходить .Лікарю це не сподобалось ,бо як то так ми з чоловіком високі ,а діти у нас дрібні . Прийду на прийом ,то дізнаюсь ,що там ще скажуть..аналізи здала сьогодні..
    --- дописи об"єднано, 9 Липень 2020 ---
    Я свою доцю родила на 41 тижні
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Zhaana

    Zhaana Member

    Була сьогодні в лікарні, сказали ще тиждень гуляти)))). Дитина опустилася ще нище, але відкриття не має. Вже хочеться скоріше родити, і на ручки взяли свою крихітку)))). Звичайно родів боюся сильно. Але якось переживу, головне щоб все було добре)))
     
  19. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Zhaana чудовий настрій! Так тримати) ЩЕ трошки , хоч як мені ця фраза набридла.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Zhaana

    Zhaana Member

    Мені також))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  21. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    А ви про час не думайте і все настане швидко.І не буде великого животика ,я навіть думала про таке на останьому місяці ,як то я буду без круглого животика ,без рухів у ньому це ж неймовірний період!таке не відчути часто ...і навіть сумувала за тим