Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Зняв мені лікар сьогодні шов. Відкриття немає, тому відправив додому. Сказав гуляти днів 10, ну або раніше якщо почнеться.
    Хоча я не впевнена чи схватки впізнаю, бо з малою то було відходження вод, а решта все під окситоцинос в пологовому як в тумані.

    я б вже готова щоб почалось :) але як піде так піде. Планую активно нагулюватись попри жару, щоб може а раптом пришвидшити процес.

    жара мучить. Заснути важко, духота мучить, ноги набрякають, причому якось не рівномірно, то одна, то друга. То тільки руки.

    @Freedom UK ота фраза про ще трішки :) я вже від всіх її чую)))
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Поговоріть зі мною про забобони))
    Я - людина емоційна, особливо коли бачу щось не дуже гарне неочікувано - як здорового чорного жука на балконі сьогодні зранку . Від маминих зауважень мені вже вуха вянуть " ти лякаєшся і в дитини через то на тілі будуть плями. І то ти в тому будеш винна". Ну то ж дурня, правда? Тобто я вірю, що негативні емоції мами малючку можуть зашкодити. Але плями на тілі? Типу от я побачила щось страшне і в дитини така страшна родима пляма буде і то я в тому буду винна. Хоча, по правді, мене оте "ти в тому будеш винна" чуть не досліз доводить. Бо я не в царстві на троні квітковому живу і всяке буває, я нк можу емоційний вакуум створити....короч, якось так.
     
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member


    Негативні емоції - невід'ємна частина нашого життя, і, звісно, як і всі решта людей на планеті, вагітні теж не можуть їх уникнути повністю. Це, наприклад, спонтанна реакція на вашого павука. Але ще можна створювати такі емоції штучно і додатково: боятися, що будуть проблеми, розвивати почуття провини за те, що раптом майбутня мама зробить щось не так, от порівняйте рівень негативу від павука, якого ви через 5 хвилин забудете і оце все накручування "а що буде, будеш винна".

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Б
    уло б дивно, якби НЕ чули :girl_crazy:. Хоча і знаю, що воно спрягає :girl_haha:
    --- дописи об"єднано, 4 Липень 2020 ---
    Дурня. Якщо не вірите :). Бо «по вірі вашій».
    Наскільки я розумію, забобон цей взявся з того, що Ваша мама переживає. Але в силу різних обставин замість слів «спокійно, все буде добре, старайся уникати стресових ситуацій, перебувати в приємних місцях з приємними людьми» - є звичка залякувати, типу так дієвіше, щоб «точно переконати» Вас не лякатись :girl_crazy:.

    І я знаю випадок свій, коли моя третя вагітність бала дуже нервова - а дитина найпозитивніше з нас усіх :). А пляма є і в мене, і у кожної моєї дитини, я вже не пам’ятаю де :girl_in_dreams:

    А ще... якщо за словами Вашої мами - то все покоління, діти війни, були б повністю в плямі, бо там страху було й було. Так що, просто старайтесь уникати негативних емоцій :)
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  6. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Звідки мама знає, що ви злякалися? Жука чи чогось іншого? Ви ж живете ніби окремо?
    Я - за дистанціювання. Люди, які свідомо чи несвідомо намагаються вивести мене з рівноваги, ідуть в відомому напрямку ( незалежно від ступеня родичання). Тільки це дозволило мені зберегти здоровий глузд і нормальний психологічний і фізичний стани протягом і після всіх вагітностей.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  7. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Rapsodiya люди дуже люблять шукати взяємозвязки в не повязаних подіях. І часом простим речам надають містичного значення.
    Був колись психологічний есперимент людей впускали в кімнату де була дирочка звідки випадав доллар. Їм було запропоновано найти алгоритм дій які вони мають зробити щоб доллар випав. 9 з 10 людей находили свій алгоритм про який розповідали.
    Хоча насправді доллар випадав незалежно від дій учасника за однаковий проміжок часу.

    до чого я веду що від того що ви злякаєтесь ви не будете винні у плямах, ви не будете поганою мамою.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Zhaana

    Zhaana Member

    Привіт, в мене таке інтимне запитання, в мене інколи бувають виділення прозорі і рідкі, як води. Чи може бути таке, що це починають підтікати води? Кінець 37 тижня
    --- дописи об"єднано, 4 Липень 2020 ---
    І при цьому виникає біль в попереку, і трошки тушнить
     
  9. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Zhaana тут без тесту на підтікання вод, або лікаря точно ніхто не зможе сказати.

    Якщо є можливіть то можете зробити тест, від продається в аптеках, можливо не у всіх, але в аптеках при пологових мав би бути. Але він десь 400-500 грн може коштувати

    загалом кількість виділень на останніх тижднях може збільшитись.
     
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Zhaana, спробуйте зробити тест (якось ще роблять з саморобними підкладками...).
    В мене в останні тижні суттєво збільшились виділення, а з рухами дитини все було ок, я не переживала, просто було дискомфортно.
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мені просто цікаво. А для чого? Що дасть ця інформація?
     
  12. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Це може дати впевненість тій, хто переживає :): або води, або не води. І можна трохи згаяти час, тестуючи.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А що дасть знання води це чи не води?

    Те що нудно, це я бачу )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Написати: «не звертайте уваги» мені не вважається доброю порадою. Чисто суб’єктивно :)
    Тому Ваше питання більше до форумлянки.

    В мене перші-другі вагітності були без надзвичайно об’ємних виділень, а потім я дізналась, що є таке явище як підтікання та при певних умов воно нормальне (води оновлюються іт.д.). В четверту - були відносно об’ємні виділення, але я вже не переживала. Якби виділення в першу-другу вагітність були об’ємні, я би йшла робити тести :girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Orman якби я знала точно що в мене підтікають води я насамперед звернулась або в пологовий чи в жк щоб прослухати ктг чи з дитиною все в порядку. І щоб оглянув лікар,
    на терміні 37-38т підтікання вод може бути сигналом що скоро все почнеться.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Чому Ви вважаєте, що підтікання вод є показником, що з дитиною може бути щось не так? Можна зразу з медичним обґрунтуванням. При порушенні плідних оболонок огляд є дуже небажаним. Але вас оглянуть, звісно.

    37-38 тиждень сам по собі є сигналом, що скоро щось почнеться. До чого тут води. В мене води під тікали з 38 тижня, а я народила в 42.
    --- дописи об"єднано, 6 Липень 2020 ---
    Йшли би робити тести щоб що?

    Підтікання вод не свідчить ні про стан дитини, ні про якесь особливе крім терміну наближення пологів (як і відкриття 2см, опушення живота, шалені тренувальні).

    Підтікання вод - це просто дірка в міхурі.

    Води поновлюються. Дитина не дихає водою, в неї нема зябер.

    Є жінки в яких відходять води в 12 тижнів і вони потім доношують дитину і народжують здорову.
     
  17. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Orman
    Передчасний розрив плодових оболонок (ПРПО) може відбутись у будьякому терміні вагітності, навіть у 42 тижні. З цієї причини він також називається допологовим розривом плодових оболонок. Тривалим ПРПО вважається розрив плодових оболонок більше ніж 24 год. і пов'язаний із підвищеним ризиком розвитку висхідної інфекції.

    Просто дірка в міхурі підвищує можливість інфікування.

    Щодо жінок в яких в 12 тижднів відходять роди, я рада що є такі випадки, проте коли я лежада в патології з цією вагітністю сусідки по палаті відійшли води на 20т. Нажаль припинити процес і доносити їй не вдалось. Можливо те чим я стала свідком занадто мене вразило, проте б я не нехтувала чи не ставилась до підтікання вод як до чогось нормального.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні в 20 тижнів, ні в 40 підтікання не зупинити ніякими підтримками якщо тільки воно не зупиниться саме (в 40 до речі має набагато більше шансів на те що дитина головою вже великою на той час заткне дірку).

    Дірка в міхурі якось суттєво (більше ніж на 0,1:wacko: підвищує інфікування тільки тоді коли починати активно і багаторазово оглядати. І знову ж, від того (оглядів, ктг, спостережень) дірка не закриється точно.

    Про передчасний розрив в 42 тижні смішно читати, бо в нас після 41 першого так валують про переношування (і знову ж ризик внутріутробного інфікування БЕЗ відходження вод) що тільки встигай відбиватись від скерувань на термінове подорозрішення.

    До протоколу. Рівно в 42 тижні з другою дитиною в мене відійшли води (не підтікали, а відійшли), пологи почалися через 66 годин. Ще через 10 я народила абсолютно здорову дитину.

    Ну і ви явно кладете в купу підтікання і відходження вод.

    Ну і далі мені цікаво. Підтікають води в 37 тижнів, то будете ходити щодня на ктг до початку пологів (в моєму варіанті можливо ще 5 тижнів)?
     
  19. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Orman я не писала про ходіння на ктг всі 5т щодня як у вашому випадку.
    Але я б точно проконсультувалась зі своїм лікарем, і вже б прийняла рішення з ним.

    Чи я б ходила на ктг щодня? Швидше за все ні. Раз на тиждень, швидше за все так.
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ні, просто дірка - не підвищує ризик інфікування.
    Вилиття значної частини навколоплідних вод на недоношеному терміні становить певні ризики. На доношеному саме собою підтікання - ні, АЛЕ
    якщо негативний тест на води допоможе заспокоїтись - я би робила.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 5