Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Змініть лікаря. Або почекайте і нікуди не ходіть. Нема примусових оглядів ніде. Прийдете вже як все заспокоїться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Мені нарешті позвонила лікарка з ЖК. Сказала щоб чоловік заніс ЗАС, бо в минулому (3 тиждні тому був білок), то й він поніс.

    Але далі схилаю що здам наступного тиждня в приватній лабораторії і піду на консультацію в приватну клініку. Якраз в ній приймає лікар до якого я хочу познайомитись і домовитись за пологи.

    Так як з Мечнікова незрозуміла ситуація з тими хворобами, шукаю лікаря з Батальної.

    А так малеча з кожним днем все більше двіжує) Навіть чоловік вже встиг відчути рухи.
    Потихеньку скуповую речі в пологовий і перший час. Одягу дуже не купую, надіюсь на бебі бокс що вчасно дадуть. Там вже багато чого є) Мені сподобались дивитись відео огляди бебі боксу на ютубі)

    В доньки наступного тиждня ДН, то вже вибираємо подарунок, круга дата 10 років.
    Шкода її, вона хотіла святкування.
     
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @WinterDog до речі, якщо є потреба, можна спокійно йти в поліклініку. Людей майже нема.Я сьогодні здавала аналізи, то всього було ну 5 вагітних від сили. За звичайних умов в черзі від 30 вагітних. При вході всім міряють температуру, всі в масках, прибиральниці активно миють в т.ч.дверні ручки.
     
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee лікарка сказала що приймати не буде. Спілкуватись тільки в телефонному режимі.

    Та чоловік казав що на алалізи здавати взагалі нікого не було.
     
  6. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А в мене неочікувано прийшов 36тиждень. Два тижні до готовності залишились і так хочеться щоб дітка в травні народилась :), хоча б першого травня. Мені список на пологи видали 30 березня, то я щось не чула за реформу... Подруга зараз має 37-38тижднів термін, то я чекаю на її пологи більше, ніж на свої :girl_crazy:. Вона приготувала з медикаментів набір для огляду та зажим для пуповини, а я ще вагаюсь чи варто ті 600-700 грн давати в аптеку по списку (взагалі список на тисячу, але я не збираюсь завчасно купляти стимулятори та ліки при кесаревому)... Народить - розпитаю що там і як :girl_crazy:.
    А якщо серйозно - то буває з`являється тривожна думка: при всій моїй обізнаності, досвіду, налаштувань, розумінні невідворотності подій - це все рівно треба буде ... народжувати. І боязно стає при цій думці. Яке б то не було свято, полегшення, радість - а буде переживання, а буде виснаженість, а буде рана і травма тіла, а настане знову цей період післяпологовий з невичерпними ночами, розкуйовдженим зовнішнім виглядом, лохіями... І дітка така маленька, тендітна... Що з нею робити?.. :connie_pull-pigtail А гв...:girl_blush2:
    Ок, в четвертий раз це пройду :girl_bye:
    По суті, накупила я всякого гігієнічного для догляду за собою та дитиною. Ще залишається купити бюстгальтери. Є потреба в сорочках... нормально би було купити 2-5 штук... Може, халат купити... тільки хотілось би перед покупкою помацати халат, щоб гарний був, ех.
    В останній місяць вагітності прийшло все: чесання, печія, сьогодні ревіла белугою :) - а після реготала, втомлююсь, ноги болять... А з позитивного - дуже хочеться їздити машиною. В попередні вагітності я навпаки уникала їхати за кермом, а ще й на швидкості більше 50км/год... А цього разу - балдію :). Тому іду і за хлібом, і до батьків, і за посилками, і на майданчик дітей везу (ми живемо в лісі і окрім нас там я ще нікого не спостерігала :)). От так і назбираються зайві кг :girl_crazy:.
    З планів, окрім збору сумок, - висадити розсаду винограду і чекати перейм. Сьогодні приїхав саджанець калини - посадила. З дитинства про калину в куточку двора мріяла :girl_in_dreams:
     
    • мімімі мімімі x 5
  7. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    А я починаю збори, через місяць чекає перший із переїздів. На нашій майбутній квартирі ремонт, сподіваюсь до пологів встигнемо закінчити. Почала пакувати речі, зимові, книжки (тільки 5 ящиків книжок малої) розгрібаю старі коробки.

    Печія частішає, але цієї вагітності ноги судомами не зводить, і зуби не псуються.

    Від початку вагітності доходжу до +2кг, трохи набір пришвидшився, але то і я сиджу в квартирі на карантині, дуже не гуляю.

    Тішусь що не прийшлось весняної куртки докупляти і влажу в стару.

    На роботі вже узгодила дату виходу в декрет. Збираю відгуки про лікарів з батальної, думаю до кого то йти.

    І я сподіваюсь що до липня медреформа вже нормально запрацює. Що не прийдеться купу всього з ліків купляти.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Julimom

    Julimom New Member

    Дівчата, хтось є вагітний з ревматоїдним артритом?
    Як проходила/проходить вагітність, що приймаєте?
    Беру зараз 4мг метилпреднізолону (Медрол/метипред), гінекологи кажуть, що то мала доза і нічого з дитинкою не буде. Ще й вовчаковий в наслідок цього.
    Є хтось тут з цією болячкою.? Заспокойте мене))
     
  9. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Моя вагітна проза - це дзвінки батьків чоловіка, які починаються і закінчуються фразою: "а коли ви розкажете решті родичів, бо на нас обіжатися будуть".. гррррррр!!! Мене не гребе, вибачте на слові,хто і що подумає, але дорога свекруха любить вгоджувати всім, ну крім мене ясна річ :) ;) ми розповіли батькам і рідним братам-сестрам. Але ж ні, то треба щоби навіть цьотка в найдальшім селі знала! То мої справи, моє життя і моя дитина і нема мені тут чого вказувати що і кому розповідати! При тому, що ця тема в нас по 3-4 рази на тиждень програється і мене то дратує. Фух, виговорилася аж легше стало :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Скажіть мені, що то все гормони. Цієї вагітності я перетворилася в справжню мегеру. Прискіпуюся, спалахую від кожної дрібниці, кричу на всіх, в кращому випадку ходжу як «чорна хмара» і дуюся. І так від першого дня вагітності. Часом легше, часом гірше. З початком карантину стало геть зле. Періодично п’ю валеріанку. Мабуть є сенс пропити її довше якимось курсом. Бо мене турбує, що мої негативні емоції і стан постійного стресу може позначитися на дитині, її емоційності і характері. Може хтось мені напише, що ні? Може в когось було, що вагітність була нервова-стресова-емоційна, а дитина народилася спокійна. Я чесно намагаюся працювати над своїм станом, але то таки сильніше за мене. Навіть не думала, що можу бути такою вразливою. За звичних умов я досить спокійна людина. А тут все не так від самого початку.
     
  11. Zhaana

    Zhaana Member

    Привіт, таке питання, це нормально що не можу спати і лежати на спині, стає важко дихати, таке відчуття що повітря не вистачає. Як на боку лежу то все ок. В когось було таке? 26 тижні вагітності
     
  12. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Я послухаю тихенько, що Вам напишуть, бо зі мною те саме - головою розумію, що треба бути спокійною, але спалахую моментально через дурниці. Ну і плаксивість - то окрема тема:я реву по причині і без...ніколи не була плакса, а зараз то гаплик повний...
     
  13. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee в мене попередня вагітність була стресова і пологи складні. Мені після вагітності перший рік з малою здавався осередком спокою і рівноваги))

    Цю вагітність я дуже легко дратуюсь. І гарчу періодично на всіх. Але порівняно з попередньою вагтністю я спокійніша, менше сльоз, і незважаючи на проблеми (загроза, операція) якось ніби легше йде.

    @Zhaana живіт росте, підтискає діафрагму і тому важко дихати. Мені десь зараз почало важко ставати коли на спині лежу. Вагітним рекомендують на лівому боці спати, кажуть так краще постачання кисню для дитини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В мене друга вагітність була стресова - дитина спокійна і в немовлячому віці (кількість ночей, коли ми, батьки, погано спали - можна перерахувати нп пальцях однієї руки), і зараз (5 років).
    Третя вагітність - то були зібрані всі найбільші стреси мого життя, аж не віриться, що стільки всього може за 9 місяців трапитися. Ворогу не побажаю такого часу. Дитина теж відносно спокійна, може трішки проблемніша, ніж друга, але легша, ніж перша.
     
    • мімімі мімімі x 1
  15. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Дитина може перетискати якусь там вену, можна навіть свідомість втратити від того, що нема постачання крові в голову. Я колись так чуть не відключилась на узд, тоді узд-ист пояснив, що таке часто буває. Тому краще лежати на боці
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Rapsodiya,

    В мене третя вагітність була такою, що десь з 4 місяця було дуже важко знайти зручне положення для сну. Печія, зуд по всьому тілу, нерви та крики (хоча в нормальному стані :) від мене крику не дочекаєшся). Нервова вагітність - а дитина, Слава Богу, весела та врівноважена. Я чула медичну думку, що сам момент, коли мама від нервової напруги аж затискається собі зсередини - ось це може нашкодити дитині при народженні чи в перші дні.

    А цієї вагітності я аж на 9 місяці відчула, що нерви накаляються (не до вибухів, та в голові злюсь), печія середньої інтенсивності, я часто дуже розсіяна та неуважна (стараюсь то собі прощати, бо інакше - нервуюсь :girl_crazy:) і на спині спати - до 9 місяця було доволі зручно, і взагалі сон був як у немовляти :). Хоча нерідко наслідком спання на спині (у ві сні коли так лежала) протягом всієї вагітності - на ранок тиск був 90/50, слабкість.
    В мене тиждень 37 - сумки ще не зібрані, заплановано ще два види робіт до пологів встигнути. Чи три, чи чотири... :girl_haha:
    Переживаю, бо хочеться народити в травні :)
    Дивні переживання :d25:
     
  17. Улік

    Улік Well-Known Member

    Всім привіт, в чистий четвер народилася наша доня. Точно в ПДП (вже другий раз!)) Ми вже вдома! Народжувала в перинатальному на Батальній, якщо когось щось цікавить - питайте!))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  18. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Улік вітаю! Багато молочка і спокійних ночей)
    Багато породіль зараз там?
    Як щодо реформи? Купляли щось з ліків? Чи давали вам безплатно?
    Персонал як? Як зараз там до налагодження ГВ чи допомагають?
     
  19. Улік

    Улік Well-Known Member

    Дуже дякую!!! Зараз на Батальній просто аншлаг. Кажуть через те, що в районах позакривали багато пологових і всіх везуть сюди. Палат бракує, породіль після пологів «підселяють» до родзалу по двоє, де ми чекали поки випишуться жінки і звільниться палата. Довго нікого не тримають - бо аншлаг. В той день що ми виписувалися, казали, що є 60 діток у пологовому.
    Дії реформи я не зауважила - на пологи набір медикаментів майже 600 грн. Плюс, що мене найбільше вразило: ви маєте мати свої одноразові рукавиці десь 6 пар, щоб неонантолог і медсестра коли приходять щодня могли оглянути дитину! Прийшла до акушерок зняти катетр з руки - прийдете пізніше, нема вати!))) одним словом - реформа. Персонал дуже ввічливий, окрім тітоньки в приймальному відділенні, яка була не задоволена чимось і фиркала постійно. Сподобалась її фраза: коли перейми почалися? Кажу в 22 (а я приїхала в 24). А вона: а ви не могли ще пізніше приїхати??? Але я не мала ні наміру ні настрою сваритися, тому просто не зважала).
    За ГВ не скажу, бо оскільки це третя дитина, то до мене навіть ніхто на тему гв не говорив, мабуть призюмували що досвід є. ))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  20. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Улік дуже дякую за відгук. В кого народжували?
     
  21. Улік

    Улік Well-Known Member

    Ковальчук І.Я.
     
    • Подобається Подобається x 2