Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    ЗАС часто виправляється дієтою і перездачою.

    Наступний тиждень буду з дому працювати і старшу ганяти щоб ДПА рішала.
    Ще хочу зїздити підписати декларацію з сімейним, бо досі не маю підписаної
     
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Вийшла вчора на узд, побачила малюка, 440 грам) двіжує. Шов внормі.
    Така на вулиці погода хороша була, трохи прогулялась там де людей не було.

    Мала ударними темпами рішає домашку, чоловік виводить її погуляти в парк подальше від людей.
    Добре що двоє з дому маємо змогу працювати, менше контактуємо з людьми.

    Якось так і проходять дні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А в мене період ненаситного поїдання їжі змінився знову на нормальне мінімальне харчування.
    Відчуваю трохи застудженим стан, спасаюсь гарячим питтям...
    А в саду роботи повно, тож є нагода з користю та на сонечку побути у дворі :). Правда, повільно я все роблю :). І вже торможу, як би не прикро то мені було. Пам’ятаю, як я раділа після останніх пологів, коли знову почала запам’ятовувати 10-16 значні коди-паролі-номери. А вже всьо, декретна відпустка для мозку прийшла :)
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дзвонила лікарка з ЖК на днях. ЗАС таки добрий. Наступного разу, сподіваюся, вже піду оформляти декрет. Аж здивувалася, що лікар так склала мені графік, щоб все зробити за одне перебування в поліклініці якомога швидше, попередила про маску, окуляри і рукавички. Будем бачити як воно буде на практиці.
    Дуже я розчарована ситуацією. Молюся щоб до червня карантин відмінили. Очевидно, що з моєю ситуацією бавитися в природні пологи ніхто тепер не буде. Серйозно думаю над домашніми пологами, але реакція чоловіка невтішна. А як пережити КР самій без післяопераційної підтримки когось з рідних - не уявляю. Тим більше, що наша фінансова ситуація погіршується...
    Трохи з чогось пораділа, трохи з чогось понила. Тай таке...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    А я поки борюся з жахливим присмаком їжі і запахом води: ніколи би не подумала, що вода з крану має запах)) і взагалі поки був токсикоз вся моя їжа:варені яйця, моцарела, хліб,яблука. І деколи гречка чи кус-кус.. останній тиждень правда в мене залітають і геть не корисні продукти типу солодощів, арахісової пасти і сосисок.
    І трохи нервую: перший візит до лікаря на 7.04 то буде від місячних 12 тиждень. Але щось мені підказує,що з італійською ситуацією карантин закінчиться не скоро і як тоді до лікаря попасти... Але не будемо згадувати наперед) до того часу ще треба прописатися в квартирі (нарешті!) І внести зміни в страхівку. Але поки все це на паузі))
    --- дописи об"єднано, 19 Березень 2020 ---
    Хочу вас підтримати. Китайці мали сильний карантин 8 тижнів. Тому може до червня все налагодиться. Будемо вся сподіватися на краще, бо без того ніяк. Рада, що у Вас покращилися аналізи :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А в Італії мус чітко в 12 тижнів стати на облік? Бо в нас рекомендовано, але можна хоч до 30 тижня розтягнути задоволення. Я наприклад ставала у 18 тижнів. Нічого не казали зовсім. Скринінгове узд в 12 тижнів робила сама. Прийшла з ним.
    --- дописи об"єднано, 20 Березень 2020 ---
    Не можу відписати на відгук, тому напишу тут. За Марич з Пустомит знаю, але сама пустомитівська лікарня не має дозволу на ВПКР наразі. І відповідно лікарка не має права братися за такі випадки, хоча вона би могла. Якщо реформа таки запрацює з квітня, то є шанси, що і в Пустомитах будуть братися за ВПКР.
     
  8. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Happy Fiancee надіюсь до червня ви зможете найти лікаря який буде готовий з вами пройти шлях ВПКР.

    Я маю список лікарів з якими думаю знайомитись, буду напевно в кінці квітня знайомитись. Бо на 38 тиждні мені треба буде шов знімати, і треба буде тримати вже з тиждня 28-30 тримати з пологовим контакт.

    Щось не знаю, мала б наступного тиждня здавати аналізи планово, і думаю чи то в приватній здати лабораторії, чи відкласти після карантину. Але чи закінчиться він 3 квітня.

    Крім того після результатів цих аналізів і огляду кардіолога (його я встигла зробити) мали з лікаркою вирішувати чи пити мені аспірин.
    І тепер хз чи то здати приватно і піти до приватного гінеколога на консультацію з цим питанням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Zhaana

    Zhaana Member

    Привіт, скажіть будь ласка, що робити коли шлунок сильно болить, 5 місяць вагітності, можливо якісь таблетки можна?
     
  10. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Zhaana просто так таблетки пити без визначення причини трохи не спішила б пити. Можливо краще до гастроетеролога?
    це може бути і печія і проблеми з жовчним.

    в мене зараз почалась печія, але переважно коли щось зїм занадто важке для шлунку. Поки дієта і їжа маленькими порціями спасає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Проконсультуйтесь з лікарем щодо ліків. Без консультації - хіба дієту пораджу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Як саме болить і коли : до їжі, після? Може Ви щось важке для шлунку з'їли? Мже спробуйте частіше, але менші порції + водичка мінеральна. І ще подумайте чи одяг Вам зручний - може десь перетискає? Я до того веду, що часом якійсь отакі маловажливі фактори можуть суттєво самопочуття покращити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А є така перспектива?
    І на рахунок реформи, я ще перед карантином читала повідомлення, що коштів нема - реформа провалюється.
    А ще хочеться на Пасху у Львів, та терміни вже будуть в мене фінальні, тому не ризикну...
    Дівчата, хтось плитку стелив під час вагітності? :girl_crazy: Ні, не власноруч. Чи був у вас такий ремонт? Пилу багато? В нас, дай Боже, намічається скоро плитка, і я хочу максимально довго побути вдома (поки стелять десь подалі, поки буде доступ до туалету та до виходу), а потім вже до батьків перебути закінчення робіт. Та щось я поняття не маю, як то буде... Чи може одразу налаштуватись на виїзд...
     
  14. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    В батьківській хаті стелили, досить багато пилу було тоді, коли плитку фігурно різали (то особливості дизайну в хаті). А коли стелили просто то досить стерпно було.
    Мене навесні чекає фарбування стіни - як виявилося на одній зі стін вилазить дрібна плісінь, ми її хімікатами знищили, але і фарбу облупили. Тому треба буде перефарбовувати, а нікуди переїхати поспати на два-три дні не вийде) ну хіба до свекрів, але я не знаю, чи не буде мені вдома з запахами фарби комфортніше))) будемо щось думати))
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Zhaana

    Zhaana Member

    --- дописи об"єднано, 22 Березень 2020 ---
    Дякую, вранці болить, переважно.
     
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @Zhaana, цілком можливо, що це напряму не пов’язано з вагітністю і пора звертатись до лікарів. І аналізувати своє харчування, режим дня і вносити корективи :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Zhaana

    Zhaana Member

    В кого під час вагітності були проблеми із зубами? Бо в мене страшне, як зуби летять, і лікувати не має де, бо стоматології всі на карантині, вже 2 зуб
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Zhaana в мене так було за першої вагітності
    Ургентно стоматологи приймають

    Цієї вагітності приймаю профілактичну дозу вітаміну Д для кращого засвоєння кальцію. Поки ніби тримаються зуби
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Хто немудрий? Я немудра! Перенервувалася з роботою сильно, в результаті живіт схопив сильно внизу, ледве на ногах встояла, а ввечері ще мала побачення "з білим другом"(( а тепер думаю, і то треба було нкрвуватися? То було треба.. зла сама на себе!
     
  20. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Rapsodiya нерви вони такі. Чайок з мяти, меліси. Можна магне Б6.

    Я взагалі цієї вагітності якась нетерпима стала. Дуже легко запалююсь, і дуже легко нервуюсь.
     
  21. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Я лягла під ковдру і сказала чоловіку, що нині посуд миє він, бо я нєрвна.. але треба якось ті нерви контролювати, бо то не діло..я через таку дурницю знервувалася, що аж дико..