Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Все пройдено)))
    По 8-10 км вдень стабільно ходжу.
    Чоловік під боком.
    Сходи в хаті теж, верх вниз по 100500 раз.
    Чекаємо, домовляємось вже усі зі своїм хлопчиком))
    До лікаря навіть не йду і не дзвоню, бо ще минулого тижня шось заїкався про патологію.
    Режим ждуна продовжується))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    такамон, по терміну Ви ще геть не серйозний ждун :)
    все буде добре
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  4. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дівчата, а слизова пробка як виглядає?
    В мене щось виходить, але без крові чи прожилок, перше рідкий слиз, а тепер густуватий білий ( сорі за подробиці)
    Такого не було ніколи.
    Ні в першу вагітність, ні виділень тепер.
    Може бути такий початок відходження?
    --- дописи об"єднано, 12 Листопад 2019 ---
    Я знаю, але оте очікування, то шось. і питання навколо, чи ще довго.
    Готова вбити))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Я з " може то вже починаються пологи" проходила від 36 до 41 тижня. Були ниючі болі, чистився кишечник, відходила пробка (густий слиз), ітренувальні, навіть регурярні були, але припинились за 2 години. якоісь ночі на суботу я думала що вже нарешті почалося, бо були ці перейми досить регулярні, але скінчилось. народила через три дні, у вівторок, 41 тиждень і 1 день, досить несподівано - відійшли води і за три години - синочок:)
     
    • мімімі мімімі x 4
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    може
    Але і з корком можна тиждень проходити.
    Тому то все відносно :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Всьо, настав етап, коли я мінімізовую вживання м'ясного :). Все звично, тільки цього разу м'яса хочеться особливо сильно. Наступним етапом, якщо не помиляюсь - буде печія і відповідно мінімізація вживання виробів з борошна. Ех, вагітність. Я вже десь підпливаю до екватора :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 2
  8. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Привіт. Бачу тут не багато вагітних зараз. Але раз етап примирення я вже пройшла, напевно треба приступати до наступного етапу - сказати, що ми в очікуванні другої дитини. Думаю, спочатку написати тут, може заодно порадите як то сказати на роботі...
     
    • мімімі мімімі x 11
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Напишу жартома, але випадок реальний :girl_smile: моя подруга своїй начальниці на роботі повідомила так: «Мар’яна Іванівна, тут така фі...ня - я вагітна».:girl_haha:
    Вітаю!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я не знаю, які у Вас відносини на роботі, але є декілька варіантів:
    - окремо поговорити з керівником, попередити, щоб Ваші обов'язки були делеговані на інших колег з весни-літа.
    - дочекатись візуалізації вагітного живота :) і на запитання колег (керівника) чи Ви вагітна - сказати "так".
    - принести щось до чаю і радісно під час перерви сповістити новину :)
    - весною принести з ЖК довідку про вихід в декрет без зайвих коментарів :girl_crazy:

    Вітаю!)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Останній варіант прикольний. А на питання чого я так поправляюся, можна казати: їм багато )))
    А коли так пасувало би сказати керівнику? З першою вагітністю сказала з першого тижня як сама дізналася, бо лягала в лікарню. А тут така ситуація, що мій керівник за 2 місяці піде на підвищення і у відділі будуть зміни. Тому я трохи в ступорі. Два місяці я точно не протримаюся, бо вже за місяць буде помітно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Я на роботі керівництву вже сказала. Хоча маю тільки 6 тиждень. Колегам не буду казати поки не стане помітно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Вам так здається, що помітно, якщо керівник чоловік - то зовсім непомітно. У мене під час третьоі вагітності за тиждень-два перед родами з великим животом два чоловіки нічого не помітили, а мій керівник першу вагітність помітив десь за місяць до декрету після того, як це при ньому запитала тітонька з податковоі, яка нас тоді перевіряла
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Жінка в мене керівник ) І дуже спостережлива.
     
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Я вас прекрасно розумію. Але скажу таке: якщо вам вже зараз потрібні якісь особливі умови, наприклад, не відправляти вас у відрядження, то сказати про це прямо. А загалом я притримуюся того, щоб сказати після 12 тижня, після першого УЗД.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ні, особливі умови мені не потрібні. Навіть навпаки: не хочу, щоб на мене зараз махнули рукою (що з неї вже візьмеш). І в принципі найважчий фізичний період (токсикоз, печія і тошнота) вже позаду.
     
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Ну тоді маєте повне право говорити тоді, коли собі схочете) А який у вас термін?
    У нас взагалі дурна традиція: керівник на весь колектив оголошує, що в його відділі вагітна (звичайно ж з її згоди)))
     
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Капець традиція...
    Майже 12 тижнів. Якраз на вихідних піду на узд.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я сказала десь певно після 12 тижнів. То був вересень-жовтень , кажу шефові : «до речі, я ше десь тільки до лютого буду працювати», ну він ясно перепитав чого, то я і відповіла що « потім мені в декрет».
    А через три роки виходити треба було в середині квітня, але я вже була вагітна і на початку червня би знов пішла в декрет. То я шефа повідомила в лютому, що виходити на 1,5 міс навіть не збираюся.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Можна помовчати та поридати :girl_crazy:. В наступний раз буде не зручно Вас питати про вагу та габарити
     
    • Смішно Смішно x 2
  21. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я ще знаю історії про вагітних керівників :).
    Наприклад, мій батько колись говорить по телефону з однією директоркою страхової компанії, щось там домовляються по співпраці, активне спілкування майже годину, а потім вона йому говорить: "Вибачте, я Вам пізніше передзвоню, бо мене вже в родовий зал переводять і акушерка забирає телефон" :girl_crazy:
    А одна моя викладачка попередила курс, коли живіт тільки помітним ставав, що екзамени весною вона скоріш за все приймати не буде з очевидних причин :). Та й все.
    О, а коли я була вдруге вагітна, десь перший триместр, то ще працювала, частіше віддалено. І треба було знайти заміну одній працівниці з певних неприємних причин. Приходили дівчата на стажування, я перевіряла, навчала. А ця працівниця одного дня почала трохи скандалити, що її виживають з колективу, бо типу в мене блат і я хочу повернутися в повну офісну роботу. Ну я і сказала, що повертатись не збираюсь, бо вагітна, а їй слід було ретельніше свої обов'язки виконувати.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1