Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я і манікюр не планую сама осилювати. Колись ще любила собі чистку робити, а тепер геть чисто розлінилася:)

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • мімімі мімімі x 1
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ото я розумію жіноча група підтримки :girl_curtsey: - поїдь відпочинь, пофарбуйся , не те, що деякі на дивані сидящіє - дивись сама, як хочеш то я вас завезу :girl_in_dreams: (чи то скласти торбу для пб і їхати з нею? якось мені буде спокійніше. Там в разі чого зі Шкла в Новояворівськ близько)
    до речі, про фарбування - я то не вивчала, але чогось в голові сидить якась така думка, що фарбуватися вагітним то шкідливо (чи то древні "записи" радянських поглядів?).

    а ше мене нині трохи дістали мої (бо піпсували мені мої денні плани), так шо на вечір, аби всім не стало ше гірше, я забралася в басейн. Досить інтенсивно відплавала десь з пів години, а потім як мені почало пальці крутити на одній нозі, то я з переляку вискочила з води в зовсім непридатному для того місці, навіть сама не знаю як я вибралася там. Але плавала я в куті самої дальньої доріжки, і боялася, що як прихопить ше і ногу, то буде зовсім зле. До речі, не знаю що робити, коли корчить пальці на нозі. Бо коли під коліном, то випрямляю ногу, масую той м'яз, а пальці загинаю "проти руху", а от шо робити , коли та біда з самими пальцями?
    А взагалі в першу В корчі не турбували, цього разу було пару раз. Але є таке відчуття, що коли починаю трохи крутитися, потягатися, то нога якось напружується і я вже відчуваю, що от-от вхопить і тоді стараюся якось так різко розслабитися. А от нині вранці не встигла, то таки звело ногу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  4. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я
    Я читала, що більш-менш нормальна фарба, якщо немає алергії, через шкіру за один чи два рази аж так не проникне, шкідливе власне вдихання випарів, тому саме на цей аспект треба звернути увагу і проводити процедуру в добре вентильованому приміщенні (включити по можливості вентилятор в ванній і відкрити в хаті вікна), а тих пів години дії фарби при теплій погоді взагалі побути на балконі ( сусідів і перехожих полякати ггг).
    Це якщо не в перукарні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Хммм, а серед передвісників підвищеної сльозливості часом немає? :girl_smile: Ото вже другий день мене щось криє - малого із бабусею на море проводжала - плачу, чоловік щось недостатньо лагідно сказав - плачу, фільм дивилась - і знову плачу :girl_impossible:. Всю вагітність аж такого не було, а то щось розкисла. А ще в душі милася і при натискання на грудь перше молочко появилося. Тішилася, як вперше :girl_crazy:
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  6. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Краще безаміачною фарбою.Тоді совість буде чиста:girl_yes2:
    Тягнути пальці на себе-досі таким способом рятуюся
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А я минулого року репетувала, як ненормальна, сумки непоскладані, а я нині буду родити. Чоловік питаєсі - Що вже схватки ? , а я реву - Нє, молоко потекло , то нині точно буду родити.... :girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2:Родила аж за три тижні десь .
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ой, а я от учора весілля ще відгуляла (без польок само собою :girl_smile:) і вже тепер спокійна, як удав. Бо всі справи важливі вирішені й тепер можна лиш пологів чекати. І зараз затишшя малюк влаштував, то відчуваю, що будемо до 40 тижня ходити)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    О, у мене була вся палітра емоцій, штормом за 5 хвилин :)
    То ще може втома накатується і вихід через сльози.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Зранку народилась доня, буду мати як то напишу більше
     
    • Зе бест! Зе бест! x 18
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 3
  11. Shamna

    Shamna Мамуся

    35 тижнів позаду, аж не віриться, що час так швидко пролетів.
    Зі старого: в мене поки нічого не готово, погода для прання не підходяща, сумки не складаються, місце в комоді не робиться.
    З плюсів: з пологовим визначилася остаточно, з лікарем планую зв’язатися на наступному тижні, після того як зроблю свіже УЗД, манікюр свіжий готовий :d23:, підстриглася і пофарбувалася:girl_dance:
    Безсоння тепер мій друг, сплю якимись проміжками 30 хв сну 1год 30 хв дивлюся в стелю, нормально засинаю після 6 ранку, коли в хаті починається двіж.
    Не знаю чи можна віднести до передвісників, але почав хапати сідничний нерв і то так потужно. Можу йти,а потім раз і не зрушу з місця. З першою В також під кінець хапав, але ще болючіше.
    Знайшла свій порятунок від печії - крейда запита Боржомі:good:і + не їсти після 20.00. Поки допомагає.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    А мені не віриться, що вже 38 тижнів :girl_smile:. Наче ще недавно переживала, щоб щасливо перший триместр пережити, потім другий, а тут вже й фінішна пряма вимальовується) Втоми від вагітності наразі нема, здається зараз, що то не останні тижні, а десь ще середина, тобто ще би ходила і ходила із пузом).
    Ляля вже має десь 3 кілограмчики (вчора на УЗД була, то Прокопчук 3100 поки напрогнозувала), доношена дитинка, яка ввечері дуже любить побушувати. Справи ніби всі основні пороблені, лиш ще треба книгу по пологах дочитати, протоколи в голові освіжити і план пологів ще раз перевірити і, можливо, підкоректувати, коли буде прийняте рішення про ПП чи КР. З відчуттів - деколи по годинці безсоння турбує, живіт злегка твердне, щось десь підниє, але загалом тихо. І мені якось зараз спокійно. Хотіла б цей спокій і позитивне налаштування зберегти до кінця вагітності і під час народження малюка.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  13. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    І мені не віриться, що вже пішов 39ий... А ще недавно був грудень і я кренделями повідомляла чоловікові, що знову їстиму за двох:)
    Манікюр зробила, на педикюр ніяк не виходить знайти вільний запис, комод приїхав і вже наповнився мімішними одежинками. Щоб не сидіти просто так все знаходжу собі нові "неперебрані, непротерті" шуфляди/полички/шафки. І списки, хоч і викреслюються, але постійно дописуються. До лікарки дзвонила, але ще так і не потрапила на "знайомство", узд ще як на 30 тижні робила, то ніц нового про малюка не знаю, крім того що він дуже активно випробовує на міцність мою шкіру:)
    Але відчуття легкості вже давно немає, на жаль. Ходити важко, "там" все дико болить, що годі одягнутися чи з ліжка злізти, чи крок ступити. Вчора добряче намотала км по районі з возиком з малим і ледве дійшла додому, довго відходила і не могла довший час просто з спальні в кухню пройтися. Як розходжуся, то ще півбіди, а після лежання/ночі годі встати, аж очі від болю закочую. То нормально? В когось так було? Бо з старшим нічого подібного не пам'ятаю. Теж частенько ниє живіт, поки в туалет не сходжу, зазвичай чомусь пізно ввечері. А сьогодні взагалі весь вечір тошнить, голова варена, якась, як в тумані. Пульс був 85.
    Але тим не менше, нема відчуття, що то вже скоро. Прийдеться ще трохи почекати, думаю. А чоловік чомусь тільки і підривається на дзвінки чи вставання в туалет пізно вночі. Все думає, що я до кінця тижня народжу.
    З смішного і неочікуваного запам'яталася мені вчорашня розмова сина з жінкою в аптеці. Питала вона його чи знає, кого чекає - братика чи сестричку. Каже: "Братика". Потім питає чи знає, як буде звати братика. Відповів чітко. Питає, а як його звати. Теж чітко відповів. А потім мене запитала: "і що правду каже?" Так що вже точно мусимо назвати малечу так, як розказали старшому
    Сплю прекрасно, всю ніч, лише бік затерпає під ранок, печія дууже рідко і хіба як щось сильно переїм такого. Ото поки писала, чоловік приніс морозиво "для вагітних", як він називає, бо з соленою карамелю:)
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2018
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    чим фарбувалися? (якою фарбою)

    Я в понеділок зганяла на педікюр, манікюр з минулого понеділка ще не дуже зарослий. А от з фарбуванням щось важко наважитися поки що.

    Вчора боліла спина, і вночі боліла і на ранок не конче попустило. Але нині ввечері сходила в басейн і ніби легше стало, не знаю на скільки того вистачить. Щоправда плаваю хвилин 25-30 і починає корч хапати пальці на ногах, грію їх в дУші, а потім вже страшнувато знову в воду лізти, то йду геть.
    Вчора нарешті склала собі кульочок в род.зал. Так шо в разі чого - "стартовий пакет" в мене є і мені від того таки спокійніше, хоч на потім в палату ше є шо складати, та я ще толком не бралася.
    От і в мене останнім часом все частіше появляється оце відчуття:
    хіба що спина. І я так все подумую коли ж би то помити те страшне вікно в кухні, і хоч би зо дві центральні великі рами на зашкленому балконі.

    На узд наразі не відправляли (останнє робила в повних 29т) і я так думаю чи то самій піти чи шо, бо дуже хочу знати що там з тим моїм кровоплином, чи він вже налагодився, бо аспірин таки пора завершувати.
    А от з лікарем на пологи досі туго, аж самій не віриться, що я на цьому терміні так і не визначилася. Вже була налаштувалася на одну лікарку, аж тут мені кажуть нині, що вона має бути у відпустці в мої дати пдп. Треба певно завтра задзвонити і самій це точно почути і думати далі :girl_in_dreams: Єдине що вирішила нарешті не надіятися на Мечникова, бо шось забагато розмов з датою відкриття, то вже точно шось там буде не теє.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    За аспірин неодмінно зараз уточніть, бо його в 36 тижнів відміняють, щоб перед пологами надто кров не розріджувати. Я от вже 2 тижні як не п'ю.
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2018 ---
    Ггг, ото тільки вимовила, як чоловік ввечері мені припер ванну огірків та ще й слив пару кілограмів. Отже, поки закрутки та варення не зроблю нема права їхати народжувати :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 2
  16. Shamna

    Shamna Мамуся

    Робила звичайне мелірування , тільки не під саме коріння.
    І я також, а то все відтягувала, думала, що по відкритті піду на зустріч з лікарем. Але розумію, що поки відкриють в мене є всі шанси вже народити.
     
  17. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Мені щось дихати тяжко стає. Легше ходити, ніж сидіти (а з 1ою вагітністю було навпаки ніби). Спека не в радість. Але загалом таке враження, що я якась легша-швидша-вправніша, ніж коли Дмитрика носила. Чи то все ще буде :)

    З понеділка купа планів: оформлення лікарняного, доздати аналізи всякі, познайомитися з лікарем, хімчистка килимів, дивану, все попрати-попрасувати для маляти, в тому числі візок, докупити певно якісь пледики-конвертики (пдп у вересні, а щось треба до переходу на зимовий комбінезон) зібратися в пологовий, може трохи суттєвіше прибирання влаштувати, а ще робота :)

    Питання щодо слінгу маю. З Дмитром мені якось не склалося - аж в май-слінгу почали носитися. Думаю, що перші невдачі зі слінгом зумовлені власне недолугістю того слінгу з кільцями і моїми кривими руками. Який то має бути алгоритм дій зараз? Коли підбирати слінг: до народження чи вже по поверненню з пологового? До кого можна звернутися за порадою?

    Sent from my FS8010 using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Я тут коротко розповім про пологи бо часу на нормальну розповідь нема. Вагітність нормальна, але мала сильну віруску, то тепер в дитини є крововиливи на лиці. Кажуть що зійдуть, але як хворієте то шукайте толкового лікаря.
    Пологи треті. Я з лікарем до кінця не домовилась, але мала контакти Середи. Планувала приїхати і подивитися хто чергує і тоді вирішити.

    В 41 тиждень і трошки проснулась після 6 від дискомфорту. Почула перейми, пішла в душ, доскладала дещо. В 7 почала міряти перейми, бо дуже часті були. Зразу кожні 4-7 хвилин по 40 секунд, терпимі. Але наростали швидко. Я вирішила їхати. В машині відчувала кожен камінець. Приїхали на Батальній біля 9. В приймальному оформляли, спитали чи з кимось домовлялася. Так вийшло, що Середа була на місці, то питань не було. Сказали зразу передягатися і йти в родзал. Перейми вже були дуже часті і сильні. До 10 за 2 потуги я народила. Корок не відходив, води відійшли самі на першій потузі. Мені навіть метелика не поставили. Тут пішло найгірше - огляд, зашивання ітд. Все було так швидко що я і не зрозуміла що робилося. Але так думаю, що щось чистили. Мала народилася синя і прочищали її від вод, але швидко відійшла і поклали на мене. Залишили нас в родзалі надовго, бо в палатах не було місця. Всі привітні. Акушерка дуже сподобалась. Про Середу не знаю що сказати, бо було дуже швидко, про зайві маніпуляції і стимуляції не йшлося. Але загалом сподобалася. Після пологів я відійшла швидко, але через шви не можу сидіти, ходити і болить. Мала має жовтушку. Тут на 3 день виписують якщо все ок

    Морі за помилки, пишу з телефону з малою
     
    • Подобається Подобається x 15
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    так от і я таке памятаю, що спочатку казали (і Грабоус мені таке казав на узд). А потім в 36 т я задзвонила до лікарки, вона мені сказала щоб я до 38 приймала. Але мені шось страшно так довго приймати і почала через день останній тиждень.
    я з малою мала позичений лляний, то він був мені жорсткуватий і я мало ним користувалася. А потім вже аж ерго купили. А цього разу я трохи пильнувала слінгобарахолку в фб, і вже купила собі слінг , взяла 100% котон по складу. Я колись з малою кликала собі додому Наталю Орел , щоб навчитися краще мотатися і може якісь нюанси не пропустити, хоч і дивилася відео про намотки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    від віруса??? чи від чогось чим лікували?
    Може, то від стрімких пологів? 2 потуги - таки швиденько.
    тримайтесь, той перший тиждень то найгірше при швах-розривах. Далі з кожним днем легше буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  21. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Мені з власного досвіду видалось, що у нас люблять якось так мам підгрузити - "а, хворіла під час вагітності - ну то від того". Що би то не було, і при тому, що потенційно є багато факторів, що це могли спричинити, і ніхто не знає, що саме. А мами потім себе доїдають, що от, якось не так захищалися, не так лікувалися.
    В мене неприємний осад залишився, з обома дітьми почула таке в пб.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1