Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Так, 4 липня о 4 год. 40 хв народилась моя друга доня. Всі подробиці згодом у відповідній темі.
    Завтра йдемо у поліклініку писати заяву.
    Thebestnata, єдине можу додати, що чекання пологів мене дуже виснажило. І морально і фізично. Я навіть думала, що Ви мене випередите. Народжувати було нелегко (порівнюючи з першим разом)...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  3. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member


    А в жк знали про Ваші наміри народжувати вдома?
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Математика, вітаю і чекаю розповідь!

    Я до Вася філософським питанням: чому під час вагітності є стільки речей, які ускладнюють життя? (Відповідь "а що вам важко постраждати заради дитини" не приймається)
    Суглоби, які клинить, важко дихати-лежати-сидіти, нудота, печія, набряки. І це я не говорю про ускладнення! Навіщо мама має страждати, очікуючи малюка? І так не легко психологічно (особливо якщо старші діти є)
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Для того, щоб потім отримати винагороду у беззубій посмішці, у тому погляді, коли ти розумієш, що для цієї маленької людинки ти цілий всесвіт. Тут можна багато писати, думаю, що суть Ви вхопили). Колись мені глибоко запала думка про те, що для того, щоб отримати щось дійсно хороше, треба прикласти не малі зусилля. Тут якраз той випадок. Бо те, що легко дається, дуже часто зовсім не цінується.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Хочеться, якщо не поплакати, то понити точно:sad:
    Знову сьогодні з самого ранку дзвонили з ЖК.На мою відповідь, що я ще не в лікарні, і з понеділка ляжу, почула "ой, ой, та як ж це. Як ж це вас не поклали, то вже ж 41 тиждень!" Я сказала, що рухи добре чую, себе теж добре почуваю. Заявила лікарка з жк, що те, що я себе добре почуваю не означає, що і дитинка себе добре почуває!:girl_devil: Я сказала, що слухаю навіть серцебиття через стетоскоп від тонометра. Заперечила вона , що такого не може бути, що то я або своє серце чую, або артерію, щоб якщо маю як, то рахувати удари за хвилину, бо якщо менше 100, то точно моя артерія, бо то просто нереально почути! ну лягла послухала, точно більше ніж 130, бо не встигаю аж рахувати:) Та й чую тільки в одному місці в низу живота зліва, і чоловік вухом чує, значить таки серце:)
    І так вже мене те чекання виснажує, вже сил немає ні шось робити, ні десь ходити. Та й лежати важко, сидіти важко:girl_cray:
    І причин народжувати покищо нема, ну тобто причина є - термін підійшов:) Але ні живіт ще не опустився, ні перейм навіть тренувальних нема. Ну відходить вже 3-й день пробка по-трохи, але ж то від огляду. І періоду "гніздування" в мене не було:)
    Ну хоча б вже три ночі сплю нормально (прокидання, щоб сходити в туалет не рахую). Бо перед тим надзвичайно сильно товклася дитинка, зараз вже менше. Ну рухи чую і протягом дня, і ввечері, чи вночі, але вже не так шалені.
    Дівчата, @Aylin , @Зорянівонька , ви ще серед вагітних?:) Як себе почуваєте?)
     
    • мімімі мімімі x 2
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    вона або має на меті вас залякати, або АБСОЛЮТНО не компетентна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Та та та. А в лікарів з жк просто дар, бо вони через трубку слухають і чують
    --- дописи об"єднано, 6 Липень 2018 ---
    В мене першого разу не було тренувальних, обидва рази не відходила пробка, не опускався живіт і не було гніздування :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Тв-та, це славнозвісне фінальне "Я завжди буду вагітна" :)
    Ви взагалі молодець - серцебиття перевіряєте). Ви маєте право не відповідати лікарці з жк. Навіть на смс не зазирайте, щоб не відчувати тиску того морального. Тримайте контакт з пологовим лікарем при потребі. Тримайте контакт з собою і діткою.
    Ви гарна мама, дочекайтесь доню :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Щось не так всеодно. Особливо якщо вагітність не планована, то з усіма цими фізичними ускладненнями можна в таку депресію залетіти.
    Воно і так не легко: набір ваги і пологи неминучі, обмеження себе в деяких речах. Мені щось занадто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    @Thebestnata ще вагітна:girl_crazy:, була сьогодні в лікаря, хоче мене у вівторок в патологію положити, ну бо треті роди, можу не доїхати або взагалі вдома народжу. А я так надіюсь, що в неділю чи понеділок народжу.

    Живіт мені вже таки добре заважає, сидіти тяжко, коли лежу то малявка товчеться так ніби пробиває собі дорогу на вихід, згинатися тяжко. Сплю я добре, навіть в туалет не встаю, а от прокидаюсь в 5 ранку і заснути вже не можу.
    Тренувальні кожного дня, відкриття вже 2 тиждень 2 см, а шийка таки не готова.:girl_sad:
    Їм дуже багато цукерок:girl_dance:, я за всю вагітність так їх не їла як за ці два тижні.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  12. Siania

    Siania Love Life

    Можливо, щоб не мати багато дітей? В мене була тяжка вагітність, більше не хочу. Звісно, можу ще змінити свою думку...та все ж.
    Уявіть, якби вагітність, пологи, перші роки дитини були легкими, нас було б значно більше на планеті))
     
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а куди саме? ) бо я з понеділка маю на Джамбула бути)
    ой, а мені все одно, лиш би родити) наступної п'ятниці взагалі 13 число, може моя доця чекає якогось такого дня:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  14. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Теж туди, до Улашина, можливо побачимось:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    я до Рібун, але там навряд чи кожен лікар має тільки свої палати)) такшо можемо і сусідками бути))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  16. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я прекрасно розумію це нестерпне очікування. Мої перші пологи самі розпочалися у 42,5. За цей час вже всі знайомі-родичі перезвонили, 1 раз із жк, а я просто чекала, рахували удари, молилася багато. Дуже хотіла природного початку. Ну, але морально витримати таку напругу нелегко. Чоловік взяв відпустку, оскільки мав бути зі мною на пологах, то вже і та відпустка закінчилась. І сміх, і гріх)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Звучить реалістично. Бо я від ще однієї дитини нк відмовляюсь, але від вагітності - відмовляюсь.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    випробування - чи по силі дар
    єдине, чим для себе то пояснюю.
    Кажуть, що "народиш - і все забудеться", але я той стан дуже добре пам'ятаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Я опинилась в 1 палаті зі знайомою, моя дитина була молодша аж на півдоби від її хлопчика. Це зовсім інший рівень перебування, і моральна підтримка.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  20. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Головне не в коридорі лежати, бо Мечникова закривають в неділю і тепер не знати чого чекати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Та й ще боюся, щоб не пришвидшували перебування стимуляцією, через те, що нових пацієнтів треба класти, і відповідно звільнити місця.
    Ну в такому випадку або додому буду проситися, або на Батальну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1