Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    То може тому, що друга вагітність якась усвідомленіша. Принаймні в мене так було
    В мене не було :) лікар той самий, акушерка інша
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    До речі, мені воно теж таке... не дуже. Але терпимо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    А з якого тижня можна пити листя малини і скільки в день? Де його купуєте?
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені здається, зараз не проблема купити і попросити в будь-кого, хто має город. Якраз обрізають молоду малину,то в кожному разі їх викидають.
    Запитайте у фейсбучних френдів якихось чи знайомих... На базарі у травників може бути сушене.
    Пити радять з 37 тижнів, я всі рази пила з 36. А зараз от трохи забулась ,і от вже почала тільки щойно.

    Вчора на ніч випила, нині вранці перед церквою і вже в обід. І коли випила в обід, то стало мені погано. Тиск скакав - не сильно, але за 5 хв мінявся від 105 до 89 кілька разів, все крутилось, я недобре бачила і не могла зв'язати два слова. Потім затерпла рука, обличчя, язик, але швидко відпустило. Зараз голова поболює, піднуджує, але все стерпно.

    Вже дві ночі тренувальні мінімальні, дають поспати спокійно. Ляля дуже рухається на вечір, я так розумію, що розминається трохи. УЗДист казав, що вона довгонога. І що хоч апарат і рахує її як "крупну", але вона скорше довга. І мені теж вона відчувається якоюсь довшенькою. Той живіт постійно по діагоналі розтягується :)

    ми вчора про страхи говорили тут, і я розповім, якими ті страхи насправді бувають дурними. От не могла я заснути, думала дурню, і вирішила думати абсолютно все - щоб знайти те, що мене непокоїть насправді. Виявилось, що я почуваюсь дискомфортно, бо у мене нема нічнушок. Халат є, нічнушок нема. Питаю себе: а нащо мені нічнушки? Виявляється, я на підсвідомому рівні переживаю не лише за ті речі, які склала для пологів, а і за ті, що склала на випадок ПБ і швидкої. І тоді вже я розізлилась на себе: "То ти, горохове чудо, в ситуації якщо знадобиться допомога, боїшся головним чином не мати нормальної нічнушки???" Насварила себе і поклала спати.

    По нічнушки на пологи вчора сходила на базар і майже одразу звернула звідти на секонд. Базарні мені не подобаються, і на мій зріст у них переважно 48 розмір. З того всього купила собі одну чоловічу майку довгу - "на худенького високого хлопця", а на хенді знайшла у відділі нічнушок... практично нову сукню Nike. З вирізом, коротку. Аж шкода трохи її, але може не знищу.
    Так і пішла додому з тою сукнею, тою майкою і спокоєм в душі :)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  6. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    В мене також такі заскоки час від часу бувають хоч до пологів ще далеко, чоловік сміється і каже ГОРМОНИ
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А мені сьогодні приснилося, що була чомусь сама вдома, було темно (ніч можливо) і дуже швидко все почалося, відійшли води і поки подзвонила чоловікові і він їхав, відчула, що вже прорізається голівка, одну потугу перечекала і на другій зловила лялю:) І перше, що сказала чоловікові, як приїхав, було "як би знала, що будуть домашні пологи, підготувала б папери" (то я Вас тут, дівчата, перечиталася мабуть) :)
    А загалом настрій сьогодні кепський. Реву з самого ранку. Ми на вихідні в батьків моїх, то малий спав з бабцею, бавиться весь час з нею, їхати ніде не хоче, навіть за самокатом, каже, що мами йому не потрібно вже, він залишиться в бабці.. А мені так прикро, словами не передати. Така погода класна, я обожнюю отак сідати в машину і десь їхати, а що чоловік, що малий тепер такі важкі на підйом. Нічого їм не треба і нікуди не хочуть. А я хочу в Ужгород, хочу на фотосесію квіткову. Вже яблуні відцвітуть скоро... І оці "коники" малого сприяють моїй загальній ліні. І ніби валятися в саду на сонечку і милуватися квітучим садом і літаючим цвітом то супер. А мені все не то... Пожалілася)
     
    • мімімі мімімі x 1
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в мене цього разу було схоже на спазм судин.


    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2018 ---
    в мене більшість знайомих, хто має другу або третю дитинку, переживають за стрімкі пологи.
    А я - взагалі ні. В моєму уявленні пологи - це або просто довго, або дуже довго. "Просто довго" мене б цілком влаштувало, якщо що :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Мене завжди дивував страх стрімких пологів. В більшості це не страх стрімких пологів самих по собі, а страх "не встигнути в ПБ", а це зовсім не те ж саме.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Я теж щось таке хотіла оптимістичне, але нічого не подобалось. Тому купила собі таку гавайську веселу довгу блузу з ґудзиками до пупка))). Але найцікавіше, що на пологи я її не вдягла, бо впала вона мені в душі у воду. Тому вбрала запасний варіант), майже вечірню сукню, з дуже глибоким декольте). А потім в родзалі виявилось, що у мене є одноразова). В якомусь там наборі була. А моя гавайська весела тішить доню і чоловіка зараз дома))).
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    У мене серед інших страхів, що стосується пологів, страх передчасних означав, що народжу в непідходящому для пологів місці. Навіть якщо домашні не планувались, знаючи деякі розповіді - я би вже б нікуди не ділась, знайшла би місце та необхідні речі для пологів вдома.
    А от народити в підїзді, в машині, в коридорі, в магазині - ось це страх :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я правда ніколи не чула про настільки стрімкі пологи.
    В машині народжують, коли так бояться вдома, що їдуть в ПБ, хоча видно що можна і не встигнути.

    Про під'їзди і магазини ніколи не чула. Стрімкі - це дві години, а не 20хв.

    @cjomcjomka Про "речі в ПБ, якщо раптом". Я два рази в ПБ не збиралась, але попала. І от тієї чарівної моєї сумки, яка готувалась зовсім не за списком з пологового, а з моєї голови - прекрасно вистачало. Мене і ті кілометрові списки з теми дивують. Бо в мене завжди все у малеееенньку валізку поміщалось. В ПБ навіть менше ніж вдома треба наприклад одноразових пеленок.

    Єдине що всіх дивувало, що я без своєї постелі. Але я б її не брала і так. Не бачу сенсу. Стелити свою, чисту. Всі живі.
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2018 ---
    П.с. 30 квітня повня - Pink Moon
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2018 ---
    В мене є на подвір'ї під хатою. Хочете, можете приїхати нарвати собі.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    У страха глаза велики :girl_crazy:
    Ми ж говоримо про емоцію, а не про фактичну подію :)
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    мені вже, якщо чесно, геть все одно, що це. Аби минуло.

    так, я просто речі для лялі і мінімальні свої тримаю на одній полиці. Минулого разу отак все згорнули - і поїхали. Але є речі, яких я в звичному житті просто не юзаю. А в ПБ придаються: халат, тапочки (аааа, в мене нема тапочок!!! :)), нічні сорочки. Щось ото треба мені було сорочок, ну тепер маю :)
    Одноразових пеленок вдома що більше, то краще. А в ПБ вони продаються в крайньому випадку.
    Сорочки - це була реально шиза, то інші страхи обрали їх мішенню, тож я дала ту мішень розстріляти з крупнокаліберної зброї. і вже дві ночі поспала спокійно.

    same
     
  19. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    для тих хто в "танку" :girl_blush2: поясніть нащо воно
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я як прийшла в 2007 в мед народжувати, то дали таку шмату в родзал, що в мене не було слів , сказали, іншого нема, а чого ви своє не привезли... кажу, в списку не було. Так як "не вродили " мене зразу, перейми припинилися, сказали нєфік займати місце в родзалі , йди в патологію чекати, а додому не пускали. То послала чоловіка за постіллю, бо реально було противно.
    Так от, в 2012 з малою постіль мала спаковану в торбу в першу чергу, правда +1 старіше простирадло в родзал, а нормальний комплект в палату, ну бо на шматах, якими в порядних хатах і підлогу не миють та ще й сумнівної якості "дезинфекції", (таке враження, що хтось покористувався і навіть не сполоскали, ну або то воно вже від старості було таке) лежати неможливо, а ще й дитинку, навіть на пелюшку покласти...Фу. Сподіваюсь, що в інших пологових було інакше...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Є дослідження, що позитивно впливає на підготовку родових шляхів до пологів
    ну і в кожному разі, вітамінний корисний чай. Правда, без імбиру і лимону я би його вже зараз ніяк не втиснула, досить специфічний

    в 2008 на Батальній постелі були дуже старенькі, але чисті. Але ковдрочки дуже маленькі-коротенькі, досі пам'ятаю, як грілась, згорнувшись клубочком, до новонародженого Дмитрусі :)
    В 2012 на Джамбула в патології були старенькі, але цілком стерпні постелі. А в післяпологовому (післяопераційний блок) були і чисті, і гарні.
    В 2013 на Джамбула були нормальні постелі. А під лялю і собі на подушку я стелила пеленку з дому. Ми там добу були, то нам було ОК цілком.