Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Я й сама не знаю, видно захцянка така вагітна. Цікавість така бабська))) Раніше мені то все бздурами вважалось))).
    Наскільки ця вагітність відрізняється від першої просто дивуюсь і самопочуттям, і думками, і захцянками... Видно, характери в дітей будуть різні))).
    А ще вагітних подруг не вистачає))). Як не як вже 10 років пройшло.
    За першої вагітності всі навколо були вагітні. Всюди находилась і в патологію, де вони лежали, і в пологовий, де мене вважали не відвідувачем, а новоприбулою, навіть градусник давали)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    приходьте в гості
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Siania

    Siania Love Life

    Так мені дивно, яяяк))) я ніколи не знала як лежить моя дитина. Просто круглий живіт, періодично він трусився сильно)))
    Можливо через те, що плацента була прикріплена по передній стінці)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    По прикметах - при вагітності дівчинкою практично перестало рости волосся на ногах, після двох вагітностей хлопчиками це було дуже помітно. Все решта - мимо.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Можливо, до речі. В мене по задній. Але я свою малюсю і за коліно хапаю, і бочок їй тицяю :) (на нормальну маму не претендую, якщо що :) ) і в мене не просто трапиться живіт, а з нього періодично щось випинається.
     
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    В мене на роботі дівчата вже майже ставки роблять на те, хто в мене буде. Одна каже, що дівчинка, а двоє, що хлопчик. І при чому, вони і про мою вагітність теж якось здогадалися. Я розказала вже коли прийшлося (відмовлялася пити алкоголь при святкуванні, то треба було зізнаватися). От вони і відповіли, що зразу так подумали. Хоч на той момент, коли призналася, то було 2 місяці, а здогадувалися вони вже десь місяць) Тобто від самого початку) І то та дівчина, яка на дівчинку ставить (може то в неї є якісь вміння?:) . Питалася як саме вони здогадалися, то кажуть, що я якось змінилася, чи то на лиці, чи ше якось. Не знаю, тоді ніяких змін за собою не помічала. Хоч може, якщо вона натякає на дівчинку, то я стала гірше виглядати?)
    Снився мені сьогодні сон. Мала я шось передати знайомому з маршрутки, а він мав на зупинку вийти, і теж мені шось передати. Що саме не пам'ятаю. Ну от передали ми один пакунки, а він ще крім того всього дає мені якийсь хліб (чи багет, бо довгий був:), і каже, щоб передала мамі і донечці:) Не знаю до чого то. Може якраз від впливу вчорашніх прогнозів на роботі. Бо якось не можу відчути хто в мені таки росте. Ну хоч для мене головне, щоб дитинка здорова була, а вже стать,то другорядне. Хоч таке враження, що оточуючим навіть цікавіше, ніж мені))
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой я цього разу як ішла на узд 20 тижнів точно була впевнена, що дитина вже довший час лежить поперек живота і ногами мені в лівий бік стукає. Так узд і показало :)
    --- дописи об"єднано, 9 Лютий 2018 ---
    Розкажіть мені наскільки небезпечні падіння? Я щойно так добряче летіла :sad: Не животом, правда, а правим полупопієм вниз. Але струснуло так здорово. Сиджу от вже вдома, прислухаюся тепер. Наче, живіт не дуже тягне, швидше бік (десь потягнула при падінні). Я минулого разу якось обійшлася без польотів (хоч теж зима була трохи)...
     
    Останнє редагування: 9 Лютий 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якщо не на живіт, то нічого страшного. Там все добре захищено), міхур, води. В мене подруга під час останньої вагітності серйозно падала двічі: один раз вперед (зашпорталась в довгій спідниці) на рачки впала. Другий раз летіла зі сходів так серйозно на 7 місяці, думали, що ногу зламала. Якраз поїхали великою компанією в Карпати, тільки зайшли в колибу і такий трамбл. Нога боліла довго, але з ляльою було все ОК.
    Не переживайте!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та мені вже, наче пройшло, дякую! М"яз якийсь на спині таки потягнула трохи, бо ще відчувається, але мале товчеться в звичному режимі, значить все ок :)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @Akina я падала на живіт вагітна Вірусею. не зі стоячого положення, але чітко на живіт, на дошки. Не страхувалась ніяк, бо на руках був річний Сергійко. Якось не сил но вдарилась - просто страшно було: на живіт же.
    З Дмитриком послизнулась і впала з розмаху в сидяче положення. Тоді удар був дуже сильний, прийшла додому і лежала. Пару днів стежила за відчуттями і за виділеннями. потім заспокоїлась.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Щось у мене ще 10ого тижня нема, а живіт такий як з Дмитриком на 20ому. І то я ще один святковий кілограм скинула (він сам пішов).
    А ще мені більше смакує пригоріла їжа, ніж нормальна :) Голубці припалила - то так мені пахли що аяяй :)
     
    Останнє редагування: 14 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    :) була і така забаганка :) картопельку смажену припалити як слід... ням
    завтра всього 29 тижнів, а я вже ношу той живіт в руках. Моя малюся ніби ще всього половина від доношеної дитинки, а вже місця собі там не знаходить і дубасить мене, щоб я якось зручніше її там розташувала.
    Лікар кіпішує, що живіт не вписується в його норми. Здається, я колись не втримаюсь і спитаю у відповідь, куди вписується його IQ
    Ми з малюсею взагалі для нього завеликі: я - загруба, доця - не по терміну розміри, рекомендації - практично "не їсти і не пити" :girl_haha:
    А я так собі думаю - по-перше, вона може народитись в 38-40 тижнів, з абсолютно середнячковою вагою. Може ще і УЗД помилятись (два рази, ггг, ну ладно). Ну і зрештою, якщо вона хоче народитись більше 4 кг - то в цьому також для мене проблем жодних (як показала практика :))
    А вже зі своєю вагою я якось дам раду.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  14. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Ну, Вам якийсь доктор попався :girl_devil:
    По-моєму, Ваша вага і для невагітної непогана, а тут ще й дитятко величеньке :girl_in_dreams:
    Єдине виправдання тому лікарю, якщо він сам як Аполлон) )
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та вона якась така... відчувається, як дітки зазвичай вже на пізнішому терміні. І - як би дивно не було говорити це про немовля в утробі - дуже сильна особистість. Прям така, що про неї не забудеш. Спілкування вимагає, я чи не вперше всерйоз подумки розмовляю з дитинкою в животі..
    а знаєте, навіть і не виправдання :) я також красуня, тому виправдань нема.
    Дивно, що досі хтось всерйоз може казати, що вагу дитини "наїдають". Це ж значно складніший процес.
    ну нічого, я до того лікаря не лікуватись ходжу, а "рахуватись". Мені найбільша перевага - що не треба їздити і до нього черг нема (тьху-тьху, хоч би так було завтра) і можна лавірувати між дітьми, роботою і тим обліком.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Добре, що пішли "рахуватися" на пізнішому терміні, бо так 20 тижнів дурниці вислуховувати, то капець.
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Хто маладєц? Я маладєц :girl_crazy:Дотопала до ЖК вчора, здалася. Навіть не дуже на мене наїжджали поки що що я "нє здєшняя" - стандартна процедура з заявами і благодійним внеском.
    "Коли була остання менструація?" - "у вересні" - "коли?" - "у вересні" -" а де Ви так довго ходили?" :girl_crazy:Ну і на тому майже все, з "ай-я-яй" було лише "ви ж пропустили перший тест на толерантність до глюкози в 12 тижнів, ну то тепер лише раз здасте". Вже заради цього варто було не спішити в ЖК :))) Бо виявляється з Владовими 4100 я в "групі ризику і так положено", і те, що я теж в свій час народилася 4100 не рахується. Зате пропущені скринінги навіть не випоминалися :girl_dance:
    Видали мені оптом 500 бумажок-направлень, попросили бути чемною і ближчим часом то все поздавати. Ага, попробуй тут оперативно поздавай - коли там ще й узд щитовидки, ехо серця і прочіє прєлєсті "довгограючі", дякуючи моїм хронічним нюансам зі здоров"ям:girl_in_dreams: Ох, буду я жити в тій поліклініці найближчі 2 тижні...
    Наразі лише кардіограма і окуліст done. Ну і куплено жменю шприців і баночок для аналізів, надіюся в п"ятницю не просплю і піду здам першу порцію своїх рідин на аналізи :girl_smile:
    А ще я не змогла згадати ріст першої дитини при народженні - то я одна така потєряна? Щойно подивилася в записах - таки 54см, а не "десь 56" як я ляпнула гінекологу :girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дівчата, а можна чогось заспокійливого вживати вагітній(||| триместр)? Розумію, що з лікарем треба обговорити але , чи є щось , що можна?
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @NataliaFed Нотта....і ше якісь настоянки я змішувала по каплях..коли вже несила була тремтіти і завмирати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Без лікаря нічого порадити не можу. Мені колись "на око" валеріану виписали, то від неї мені тиск скаканув сильно. А ніби ж "бєзобідний препарат"
     
    • Подобається Подобається x 1