Пузата хата

Для майбутніх мам (13)

Posted by Імель on 15 Травень 2015 відповідей - 5.043
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    тема є продовженням цієї

    Це - тема для загальновагітних балачок,
    а для конкретних розмов запрошую у відповідні обговорення:

    Перші тижні вагітності!
    Здоров'я під час вагітності та після пологів (2)
    Вагітність і хвороби
    Токсикоз і печія
    Тонус: що це таке і чи треба лікувати?
    Аналізи, які можуть здати вагітні жінки! (але не мусять)

    Вибір лікаря для майбутньої мами
    Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (3)
    Збираємось до ПБ -2
    Жіночі консультації Львова: куди податися???
    УЗД (спецiалiсти/раджу/ не раджу/iтд...)
    користь і шкода УЗД

    Під спойлером короткий перелік корисних тем, також не лінуйтеся гортати розділ та/чи користуватися пошуком
     
    Останнє редагування модератором: 14 Лютий 2016
    • Подобається x 3
    • Безграмотно x 2
    • Не подобається x 1
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Тупо! x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я би не присідала. Але то я, в мене свої відчуття, в тебе свої
    Цікаво, що з бігом прям внутрішній конфлікт вийшов. Так хотілось, так хотілось, а після 8 тижнів кожна пробіжка давала трабли. Тому ясно, що я обрала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я не присідаю, чекаю Ліду.

    В мене кілька останніх днів "тонус". На рівному місці. Так добряче тисне в дно. То я не бігала і нічого такого не робила фізично активного.
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а шийка на УЗД як?
    В мене буває не просто тонус, а справжні тренувальні перейми. Але шийка закрита, дубова, довга. Тож передихую і не парюсь
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Шийка довга.
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2017
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ну то дихай :)
     
  7. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Кашель добре лікує варення з шишок , я минулого року ним рятувалася, помагає за 2-3 дні !!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    20 тижнів. 140 днів. І стільки ж (за трекером вагітності) до пологів. Ще тиждень в нашу скарбничку маленьких перемог. Але ця перемога вже велика. Малюк, ти прекрасний і справжній, дякую, що ти зі мною попри всякі там "неможливо".
    Ходити мені тяжко. Вага, задишка, голова часто крутиться. В суботу знову була "сесія" токсикозу, після багаторазової "душі навиворіт" знов потріскали судинки на обличчі. Але це вже відходить.
    Живу в компресійних панчохах. Поки не вдягну - не живу.
    Стан такий, що навіть не враховуючи трьох старших дітей, роботи і грипу (скорше за все, це таки не просто вірус :sad: ) - ледь встаю вранці. Але до обіду я огірок і молодець такий, що сама дивуюсь - як мені вдається ще і компліменти збирати.
    Воно якось виглядає так, що я жаліюсь, хоча я не жаліюсь, просто намагаюсь передати, що відчуваю максимально нейтрально. Про бекграунди, прогнози і все решта можна писати дуже довго, і колись я зберусь і напишу хоча б в загальному. Але напишу - тримаючи на руках щокастого здоровенького малючка. Такого з пухнастою запашною голівкою і лапками, які самі собою згортаються в мікрокулачки
    Малюк скаче, і різниця ВДМ з терміном вже майже знівелювалась. Скакати він вже вміє так, що скаче весь живіт :) Це дуже смішно. Що "він" - хай вибачає, сам не показався. А діти вже вигадують хлопчачі імена. Мені страшенно подобається Назар, але Дми пропонує Гаврило (щоб був найкрутіший янгол-охоронець), Сергійко хоче Маркіяна, Віруся хоче сестричку :) Дмитрик часом теж каже, що сестричка - це "краще, бо Віруся нарешті би мала свою дівчинку і відчепилась би від нас", ггг.
    гормон релаксин - напевно, це він. Коли лягаєш на ліжко і здається, що розсипаєшся на окремі кісточки. Здається, що хребці зовсім не з'єднані між собою, ноги не причеплені до тазу. Тому стараюсь перед сном поставити горщик, яблука, воду на досяжному місці, бо коли після вимкнення світла малятам гостро необхідно пити, пісяти і їсти одночасно, я вже встати просто не можу, бо я вже "розсипалась".
    До пологів десь 5 міс, до постановки на облік 7 тижнів.
    Готуюсь народжувати в компресійних панчохах і бинтах поверх них. навчилась бинтувати обидві ноги, тепер розвиваю швидкість :) Щоб дати собі раду на випадок стрімких пологів. А чим розважаєтесь ви у 20 тижнів?
     
    • мімімі мімімі x 4
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
    Останнє редагування: 14 Грудень 2017
  12. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    • Подобається Подобається x 7
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Свого часу мені здавалось, що цей термін якийсь недосяжний). Мала тоді проблему зі спиною, коли не могла нічого: ні спати, ні стояти, ні лежати, не сидіти, не ходити. Нічого. Мені тоді здавалось, що дожити до пологів - це з області фантастики). Але Бог дав не просто дожити, а повноцінно провести цей чудовий період у житті), з поїздками на море, в Карпати, на річки та озера. Загалом - дуже активно прожити. Той період був потрібен для переоцінки життєвих цінностей, для правильного розтавляння пріорітетів.
    Ви така молодець, Ви така сильна, а попереду стільки цікавого і трепетного)))!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ну раз тут зліт старих перечниць ...

    Питає чоловік зранку, коли я зможу встати і функціонувати [сьогодні]. Я: "ну як тобі сказати", він: [сміється]: "в травні?"
    Десь так, в травні. В мене бронхіт (був). В поєднанні з ринітом вагітних і 101 застудним вірусом, які я всі ловлю з жовтня - це така прєєєєєлєсть.
    Годування Ядвіги вночі ніхто не відміняв, тому приймаю ставки на те скільки може прожити людина без хоча б на 1/4 повноцінного сну.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Orman ,людина -не знаю. А мама -30 місяців ( приблизно,а потім дитина починає лиш 1-2рази їсти-пити протягом ночі.)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це працює тільки якщо за ці 30 місяців батьки не встигли організувати ще одну дитину.

    а, і щоб заполірувати. В мене з'явилась печія. Я вже істерично регочу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Смішно Смішно x 1
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    і ти після нього була на УЗД, вірно? про води нічого не казали тобі?

    тобі треба до дилера крейди і білої глини :)

    І до зльоту старих нитиків :) я з вірусом і нежитем від нього задихаюсь просто. А задишка і так скажена, тож зараз часом повна безпорадність. Додати сюди неможливість встати до того, як вдягну панчохи, і тренувальні перейми, які дуже вже подібні на перейми... уф.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ні, нічого не казали про води.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    В мене це останнім часом не те щоб страх, але те, що хочеться з'ясувати
    Знайома народила в термін, з "густими жовтими водами" - їй так сказали, вона сама не бачила. Причину лікар побачив в затяжному кашлі (хворіла довго перед тим і кашляла на пологах). курс антибіотиків дитині :sad:
    От мені цікаво, які є справжні небезпеки для дитини в утробі від вірусів, якими хворіє мама. І якщо на пологах ті ж кольорові води - як визначити, чи потрібна якась терапія мамі чи дитині?
    Бо я взагалі - якась така не хворіюча, то і не досліджувала тих питань ніколи. а от вже майже тиждень з тим вірусом.. До пологів далеко, але і до весни теж...
     
    Останнє редагування: 15 Грудень 2017
  21. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Orman, можу віддати свої вагітні запаси.
     
    • Подобається Подобається x 1